Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

zna bit,na moji 636 mam iste probleme,kljub nastavitvi na srocki na najbolj odaljeno pozicijo,ob mocnejsem zaviranju z dvemi prsti se rocka dotakne prstov na gas rocki..Ceprav odlasam bom mogel obnovit zav,cilinder,za zdej mam rocko podlozeno tam na stiftu od zav cilindra..

 

Ne vem kako bi obnovil zavorni cilinder. Bat in tesnila sem menjal, ampak cilinder je v bistvu cela druga polovica "ročke".

Gumice nima smisla menjat ker potem bi rocka z dolgotrajnim stiskanjem popuscala do konca.

Ce je na rocki gumijast obcutek potem je zrak v sistemu.

Ce pa ima rocka mehak ampak predol hod, nato pa pravilno otrdi ko stisne ploscice, potem je to znak, da ne zajame olja iz rezervoarcka pred stiskom.

 

Danes imam čas in bom razdrl celotni zgornji del in spihal kanale...... Hvala

Odzrači jih še na vijakih eng. banjo bolts + poskusi stisnit zavoro in pustit čez noč-včasih zna pomagat.

 

Bom poizkusil če ne bo bolje po generalni očiščenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem ti lepo napisal resitev ki deluje! Ostalo bos samo denar stran metal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ročko razstavil na pra faktorje, spihal in sestavil..... Enako ko prej. Ubogal sm aselak-a, ker druge rešitve nimam. Je ok, sm moti me mentalno ;)

 

aselak ,hvala.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resitev s podlaganjem je dobra ce se visek olja lahko vrne v rezervoar. Z izvijacem probaj odmaknit eno ploscico in ce se odmakne je resitev ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora plosice je samo da bolj umakne rocico, krog ki ga vrtis od 1-6 je narejen da gre bolj blizu ali dalec..ko mas na stopnji najbolj dalec. Tja das plosico da rocico se bolj umAknes...nekje bi moral imeti tudi neko sliko...se pa da stvar resiti tudi z kaksnimi aftermarket rocicami. Kjer ima nastavitev kd 1-6 vecji razpon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje zarad resitve o kateri govorim ne more bremZat...ker samo bolj odmakne rocico od rocaja...ne pritiska zaradi tega za batek. Ce najdem sliko jo prilepim...nima kaj bit. Tudi ce ploscica stran pade imas v najslabsem primeru rocico za tist 1cm blizje...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ti bremza ce das predebelo ploscico pa da stiska batek,ce pa ma se prostega hoda ni problem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosti hod je prakticno vedno. Ker da lahko obracas krogec vedno dvignes rocico oz jo potisnes stran od motorja. In ce das tja ploscico 2,3mm ne bo pritiskalo bata 100%. Razn ce se mogoce ne zastopiva kam damo ploscico;$

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

 

Ali mogoče kdo ve dimenzije sprednjih ležajev v felgi? Ne najdem nikjer dimenzij.

 

Aselak,

sem nardil glede zavore kot si imel ti, do zdaj deluje....... hvala.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tale barvna kombinacija mi ni čisto jasna, vem da sem videl z rdečo napisano fireblade in zadaj rr. če vpišem v google mi tudi take rezultate. čemu potem tukaj napisano z sivo?

No potem pa nisi videl tudi originala, vsaj ne za evropski trg. Iz slik zgleda vredu (razen vetrobran ni v originalu tak) pa še cena je ugodna, če gre res za tako dober primerek kot iz opisa. Ogled bi pa kaj več povedal...

Popravljeno . Popravil mkombat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo 

zanima me ali morda kdo prodaja slip on za hondo cbr1000 sc59?

če ja mi seveda lahko takoj pošle kako fotografijo na mail alen.vuk.1991@gmail.com

oz. me kontaktira na 031257509. hvala v naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!! 

Sporiocil bi vam; da sem izpuh za moj hondo cbr 1000rr sc59 že našel tako, da tistim ki ste mi pisali oz. klicali vseno hvala!

 

Je pa druga zadeva imam še eno hondo cbr 1000 sc59 letnik 2008-, ki pa je bila podrsana in se prodaja po delih. tisti, ki 

potrebuje kakrsne koli dele naj se javi na 031257509. Motor je belo črne barve in ima slovenske papirje oz. prometno!!

Prosim, da mi ne pišete tukaj ker boš hitrejši, če me pokličeš :) 

 

Hvala za razumevanje!! lep pozdrav

Popravljeno . Popravil kvadugaja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Nobena slaba stran motorja ni to, če je bil kadarkoli vožen po pisti. Današnji oz. cestni motorji (CBR, GSXR, S1000 RR ipd.) so danes narejeni za dirkališče (moč, navor, bremze, ciklistika...), zato ne vem zakaj ljudi to moti?! Druga stvar pa je, če je bil kdaj skotan na dirkališču! Alo, to so mopedi, ko jih je treba gnat nad 11.000 obratov, drugače pa sploh ne kupit takega stroja, ker potem sploh nimaš pojma kaj voziš!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!