Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Živjo,

ali mogoče kdo pozna koga, ki bo prodajal CBR1000RR letnik 2010/11. Iščem motor, ki je ohranjen, nekaramboliran z znano zgodovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, Katero verigo za pogon odmičnih gredi priporočate? Kje se splača nabavit za hondo cbr 1000 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ninjaxx pravi:

Pozdravljeni, Katero verigo za pogon odmičnih gredi priporočate? Kje se splača nabavit za hondo cbr 1000 2005

v prvi vrsti tapravo.. :naughty:

potem originalno .. 

lahko pa poiščeš na netu - predvsem v nemčiji je strošek nakupa vključno s poštnino ponavadi ugoden . pod "steuerkette" ..

https://www.motorradteile-service.de/Steuerkette-endlos-STEUERKE-ENDLOS-92RH2015-126-ENDLESS::96975.html

preveri OEM oznake , mere in število linkov.. menajava pa za izkušenega ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ninjaxx pravi:

Pozdravljeni, Katero verigo za pogon odmičnih gredi priporočate? Kje se splača nabavit za hondo cbr 1000 2005

In zdaj bomo počasi zvedeli zakaj pregrevanje..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, imam eno vprašanje glede CBR-k, letnik 2004-2007.  Sem v najmanj dveh oglasih prebral, da je bila menjana mašina. Pa mi sedaj ni čist jasno, a je bil to kak poseben problem, ali je to samo izjema, k potrjuje pravilo, da je motor dober :D 

 

Tukaj je en tak oglas, drugega pa trenutno ne najdem. Meni se zdi, da je bla ena repsolka s črnega kala :) 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15738752&display=Honda SC57 1000RR

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, ProdriveR said:

Pozdravljeni, imam eno vprašanje glede CBR-k, letnik 2004-2007.  Sem v najmanj dveh oglasih prebral, da je bila menjana mašina. Pa mi sedaj ni čist jasno, a je bil to kak poseben problem, ali je to samo izjema, k potrjuje pravilo, da je motor dober :D 

 

Tukaj je en tak oglas, drugega pa trenutno ne najdem. Meni se zdi, da je bla ena repsolka s črnega kala :) 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15738752&display=Honda SC57 1000RR

 

Lahko da ji delam krivico.. tale je bila zbombana do neprepoznavnosti ce je to ta katero imam v mislih.

 

In ne, na teh Hondah je bila hiba stator/regler. Masina dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, hvala za info. Tole z reglerji pa statorji majo pa očitno kr na večih probleme. Ker vem, da so tud CBF-ke trpele zarad tega.

Drgač pa, tale CBRka z oglasa je bila mišljena bolj kot primer, da se prodajajo z menjano mašino. Men tudi ne diši že z oglasa, kaj šele če bi šel gledat. Pa tudi ČE bi kupoval, bi gledal 06/07 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo, ima kdo kaj delov za Hondo cbr1000rr letnik 2008? Rabil bi crno plastiko pod stop lučjo na katero je privijačen nosilec tablice. Ima kdo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 4. 3. 2021 ob 21:13, susa98 pravi:

Zdravo, ima kdo kaj delov za Hondo cbr1000rr letnik 2008? Rabil bi crno plastiko pod stop lučjo na katero je privijačen nosilec tablice. Ima kdo? 

Če še nisi nabavu jo mam skor zihr še, če misliva na isto. Javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravjeni, letos bo treba nabavit en motor. Že na mojem prvem honda mopedu sem mel cbr nalepke, zdej bi pa bil mogoče čas, da jo dejansko nabavim :)

Trenutno vozim, z1000sx, klr650 za rezervo je pa še SV650 v garaži. Iščem pa zamenjavo za z1000sx.

Gledam rr4-rr7. Na kaj naj pazim pri nakupu, kakšne posebne hibe? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Jagnje pravi:

Pozdravjeni, letos bo treba nabavit en motor. Že na mojem prvem honda mopedu sem mel cbr nalepke, zdej bi pa bil mogoče čas, da jo dejansko nabavim :)

Trenutno vozim, z1000sx, klr650 za rezervo je pa še SV650 v garaži. Iščem pa zamenjavo za z1000sx.

Gledam rr4-rr7. Na kaj naj pazim pri nakupu, kakšne posebne hibe? 

kaj misliš s rr4-rr7? vem da so letniki (mislim da med 2008 in 2010, nevem točno) zelo pile olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem sem mislil letnike 04-07. Ja zato sem izključil te letnike 08-10...enim pijejo ful, drugim kao nič. Srečo kot mam js bi mi verjetno pil liter olja na en tank :)

Nisem še imel klasičnega tisočaka, ampak predvidevam, da so performansi tam nekje z 10 let novejšim z1000? Konjev ima itak preveč, bolj me zanima navor v srednjih obratih pa kako ekstremen je položaj na motorju. Sicer sem pa vidu, da lahko nabavim clip-one, ki so za 7cm nastavljivi v višino. Na sedanjim z1000sx mi je skoraj malo preveč pokončna drža, bi raje videl par cm nižjo belanco, mi je pa fajn da je široka.

Popravljeno . Popravil Jagnje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 2. 2022 ob 22:28, Jagnje pravi:

S tem sem mislil letnike 04-07. Ja zato sem izključil te letnike 08-10...enim pijejo ful, drugim kao nič. Srečo kot mam js bi mi verjetno pil liter olja na en tank :)

Nisem še imel klasičnega tisočaka, ampak predvidevam, da so performansi tam nekje z 10 let novejšim z1000? Konjev ima itak preveč, bolj me zanima navor v srednjih obratih pa kako ekstremen je položaj na motorju. Sicer sem pa vidu, da lahko nabavim clip-one, ki so za 7cm nastavljivi v višino. Na sedanjim z1000sx mi je skoraj malo preveč pokončna drža, bi raje videl par cm nižjo belanco, mi je pa fajn da je široka.

Zdravo. Kar se tiče performans so klasični tisočaki, kot jim praviš, avioni v primerjavi z z1000 katerega koli letnika. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne da bo hvalil svojega konja.....

...ampak med SS tisočaki je Suzuki najbolj udoben za na cesto (med temi letniki) Uporaben navor, voziš lahko v šesti lepo ležerno že od recimo 40 na uro..

je pa Honda 04-07 tudi večja od 08-10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je mel k5 suzuki najboljši motor v tistih časih, ampak je umetnost dobit dobro ohranjenega in za normalen denar. Hond je dost na izbiro, pa zgledajo ok.

Vem pa da je ta motor fizično večji kot kasnejši modeli, kar je tudi en od razlogov zakaj ga gledam, se mi dopadejo večji motorji. Ko sem pred parimi leti gledal Tuono V4 sem bil čist navdušen nad vsem na papirju, dokler se nisem vsedu gor :) ne, da bi bil utesnjen za motorju, ampak je res majhen motor. Sem mel filing, ko da sem 13 in mam BT-ja pod sabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tem o nakupu motorja in splošen čvek je drugje, vsaj malo se držite naslova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!