Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

vsak ima svoja merila in posledično svoje mnenje...

 

strinjam se s tabo :grim, edino dodal bi, da se to mnenje naj spoštuje :smoke: , ker drugače pride do debata o olju, vesoljskih plovilih, moto reviji in medicini  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me ce je ze komu crknil regulator napetosti(regler) na cbr 1000rr,08 model sc59?moj problem je da je polni prevec (28V),motorja se nimam dolgo zato me zanima ce je se kdo imel tak problem na tem modelu.Regler se pomoje pregreva ker je zadelan z vseh strani in ne odvaja toplote,posledicno pregori,ali pa je prejsni lastnik kdaj naredil kratek stik na aku..vsa ostala elektrika deluje brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen, meni je odpovedal regler. Ampak mi je premal polnu, problem je v tem da je element preveč obcutljiv na vročino (pregrevanje) se posebi če je že neki čes dal. Na žalost novega z magnetom zamenjat pa si zmagu. Pazi na akomulator da ti ga ne poškoduje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Regler sem zamenjal,gor sem dal regler od prejsnega modela cbr(isti edino konektorja sem malo predelal).S kitajske ga dobis za 30eur...pri nas hocejo za original cez 200eur,to ni normalno.Za enkrat dela super,polni z 14,3-14,8V.Akumulator je ok,na sreco ga verjetno ni poskodovalo,priziga normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdraco fantje vsi tisti,ki imate hondo cbr1000rr sc59 in bi imeli crash pade, ki so zmontirani med režo na boku se jih da dobiti! Pašejo v piko :)

sam sem prebrskal cel splet tudi kitajce pa jih nisem dobil nikjer oz. So hoteli 250€ in več. Pri nas sem pa našel majstra, ki jih naredi sam kajti skopirane so od znamke baracuda. Barakuda jih je proizvajala pred tremi leti ampak so sedaj prešaltali na pajkca, ki se zmontira na deklc.

Na slikah se dobro vidi kako zgleda edino kar manjka še bunka!

Bom pa tudi to poslikal tekom prihodnjega tedna.

vse, ki bi zanimalo me lahko kontaktirate na 031257509. Lp

20150122153028.jpg

20150122153017.jpg

20150122153006.jpg

Popravljeno . Popravil kvadugaja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Sm že prebral vse o lucas ploščicah itd. pa sm se odločo da vseeno probam lucasove ploščice na cbr 1000 05 letnik, ker sem jih dobil zraven motorja pa morem rečt da res niso uredo tudi po 1500 km se vedno čutiš treslaje ko zaviraš. 
Vsi rečejo da je najboljši original pa me zanima kje jih naj dobim najugodneje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj EBC. Jaz sem jih lansko sezono dal gor in sem zelo zadovoljen. Odličen zavorni učinek in dobra kontrola. Mislim da so me prišle okoli 70€ komplet spredaj.

Sem jih imel tudi na SV-ju EBC pa sem pol probal Lucas, kot noč in dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj EBC. Jaz sem jih lansko sezono dal gor in sem zelo zadovoljen. Odličen zavorni učinek in dobra kontrola. Mislim da so me prišle okoli 70€ komplet spredaj.

Sem jih imel tudi na SV-ju EBC pa sem pol probal Lucas, kot noč in dan.

 

Kolk se pa kaj km dela z ebc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tj pa ni neke filozofije jih bom najdu pa naročo, kje jih kupujete prek ebaya a prodaja kdo v slo ?


1/3 manj kot z originalnimi.

Pa so vlk boljše ko orginal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tj pa ni neke filozofije jih bom najdu pa naročo, kje jih kupujete prek ebaya a prodaja kdo v slo ?

Pa so vlk boljše ko orginal ?

Po mojih izkušnjah sploh niso boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj CBRaši!

Kupujem motor CBR letnik 2008-2010 zase.Če ga kdo namerava prodati naj me kontaktira za ZS z razumnimi cenami.  Portal avto net ne pride v upoštev.

 

lp

m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imate kdaj kaj prtljage lastniki SC57 (04-07) ?

 

Kovček ne izpade lepo na supersport motorju, s torbo na zadnjem sedežu ne moreš nobenga prevažat, nahrbtnik te ovira pri vožnji,... ostane torej samo stranski torbi ali tank torba.

Zadnja se mi verjetno bolj dopade, v oko mi je padlo:

GIVI XS306 ali GIVI XS307

 

Ima kdo izkušnje z njima?

Popravljeno . Popravil mkombat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me, kje bi lahko dobil service manual za hondo cbr1000rr repsol 2005?

js mam slovensko, če si od kje blizu ti dam za prekopirat :) mam pa 2005 fireblade, ne repsol je pa isto sr.... :D

Popravljeno . Popravil matkoR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je repsol nima nobene veze, razlika je itak samo v poslikavi in nič drugega.

@matkor1: service manual v slovenščini? verjetno misliš navodila za uporabo, kjer razen obrazložitev kje je ročica zavore, , pa menjalnika in podobno sranje ni  kaj veliko pametnega :)

 

drugače pa tukajle: (poišči za svoj motor)     

 

http://www.carlsalter.com/honda-service-manuals.asp

 

tale bo pravi:   " Honda_CBR1000RR_Servicemanual.with.hyperlinks.  "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je repsol nima nobene veze, razlika je itak samo v poslikavi in nič drugega.

@matkor1: service manual v slovenščini? verjetno misliš navodila za uporabo, kjer razen obrazložitev kje je ročica zavore, , pa menjalnika in podobno sranje ni  kaj veliko pametnega :)

 

drugače pa tukajle: (poišči za svoj motor)     

 

http://www.carlsalter.com/honda-service-manuals.asp

 

tale bo pravi:   " Honda_CBR1000RR_Servicemanual.with.hyperlinks.  "

ravnokar sem želel napisat podobno tako, da hvala ker si mi olajšal delo hi hi hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Včeraj pripeljal lepotico domov. Imam eno resno vprašanje, ker zavore morajo biti kot se spodobi. Ko sem zapuščal prejšnjega lastnika mi je povedal da je prednja zavora čez zimu popustila. Ob ogledu je dejal, da njemu tako paše nastavitev ročice. Vglavnem, motor bremza ampak je ročica čisto pri gasu, tko da ne moraš imeti prste spodaj. Danes sem prezračil zavore in ni nič bolje. Sumim dve tesnili, ki sta na batku v cilindru. Kaj vi mislite?

Hvala za pomoč.

 

Lp, M

 

motosvet.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!