Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Yow ne. Mene pa zanima, če ima kdo stojalo za sprednjo gumo, kako zgleda to stojalo in kam se vpne, ker jaz očitno nimam pravega. Po možnosti bi mi prav prišla kakšna slikica :)

Yow you.

Jest mam podobnega temule http://www.flyncycle.com/PhotoDetails.asp?ShowDesc=N&PhotoNumber=3&ProductCode=PDSR008-BLK S to razliko, da lahko nastavljam širino. Vpne se pod vilice v luknje (mal poglej).

Obstaja pa tudi tako stojalo http://moto-madness.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=11_361&products_id=1068 ki se ga vpne v križ spredaj, da lahko servisiraš vilice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yow you.

Jest mam podobnega temule http://www.flyncycle...ode=PDSR008-BLK S to razliko, da lahko nastavljam širino. Vpne se pod vilice v luknje (mal poglej).

Obstaja pa tudi tako stojalo http://moto-madness....roducts_id=1068 ki se ga vpne v križ spredaj, da lahko servisiraš vilice.

Jst imam tudi prvo stojalo, nekaj časa pa sem imel na izposoji tudi drugo. Meni prvo deluje bolj enostavno, vendar ima problem. Če ti slučajno spusti semering na vilici, si s prvim stojalom ne moraš pomagati pri menjavi (če želiš odstranit vilico). Drug problem pa je, če nimaš možnosti za nastavitev širine, ga pač skriviš. Tu pa lahko nastane problem pri menjavi kolesa, saj stojalo, ki ni čisto točno naštimano na širino vilic in jih malo tišči skupaj ali narazen, povzroči da pride do nečistečiste nacentriranosti kolesa. Drugega nisem imel na izposoji dosti časa, da bi odkril napake.

LP

@partyzan07 jaz prodam Leovincija s konusno kapo. Več info na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug problem pa je, če nimaš možnosti za nastavitev širine, ga pač skriviš...

True that... sm gledal po netu, če bi bla kje slikca, pa je nism najdu. Uglavnem Sergini, nastavek se da regulitrat spredaj na takle način http://www.tp-cars.si/images/stojalo-za-motor02_velika.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful vama (Brdaus & Gizmo) hvala za odgovore. Zgleda, da bo moj stojal kar taprav, ampak sem zgleda softić in ne upam z unimi kapcami dvignt motorja. Imam namreč prvo varjanto (ki gre stožec v vdolbino v vilici, je nastavljiv po širini), ampak mi to nekam nesigurno deluje :/. Zadaj se mi zdi bolj sigurno, ko je na dvigalki V in lepo zajameš stranske čepke na nihajki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful vama (Brdaus & Gizmo) hvala za odgovore. Zgleda, da bo moj stojal kar taprav, ampak sem zgleda softić in ne upam z unimi kapcami dvignt motorja. Imam namreč prvo varjanto (ki gre stožec v vdolbino v vilici, je nastavljiv po širini), ampak mi to nekam nesigurno deluje :/. Zadaj se mi zdi bolj sigurno, ko je na dvigalki V in lepo zajameš stranske čepke na nihajki.

Kar pogumno in brez panike. Edino upoštevaj, da mora VEDNO biti motor najprej na zadnjem stojalu, preden ga daš na prednje. Drugače bo katastrofa...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pogumno in brez panike. Edino upoštevaj, da mora VEDNO biti motor najprej na zadnjem stojalu, preden ga daš na prednje. Drugače bo katastrofa...

Pa da je guma naravnost, se mi je že zgodilo, da ga nisem lepo ujel v luknjice spodej, pa je hotu pobegnit :P Ko ga imam 1x na stojalu za ziher počekiram, če se je res v luknjice usedel.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a ma kdo mogoče slučajuno za prodat črno sprednjo masko za hondo SC59 in desno ogledalo?

Glih en teden nazaj sm jo dal naprej... sam je bla mal poškodovana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa tole nanovo za mojo lubico,komplet Akrapoviča :kva2: :kva2:

pa kak je blo enostavno montirat aneeeeeeeee Bagioooooooooo :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj vem da sem bil vedno proti crashpadom, ampak zaradi moje nerodnosti je moja lubica dobila te lepe od Rizome... :wub:

Upam, da jih nebom nikoli uporabil, so tako ali tako svinjsko predragi... :blink:

post-5704-0-03917000-1325611008_thumb.jpg

post-5704-0-97321400-1325611023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj vem da sem bil vedno proti crashpadom, ampak zaradi moje nerodnosti je moja lubica dobila te lepe od Rizome... :wub:

Upam, da jih nebom nikoli uporabil, so tako ali tako svinjsko predragi... :blink:

superca, clo še eden k da tudi to gor. Jst mam pa od GSG-ja so tut dragi pa levi je bolj masiven.

Mam še na vilcah bunke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

superca, clo še eden k da tudi to gor. Jst mam pa od GSG-ja so tut dragi pa levi je bolj masiven.

Mam še na vilcah bunke.

Ja so tudi lepi. No meni so pač Rizomini izdelki zelo všeč, tako da sem kupil Rizomo, čeprav kot vidim je NAJDRAŽJA madona! :unsure:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja so tudi lepi. No meni so pač Rizomini izdelki zelo všeč, tako da sem kupil Rizomo, čeprav kot vidim je NAJDRAŽJA madona! :unsure:

Ima se, može se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dans vidu v živo in nism mogu da ne bi. :kva1:

Glih kupu masko za svojo '08 pa pol desnga špegla...

Kje se jo pa da videt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na sliko in slišano v ASu.

V ASu imajo 3, ja.

Qwa pravte fantje... bo treba začet šparat za tole, al še mal počakamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ASu imajo 3, ja.

Qwa pravte fantje... bo treba začet šparat za tole, al še mal počakamo?

A je sploh kej drgačna kot vse do treh generacij nazaj? Meni se zdi vedno bolj vse skup glih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ASu imajo 3, ja.

Qwa pravte fantje... bo treba začet šparat za tole, al še mal počakamo?

Roco, absolutno začnemo šparat, ampak ne za tole, za naslednjo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wwwwaaawww... Tudi mene mika tale tle 2012 cbr,ampak trenutno ne bo še ratalo :sleep2: no kdo ve kaj se lahko vse obrne. Sem pa in bom zvest :notworthy: HONDI :notworthy:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wwwwaaawww... Tudi mene mika tale tle 2012 cbr,ampak trenutno ne bo še ratalo :sleep2: no kdo ve kaj se lahko vse obrne. Sem pa in bom zvest :notworthy: HONDI :notworthy:

Ja ti verjamem, da te mika, mene sicer ne toliko, ker vseeno imam zadnji model doma, sam facelift pa me ne zanima. :e \e, potem bom razmi[ljal o menjavi, ko bo celoten model nov! In ja, tudi jaz bom ostal popolnoma zvest HONDI!!! :grim :inlove::wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti verjamem, da te mika, mene sicer ne toliko, ker vseeno imam zadnji model doma, sam facelift pa me ne zanima. :e \e, potem bom razmi[ljal o menjavi, ko bo celoten model nov! In ja, tudi jaz bom ostal popolnoma zvest HONDI!!! :grim :inlove::wub:

Tudi moje mnenje je takšno,nisem pa predan znamki,če mi bo naslednica všeč jo bom kupil,če ne,pa kaj drugega :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!