Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

jst sm nabavu te ponaredke plastik in so zelo dobre, vse je pasal tko kot je treba, prevozu sm z njimi 8.000km pa niso tud mal popokale, edino kar se mi je zgodl je to da so spodnje plastike mal premal toplotno zaščitene in jih je mal stopil,ampak sm zdj nadomestu z originalnimi in je vse ok :)

 

tak pa zgleda motor :)

20465582.jpg

 

 

20465587.jpg

Popravljeno . Popravil MINY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo zgleda! :)  Drgač pa povit kolektor pa cev pa bi pomojem morala plastika cela oz nedeformirana ostat, aja pa še uno samolepilno temp. folijo-zaščito lahka nalimaš znotri plastik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo zgleda! :)  Drgač pa povit kolektor pa cev pa bi pomojem morala plastika cela oz nedeformirana ostat, aja pa še uno samolepilno temp. folijo-zaščito lahka nalimaš znotri plastik.

 

 

sj zdj sm te stopljene plastike dol pobral pa sm dal originalne na črno barvat pa še nalepke pridejo gor pol bo pa ok, bom pa še dodatno z folijo polepil da bo 100% ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi kdo žele iet obrnjeno prestavno shemo, imam doma eno ročko, s katero se obrne prestavljanje.

menja se samo prestavna ročka (schalthebel), tačke ostanejo original.

 

paše na 1000rr 04-07, več info na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pozabu vprašat. če mogoče kdo ve, za CBR 1000RR 2007 , če odstraniš katalizator, se pojavijo kake težave? neki sem slišal da se baje v prostem teku ugaša ? se da te napake kako odpravit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha power commander, zanimivo, no sj ubistvu se men ne gre neki da bi na moči pa pridobil , itak je dost močna, gre se mi bolj glede zvoka akrapoviča, ker tud brez dušilca ni neki glasen..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na ceno afm kolektorja, je tak poseg z odstranitvijo kata še "najceneje",ker se ne gre za pridobitev moči, čeprav mogoče se bo pa vseeno kaj poznalo na moči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si na ASu vprašal? :)   Jst mislm,da jo bo fleširal,ker je ecu narejen za kat on, razen če ma tko kot pri avtu obd2,da sam prilagodi sam resetirat treba ecu...

AJA pa zdle sm se spomnu,da sem jst na horneti 08 hotu menjat komplet pa je Gašpr reku,da bo obvezno treba dat pc gor če ne bo štala! ;)

Popravljeno . Popravil Hytech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek glede na izkušnje z as-si haha, da kar se stock stvari tiče še vejo,kar je pa korak dlje je pa konc...

Če po flashu ne bo good,daš pa pc gor pa je ;)

Pa dej še prej vprašaj Tomaža ali Nevo okol tega, pomojem bosta onadva ziher vedla kaj bo če bo... :)

 

pa srečno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pozabu vprašat. če mogoče kdo ve, za CBR 1000RR 2007 , če odstraniš katalizator, se pojavijo kake težave? neki sem slišal da se baje v prostem teku ugaša ? se da te napake kako odpravit ?

 

Jaz sem na 08 modelu zamenjal izpuh. Kolektor je ostal original, lonec z katalizatorjem pa sem zamenjal. Brez kakršnihkoli težav z vžiganjem ali ugašanjem motorja, brez PowerCommanderja, brez kakršnekoli predelave. Auspuh original dol, novi gor, obrneš ključ, štartaš, pelješ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem še enkrat prebral vprašnje in vidim da sem napačno prebral in vidim da je vprašanje katalizator ne stabilizator :( , ker sem post vseeno že napisal naj ostane, če koga zanima, ker sem nekoč brskal po teh temah:

 

1) odstranitev servo motorja pri izpuhu, brez da ti javlja napako na števcu

 

http://www.1000rr.net/forums/showthread.php?t=70406&highlight=pdfruth

 

2) tole je pa nekaj na temo HESD, če želiš menjati s kakšnim drugim oz. obstaja tudi tema, morda je celo znotraj zgornje, kjer lahko HESD krimiliš ročno. torej ne tako kot je serijsko, ko je vezano na hitrost (hitreje greš, bolj trd deluje stabilizator) ampak lahko kar z zunanjim potenciometrom nastaviš želeno trdoto ne glede na hitrost.

 

http://www.1000rr.net/forums/showthread.php?t=9989

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo.

 

Vžigalne svečke NGK IMR9C-9HES  Laser Iridium original za CBR 1000 od

letnika 2004 do 2007 prodam po "sindikalni" ceni oz.po dogovoru.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kot za info če bo koga zanimal smo nardil ene par nosilcev za Givi kovček in ploščo.

Zajebancije je kar bilo. Testirali smo tudi uspešno.

Enim je praktično drugim pa češko. Sam to uporabljam predvsem na potovanju v dvoje.

 

 

post-15759-0-26629400-1366835759_thumb.jpg

post-15759-0-99492100-1366835765_thumb.jpg

post-15759-0-84202600-1366835773_thumb.jpg

post-15759-0-47289200-1366835780_thumb.jpg

post-15759-0-79317300-1366835787_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot za info če bo koga zanimal smo nardil ene par nosilcev za Givi kovček in ploščo.

Zajebancije je kar bilo. Testirali smo tudi uspešno.

Enim je praktično drugim pa češko. Sam to uporabljam predvsem na potovanju v dvoje.

Kje si kupil podaljške tačk za sopotnika?

Hvala!

Tak nosilec že imam, verjetno kupljen od tebe :) sem že tud posredoval tvojo telefonsko. Nosilec se super obnese :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!