Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zanima me kakšno olje imate v svojih motorčkih kawasaki z750 letnik 04-06? Sintetično- polsintetično?...Motul 5100 10w-40, castrol power 10w40, bardahl xtc 15w-50....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšno olje imate v svojih motorčkih kawasaki z750 letnik 04-06? Sintetično- polsintetično?...Motul 5100 10w-40, castrol power 10w40, bardahl xtc 15w-50....?

Jaz na svojem l.08(letnik nima veze) uporabljam motul 5100(10-40w). Pa velika večina tu na forumu tudi, tudi v drugih znamkah motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule sem našel eno zelo zanimivo povezavo, če koga zanima drobovje Z-ja in vsi podrobni deli od najmanjšega vijaka dalje. Možnost imate pregleda vsakega posameznega dela na motorju. Spodaj so prikazane tudi cene v dolarjih, če je kdo kupil kdaj kakšne dele pri nas, naj malo primerja cene z temi, da vidimo če so dragi ali ugodni. :unsure:

http://www.motogrid..../I14I1494E14111

kolkr sm nahitrco preletu je cenejš predvsem zato, ker so pr nas cene bol k ne enake sam d je € zadi( zato d ni težav pr pretvorbi ? -_-'), sam je treba pogledat, če se splača po tem, ko vračunaš v to ceno še poštnino in davk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj,če ne druga ta spletna stran bo prav prišla, če bomo kdaj pogledali v drobovje Z-ja(upam, da nikdar). Vidiš malo kako narazen vzet po sestavnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne prednje zavorne ploščice bi lahko kupil da bi bile boljše od originalnih in kje bi se jih lahko kupilo? Za letnik 04-06!

Popravljeno . Popravil biker z750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše od originalnih :eek: ?

Pod rubriko zavorne ploščice itd... pri večini motorjev najbolj hvalijo original. Sicer dražje od kopij oziroma drugih firm, ampak baje manj škode naredijo diskom. Najboljše, da si tam malo prebereš o izkušnjah motoristov, da boš vedel o čem govorim. Moj ima trenutno 17.oookm prevoženih, z prvimi ploščicami,ki so še o.k.. Tak, da če zdržijo do 20 je po moje čist zadost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje imajo 23 000 km za sabo pa so še vedno primerne vsaj belina ni še manjša od 1mm apak bi jih raje zamenjal zato ne vem kakšne. No kot sm res malce zasledil so res najboljše original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlicitiral sem "oblekco" za zavorno šalčko in ker imam eno viška, jo prodam za 10€, če bi kdo želel.

Čaos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje imajo 23 000 km za sabo pa so še vedno primerne vsaj belina ni še manjša od 1mm apak bi jih raje zamenjal zato ne vem kakšne. No kot sm res malce zasledil so res najboljše original.

Vzemi org. Nissinove ploščice. Za vse ostale predvidevam, da nisi dovolj močan na zaviranjih kajti če bi bil, bi ti jih pobralo hitreje. S takšno obrabo, kot jo imamo navadni smrtniki pa bi pričele cvilit, ker jih niti na delovno temperaturo zagrel. Če imaš finančna sredstva zamenjaj še zavorno olje, če to še ni bilo. ;)

Torej, org. ploščice in menjava zavornega olja.

Informativno, mene je prišlo 70 EUR. Se pa Zekanu spet smehlja. :P

P.S.: Pri sebi sem ugotovil, da je ploščic še več kot polovica, ko sem jih včeraj menjal, tako da še enkrat poglej ČE JE RES POTREBNA MENJAVA. :whistle:

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem motor ki ga je vozila ženska zato so zavorne ploščice zdržale toliko časa jaz sem sem se z njim prevozil le 2500 km in mislim da jih bom kar hitro ogrel na delovno temperaturo :) Mislim pa da bom vzel kar original oziroma se bom res še enkrat prepričal ali je menjava res potrebna.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem motor ki ga je vozila ženska zato so zavorne ploščice zdržale toliko časa jaz sem sem se z njim prevozil le 2500 km in mislim da jih bom kar hitro ogrel na delovno temperaturo :) Mislim pa da bom vzel kar original oziroma se bom res še enkrat prepričal ali je menjava res potrebna.

lp

Ženska+2500km=brez potrebe po menjavi.

koliko km ima motor?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ima 23000 km! :) mislite da ni potrebna menjava?

Jaz mislim da ni potrebe, sicer pa pogledaš koliko "mesa" na ploščicah je še ostalo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te denar tišči ti kar menjaj. Sicer pa poglej koliko je še oblog in ne menjaj na pamet...saj se vidi obrabljenost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa bova z Z.jkotom Factory Racing ready to go :D, sj vem, da vam nč ne pove,ampak se kr zamislite malo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa bova z Z.jkotom Factory Racing ready to go :D, sj vem, da vam nč ne pove,ampak se kr zamislite malo :P

Me pa res zanima ka si naredu s svojim motorjem...

moj bo zarad izpitov Še vsaj kkŠn tedn dva zgledu k d mi ga je nekdo pol ukrou :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa res zanima ka si naredu s svojim motorjem...

moj bo zarad izpitov Še vsaj kkŠn tedn dva zgledu k d mi ga je nekdo pol ukrou :ninja:

Ahh nič posebnega zaenkrat, mal vas moram hecat ;), malo po malo se pa res kaj dogaja.

Črno rdeča kombinacija... I"m in love :wub::D, sam motor ni taprav, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh nič posebnega zaenkrat, mal vas moram hecat ;), malo po malo se pa res kaj dogaja.

Črno rdeča kombinacija... I"m in love :wub::D, sam motor ni taprav, hehe

res je neki posebnga ta barvna kombinacija :devil:

te bomo mal laži prepoznal, k sam po štimi motorja :music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah kaj mi zdej pade v glavo :D...

Nisem najhitrejši, sem pa najlepši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvali se malo in prilepi kakšno sliko.....da mogoče kaj pokopiramo :blush:,

oziroma tudi kdo drug bi lahko prilepil sliko motorja da se bi dobre ideje hitreje širile ;-)

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlicitiral sem "oblekco" za zavorno šalčko in ker imam eno viška, jo prodam za 10€, če bi kdo želel.

Čaos

hej jake!

kje si to zlicitiral? so še kkšne druge barve?drgač bi pa kr tole monster mrde uzel,čeprov mi ne paše glih

pa dej vrži kkšno slikco gor k skoz nekej kuriš, da si vsaj pr tvojmu napasemo učke, ker pri nas nekaterih se nič ne dogaja.

Lp

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!