Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

ob nakupu motorja sem dobil nove gume.prevozil sem 12000km nakar sem zamenjal obe, čeprav bi bila prednja še za ene3k.Oprijem je povsem super in na sploh je guma super, motor je lepo vozen,...

V mokrem pa težko rečem  pri vožnji v dežju od kranjske gore proti jesenicam sem mel kr slab občutek, res pa da je cesta tam zelo spokana štukana flikana.......skratka slaba.Ko pa sem nadaljeval vožnjo po ac je bilo veliko bolje, ampak sm bil že presran od prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, rabm vašo pomoč :)

Menjam sprednje smernike in sem ugotovil da mram vzeti masko dol (ali je kakšen drug način), saj nikakor ne morem priti do vijaka ki drži smernik gor. :S tezavo mi delata vijaka ki sta na plastiki okoli števca. Kako ju lahko odstranim?

Hvala

post-18455-0-98671300-1424001016_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misliš tadva plastična riveta levo in desno? Sredino porini notr kakih 5 mm, nato celega s šraufcigerjem prizdigni in počasi vn potegni. Nima navojev zato se tudi vrti v prazno če skušaš 'odšraufat'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob nakupu motorja sem dobil nove gume.prevozil sem 12000km nakar sem zamenjal obe, čeprav bi bila prednja še za ene3k.Oprijem je povsem super in na sploh je guma super, motor je lepo vozen,...

V mokrem pa težko rečem  pri vožnji v dežju od kranjske gore proti jesenicam sem mel kr slab občutek, res pa da je cesta tam zelo spokana štukana flikana.......skratka slaba.Ko pa sem nadaljeval vožnjo po ac je bilo veliko bolje, ampak sm bil že presran od prej...

U 12.00km je pa več kot je meni ratalo z Bridgestone, tako da očitno obraba ni problematična. Za po mokrem pa tudi sam nikoli nism upal kaj dost nagibat (pa ne da bi bila guma slaba za mokro) enostavno si nism želel ugibat kje so meje in kdaj guma zdrsne. Očitno bom letos sprobal Roadsmart in to novo 2 (čeprav je  stara nekoliko cenješa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misliš tadva plastična riveta levo in desno? Sredino porini notr kakih 5 mm, nato celega s šraufcigerjem prizdigni in počasi vn potegni. Nima navojev zato se tudi vrti v prazno če skušaš 'odšraufat'.

Nisem poskušal odviti, sm vedu da je brez navoja, samo mi ni blo jasno kako ga dobiti ven :) mi je uspelo. Hvala

Imam pa še en problem. Se da dobiti kakšne vložke za to luknjo kjer je bil prej smernik, saj je prevelika za novega.

post-18455-0-86892300-1424010310_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm to rešil s črnim plexisteklom oziroma neki drugo črno plastiko. dobi se v ploščah pri lokalnemu plexisteklarju, pole pa sam ven odrežeš tako obliko kot hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se sezona bliža je treba počasi razmišljat o novih gumah. Do sedaj sem se vsa leta vozil z Bridgistone, in trenutno z oznako BT021R. Naročil sm jih kar preko neta in so ble v enem dnevu pri meni. So čisto dobro držale in niso se prehitro obrabile. Zdej pa vidim, da prednje s to oznako nimajo več, zato sm razmišljal, da bi letos naredil manjšo spremembo in kupil Dunlop SPORTMAX ROADSMART II (že lani sm razmišljal o tem pa potem nism naredil spremembe, ker sm dobil BT021R). Zanima me če je kdo vozil lani to gumo (Dunlop) in kako kilometražo se povpračno naredi (recimo z umirjeno vožnjo), z Z750 (lahko tudi s katerim drugim motorjem, ki ima podobno KM 100-110KM) in kako se guma oblaša v mokrem na tem motorju?

sm se lasnsko leto pogovarjal na kačjih ridah z možakarjem je meu Yamaho FZ1 se pravi 150KM in je zelo zadovoljen tut ganjanje po ridah gor in dol se mu odnesejo :) je reku tut da on na druge negre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem poskušal odviti, sm vedu da je brez navoja, samo mi ni blo jasno kako ga dobiti ven :) mi je uspelo. Hvala

Imam pa še en problem. Se da dobiti kakšne vložke za to luknjo kjer je bil prej smernik, saj je prevelika za novega.

 

javi mi svoj naslov, ti pošljem kos karbonske platke, si boš izrezal sam, morda imam celo nekje izrise pokrovčka...jaz sem ga rezal na cnc.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo a mi lahko kdo pove katere svečke ima notr z750 letnik 2007. oz. spec. navoj dolžina itd.

to greš samo v trgovino z rezrevnimi deli poveš za kateri motor in letnik rabeš in po katalogu pogledajo kere pašejo..:) drugače maš pa tudi napisano v navodilih katere svečke grejo noter vem da v 2006letnik grejo NGK CR9EK..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha odlično sej sm js tut te našel sam me je letnica 2007 matrala, ker ko sem jih hotel naročiti in daš filter da preveri če ustrezajo javi samo za 2006 letnik da za 2007 pa kao ni ustrezna, ampak očitno je. hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo letos še kakšno dodelavo naredili? Mene muči, da bi še kej napedenal, pa mi zmankuje idej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ji ze nekaj :) konec mesca narocim se izpuh potem pa homologacija... Bugspoiler mam ze doma, samo ga moram se prebarvat in zrihtat nosilce.

Drgac pa ti kar deli dodelave, da lahko mal od tebe prekopiramo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ji ze nekaj :) konec mesca narocim se izpuh potem pa homologacija... Bugspoiler mam ze doma, samo ga moram se prebarvat in zrihtat nosilce.

Drgac pa ti kar deli dodelave, da lahko mal od tebe prekopiramo :P

 

Moj spisek se je prejšno sezono nekoliko ustavil. Trenutno bi imel en večji poseg, to je izdelava nosilcev za stabilizator, vendar nekako ne najdem časa za to. Je pa spisek:

 

- Izpuh GP PRO z Akrapovič karbonsko zaščito

- Nosilec tablice + LED osvetlitev

- 4x LED smerniki

- Custom made športne tačke z lastno ročno izdelanimi karbonskimi zaščitami, zadnji cilinder zavore dodelan, šalčka za zavorno olje prestavljena v prostor pod sedežom - clean look

- Zadnji podblatnik - karbon - kopija Ermaxa

- Sprednji bugspoiler Ermax

- Custom made crah pad nosilci z LSL bunkami

- GIpro prikazovalnik prestav

- Kratke ročice zavora / sklopka

- CNC alu črna ogledala

- custom made nosilec + aluminijasta šalčka za zavorno olje

- 1 x xenon + LED pozicijske

- Evotech zaščita hladilnika

- Home made zaščita sprednjih vilic

- Lever protectors, ki jim manjka ena dodelava to sezono

 

Potem se pa konča. Par malenkosti še, pol pa res samo še vitrina :) 

 

Če bi kdo menjal zadnjo vzmet, imam od Z1000 naprodaj.

 

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še moj Z prštiman za sezono :)

post-22915-0-71759600-1424366149_thumb.jpg

post-22915-0-20602900-1424366177_thumb.jpg

post-22915-0-83051500-1424366190_thumb.jpg

sicer niso ble neke hude dodelave sam vsen. Dodelave so ble sam novi spredni žmigavci, nosilec tablice in pa nova tank nalepka :) mogoče pa še kakšna nalepka pride to je to :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj spisek se je prejšno sezono nekoliko ustavil. Trenutno bi imel en večji poseg, to je izdelava nosilcev za stabilizator, vendar nekako ne najdem časa za to. Je pa spisek:

 

- Izpuh GP PRO z Akrapovič karbonsko zaščito

- Nosilec tablice + LED osvetlitev

- 4x LED smerniki

- Custom made športne tačke z lastno ročno izdelanimi karbonskimi zaščitami, zadnji cilinder zavore dodelan, šalčka za zavorno olje prestavljena v prostor pod sedežom - clean look

- Zadnji podblatnik - karbon - kopija Ermaxa

- Sprednji bugspoiler Ermax

- Custom made crah pad nosilci z LSL bunkami

- GIpro prikazovalnik prestav

- Kratke ročice zavora / sklopka

- CNC alu črna ogledala

- custom made nosilec + aluminijasta šalčka za zavorno olje

- 1 x xenon + LED pozicijske

- Evotech zaščita hladilnika

- Home made zaščita sprednjih vilic

- Lever protectors, ki jim manjka ena dodelava to sezono

 

Potem se pa konča. Par malenkosti še, pol pa res samo še vitrina :)

 

Če bi kdo menjal zadnjo vzmet, imam od Z1000 naprodaj.

 

lp

To si sam naredil? Material ni toliko, koliko pa si dal za CNC rezkanje ce ni skrivnost? Nalepis eno sliko stopalk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si sam naredil? Material ni toliko, koliko pa si dal za CNC rezkanje ce ni skrivnost? Nalepis eno sliko stopalk?

 

Sam zrisal nosilce in uredil postavitev...tisti karbonski del, je isto risan, pa rezan v sloveniji, ostalo sva mela navezo s Kitajcem, zato mu tudi dovolim uporabo slik mojega motorja, na fotki je sicer še prototip nosilca.

 

http://www.alibaba.com/product-detail/KAWASAKI-CNC-Billet-Adjustable-Motorcycle-Rearsets_900271899.html

 

Se je vse začelo za računalnikom...

 

hyperjack.jpg

 

me je presenetil, da so se podvizali z izdelavo;

hyperjack-1.jpg

 

Slika še pred menjavo osnovne plošče:

hyperjack-2.jpg

 

 

Bom najdu še kakšno sliko končnega izgleda =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceno mu dviguje tudi to, da je bil motor vedno ogret pred vožnjo!

Ja to pa je referenca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!