Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

pozdravljeni,

pred kratkim sem kupil cbr1000rr l.2004. :OK: Z motorjem sem zelo zadovoljen, prevozil cca. 2000km, nobeniih tezav, mogoce se mi zdi le malo ne-zivahen oz. nebrutalen.

Zanima me, ce se pri tem letniku pojvaljajo kaksne tezave?je kdo od vas ze imel 04letnik,kaksno je vase mnjenje? kako je s porabo olja? sem po 2000km moral doliti cca. 2 dcl (kar se mi ne zdi veliko, le v primerjavi s prejsnim motorjem gsxr600 k3- kjer mi ga ni bilo v celotnem servisenem intervalu doliti prav nic).

Katero motorno olje priporocate? Trenutno imam Motul 300v 100%sintetiko. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi letos zamenjal motor in nabaviu 1000rr l. 04. Do sedaj naredu nekje malo več kot 1000km, nobenih težav, tudi olja mi ni bilo potrebno tudi malo doliti, tko da brez problemou dela k urca. Sem pa naredu servis in sm dau not Motul 5100 10w40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

pred kratkim sem kupil cbr1000rr l.2004. :OK: Z motorjem sem zelo zadovoljen, prevozil cca. 2000km, nobeniih tezav, mogoce se mi zdi le malo ne-zivahen oz. nebrutalen.

Zanima me, ce se pri tem letniku pojvaljajo kaksne tezave?je kdo od vas ze imel 04letnik,kaksno je vase mnjenje? kako je s porabo olja? sem po 2000km moral doliti cca. 2 dcl (kar se mi ne zdi veliko, le v primerjavi s prejsnim motorjem gsxr600 k3- kjer mi ga ni bilo v celotnem servisenem intervalu doliti prav nic).

Katero motorno olje priporocate? Trenutno imam Motul 300v 100%sintetiko. lp

300v je brez potrebe pozeral ti ga bo vsaj meni ga je 7100 ali pa 5100 nepije nič potem

imam pa trenutno problem z statorskim navitjem in kolega ga je tudi imel prežgana izolacija

mogoče kdo ve ali je navitje iz cbr xx 1100 navitje enako kot v moji 04 letnik na pogled sta enaka ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

pred kratkim sem kupil cbr1000rr l.2004. :OK: Z motorjem sem zelo zadovoljen, prevozil cca. 2000km, nobeniih tezav, mogoce se mi zdi le malo ne-zivahen oz. nebrutalen...

Tudi sam sem hotel kupiti CBR1000RR toda ko sem jo proval nisem bil navdusen nad odzivnostjo..kaj pa vem..leta 1997 sem imel CBR900RR ki je bil zelo nor motor vedno se je nekaj dogajalo :-) sedaj je vse narejeno bolj mehko..novi motori vec "oproscajo"..itd

zato sem raje kupil R1 '06 ... zgleda da res drzi: "bolj star bolj nor"

LP SRECNO voznjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

pred kratkim sem kupil cbr1000rr l.2004. :OK: Z motorjem sem zelo zadovoljen, prevozil cca. 2000km, nobeniih tezav, mogoce se mi zdi le malo ne-zivahen oz. nebrutalen.

Si spucal zračni filter ? To kar dobro vpliva na živahnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si spucal zračni filter ? To kar dobro vpliva na živahnost...

Na živahnost bi prej vplival kak večji zobnik zadaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si spucal zračni filter ? To kar dobro vpliva na živahnost...

sem spucal pa je isto, tkoda sem se odlocil da bom kr sportnega dal not K&N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na živahnost bi prej vplival kak večji zobnik zadaj ;)

to bo pomoje boljsa opcija...kaksno razmerje oz. zobnik bi potem moral dati spredaj/zadaj? original zobnik jih ima zadaj 40 a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original zobnik jih ima zadaj 40 a ne?

Jap, 04 in 05 so imeli 40 zadaj, 06 in 07 pa že 42.

Kako je spredaj ne vem točno, pri 08 je razmerje 16/42, kar je za po cesti čisto fajn, za na stezo se pa malenkost popravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem spucal pa je isto, tkoda sem se odlocil da bom kr sportnega dal not K&N.

aha, pol pa ni bil zapacan. V ta filter se nabere svašta sčasoma, jaz ko sem dal mojga spucat ob letnem servisu je motor res dubu na živahnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima mam doma ganc nov slip on auspuf LeoVince ewo2 za CBR 1000RR za letnik od 2004 do 2006. Mam vse papirje pa jaz sem ga samo sestavil skupaj da sem vido če so vsi deli pa ga pol nazaj razstavil pa zapakiral, na motorju pa sploh ni bil ker sem ga prej prodal. Več pa na ZS :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mi lahko kdo pove kak prepoznat če je motor 05 al 06 model?

namreč par hond je letnik 06 na avtonetu,čeprav se mi zdi da je 05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kak prepoznat če je motor 05 al 06 model?

namreč par hond je letnik 06 na avtonetu,čeprav se mi zdi da je 05

Vprašaj za številko šasije,deseti znak pomeni leto izdelave.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kak prepoznat če je motor 05 al 06 model?

namreč par hond je letnik 06 na avtonetu,čeprav se mi zdi da je 05

Če misliš med modelnima letoma 04/05 in 06/07, je razlika predvsem v bočnih plastikah, ki so na 05 precej večje kot na 06, + malenkostna razlika maske. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modelno me predvsem zanima ja...ker pri nas je en imel 04, potem pa je peljal 07 od kolega in je rekel da je razlika precejšna

pa 06 ni bilo repsol modela al?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modelno me predvsem zanima ja...ker pri nas je en imel 04, potem pa je peljal 07 od kolega in je rekel da je razlika precejšna

pa 06 ni bilo repsol modela al?

Kolkor je meni znano sta repsolki 05 in 07.

Glede letnikov je tako, da nekateri pravijo, da je motor sicer modelno leto recimo 05, ampak ker je bil prvič registriran 06, da gre za letnik 06, ker tudi 1.tehnični pregled, ki ga opravljaš pri motorju startem 4 leta je imel v 2010. Tudi moja modelna 07 HRC je 2008 letnik, pa tudi tehničnega sem imel letos prvič... možno da te to mal zajebava :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko jaz vem ima model 05 na maski pod "ošiljenim" delom in lučmi še neke "zračnike". Črna je 06 in mmodra 05 model

post-20162-0-35047800-1338668423_thumb.jpg

post-20162-0-61326800-1338668440_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... če se človek mal poglobi, takoj opazi razlike :) Tko da Aless, dobro poglej pred nakupom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Par kozmetičnih predelav Blejde... :evilgrin:

Mmmmmm, me like it!!! :grim

post-5704-0-73131400-1339417097_thumb.jpg

post-5704-0-85258900-1339417103_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmmm, zakaj pa nekdo naredi nekaj tako neuporabnega iz SS motorja?? :glare: Samo, izpuh pa ima svetovn!!!! :kva2: :grim

post-5704-0-35930700-1339653943_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!