Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem skupaj,ali ima mogoče kdo "db killer" za LeoVince SBK Evolution II (cbr 1000 rr 2007 SC57),kupim za primerni ceno

 

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Čestitam, a upam, da se zavedaš, da tvoj motor ni v orig. stanju (spodnji del oklepa)...

bos mogel se mal spoznat Hondo, ocitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

 

Sem nov član motosveta kajti prej sem samo pregledoval sedaj sem se pa odličil, da tudi sam kaj napišem.

Pred kratkim sem prodal HONDO CB1000RA za moje pojme najboljša Naked Bike motor in bi ga predvsem priporočil

voznikom začetnikom saj je zelo vodljiv. 

S tem da sem prodal motor ni pomenilo, da sem zaključil ampak da si umislim HONDO CBR1000RR SC59.

In tako je tudi bilo. Doma imam že hondico, me pa zanima sledeče kar se tiče servisov ter na kaj je potrebno paziti

kajti vem da so honde SC59 z zlatim deklcem zelo pile olje predvidevam pa da ne vem še vsega. zato bi prosil, da me

seznanite :)

 

imam pa že prvo vprašanje kje kupiti crash pad-e?? "nebi pa rad imel tistega pajkca oz. preluknjanih plastik ampak

neko varjanto da bi bil crash pad vmes med tisto režo.

 

morda kdo pozna motor??

 

 

Prejšna HONDA CB1000 RA

20130425194521.jpg

20130715154409.jpg

20131017154502.jpg

 

Ter nova LUBICA

20141122132622.jpg

20141122132633.jpg

20141213140018.jpg

 

Hvala LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jo kupil v škofji loki;)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

 

To da je ta letnik pil olje je že splošno znano. Glede barve deklcev nevem, bo mogoče kaj več povedal kdo ki si tak motor lasti.

Drugače pa, to je honda... Samo redni servisi, nimaš kaj falit. Ni to BMW, da crkne  :kva2:  :kva1:

 

Srečno vožnjo!

Popravljeno . Popravil matej22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

To da je ta letnik pil olje je že splošno znano. Glede barve deklcev nevem, bo mogoče kaj več povedal kdo ki si tak motor lasti.

Drugače pa, to je honda... Samo redni servisi, nimaš kaj falit. Ni to BMW, da crkne :kva2::kva1:

Srečno vožnjo!

Ne streljaj kozlov, tud menjalniki.na teh hondah so se mnozicno kvarili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

 

To da je ta letnik pil olje je že splošno znano. Glede barve deklcev nevem, bo mogoče kaj več povedal kdo ki si tak motor lasti.

Drugače pa, to je honda... Samo redni servisi, nimaš kaj falit. Ni to BMW, da crkne  :kva2:  :kva1:

 

Srečno vožnjo!

Samo Honda mi je resno zaribala..

Pa pustimo to, da se ne bo debata spet sprevrgla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne od enega starejšega gospoda cca 50let iz kopra!

Starejši gospodje iz Kopra gonijo motorje, kot pri norcih. Pojdi kdaj do Vikija preveriti!

Glede motorja se ne sekirati preveč, Honde, kljub moji slabi izkušnji z eno predstavnico te znamke, delajo brez problemov. Če pa hočeš bolj mirno spati, preveri na servisu, kjer so ga vzdrževali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede menjalnika sem tudi že slišal :(.

Bil je servisiran pri as domžalah. Vrjetno ga bom tudi naprej tam servisiral. je pa tako ležaja se ne sliši, prestavlja se pa tudi lepo! ali se da preko števca preverit kak test?? katero olje je najboljše za te motorje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede menjalnika sem tudi že slišal :(.

Bil je servisiran pri as domžalah. Vrjetno ga bom tudi naprej tam servisiral. je pa tako ležaja se ne sliši, prestavlja se pa tudi lepo! ali se da preko števca preverit kak test?? katero olje je najboljše za te motorje??

Menjalniki crkujejo več ali manj CBR-kam , ki jih priganjajo na pistah in so "narejene oziroma frizirane" ( stisnjena glava, druge odmične... ) Crkuje največ tretja prestava. Crkne tuti kakšnemu ki se veliko vozi po zadnjem pa ni glih vešč tega, drugače menjalniki kr delajo..

 

Če ni podvržena porabi olja z Motulom 5100 ali 300v ne boš nič zgrešil.

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot vsi na Hondah :kva2:

V 20 000 kilometrih je bmw gs1200 2012 že požru več olja k VTR SP v preko 150 000 kilometrih, da o režimu delovanja obeh dveh ne govorim :smoke:  s tem, da je v bmw.ju "superduper" motorex v VTR pa vedno Motul 300v competition. Mislm, da so BMW-ji v zadnjih 20-30 letih požrl več olja k vsi japonski motorji skupi ;)

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 20 000 kilometrih je bmw gs1200 2012 že požru več olja k VTR SP v preko 150 000 kilometrih, da o režimu delovanja obeh dveh ne govorim :smoke:  s tem, da je v bmw.ju "superduper" motorex v VTR pa vedno Motul 300v competition. Mislm, da so BMW-ji v zadnjih 20-30 letih požrl več olja k vsi japonski motorji skupi ;)

 

 

Ni mi jasno kako ti rata ostat normaln kljub temu de maš GSko. Ti si medicinski fenomen. :D

 

 

Kar pa se cbr1000rr 2008 tiče, a niso imele tegob z glavno gredjo, oziroma z nekim zbnikom na njej? :unsure: To nej bi na cesti ostalo OK, redna zloraba na pisti pa naj bi bla preveč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijateljsko prepričevanje :OK: , mam oboje, sam zame je Bmw proti Hondi Space Shuttle :glare: , ker si pa lastim še Ducatia, se pa itak ve, kdo je Car, to je moje mnenje, lahko da je vaše drugoačno, ga spoštujem, vendar se ne dam prepričat, ker moje izkušnje so takšne in če se že govori o olju, v Bmw R gre not Motul 5100, ni dolivanja od servisa do servisa :grim , takle mam jest, nekdo drug ma drgač :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijateljsko prepričevanje :OK: , mam oboje, sam zame je Bmw proti Hondi Space Shuttle :glare: , ker si pa lastim še Ducatia, se pa itak ve, kdo je Car, to je moje mnenje, lahko da je vaše drugoačno, ga spoštujem, vendar se ne dam prepričat, ker moje izkušnje so takšne in če se že govori o olju, v Bmw R gre not Motul 5100, ni dolivanja od servisa do servisa :grim , takle mam jest, nekdo drug ma drgač :kva2:  

Verjetno sta oba podoben letnik, da je primerjava merodajna ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vfr 1200 je 3 leta mlajša :grim

Se prav je BMW R1200RT Space Shuttle ( to pogovorno pomen razlika svetlobno leto ) za Hondo VFR1200F !?!? :eek:  Kr nekaj BMW-jev in Hond sm vozu in seveda so razlike, sam tvoja primerjava se mi bere k MOTORRAD-ov primerjalni test :)  seveda vsak ima pa svoja merila in posledično svoje mnenje...

 

Cartman zdej razumem kaj si mislu z medicinskim fenomenom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!