Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

hja kaj nej rečem naredu svojih prvih 100km, motor prava kravca, sam kaj ko ga lahka sam do 4K obrate pelem, to znese glih 90-100km/h, a ste se vsi držal tega, pa to me še zanima kolk vam kaže temp. tekočine tko povprečno, do kolk lahka gre???aja sm ma neki opazu luč zasenčena(če se temu sploh lahko tko reče)je izredno močna in vsak ta drug na cesti mi žmrka kao naj ugasnem dolgo luč, je pr vam isto???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja sm ma neki opazu luč zasenčena(če se temu sploh lahko tko reče)je izredno močna in vsak ta drug na cesti mi žmrka kao naj ugasnem dolgo luč, je pr vam isto???

Jaz pa sem mislil, da me skoraj vsi pozdravljajo in se cudijo lepotcu ;)

Je pa res hudo vozit samo do 4000 obratov. Samo kolko kaze po vcerajsnjih narejenih kilometrih bom ga ze kmalu lahhko na malce visje obrate zacel gonit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm ma neki opazu luč zasenčena(če se temu sploh lahko tko reče)je izredno močna in vsak ta drug na cesti mi žmrka kao naj ugasnem dolgo luč, je pr vam isto???

mogoce samo pravilno nastavis visino luci?! da ti sveti na cesto in ne v nebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce samo pravilno nastavis visino luci?! da ti sveti na cesto in ne v nebo.

Mislim, da ni treba nič nastavljat ker luči zelo dobro opravljajo svoje delo in nimam pripomb tko da jst jih neb nč drgač nastavljal.....DenisR kolk ti pa gre v 6. pr 4K, men gre prbližen 92km/h...pa teb???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni treba nič nastavljat ker luči zelo dobro opravljajo svoje delo in nimam pripomb tko da jst jih neb nč drgač nastavljal.....DenisR kolk ti pa gre v 6. pr 4K, men gre prbližen 92km/h...pa teb???

pol pa ne jamraj, ker ti drugi žmurkajo ... sicer pa naj bi svetlobni snopi žarometov imeli nekakšen standarden doseg...

btw: tudi dolga luč "zelo dobro opravlja svoje delo", pa vseeno marsikoga nasproti vozečega moti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga vi resno dosledno šparate do 4000 obratov ??

Kaj pa tiste teorije o drugačnem ulaufanju nove mašine? Da ga vsaj občasno višje stisneš za kratek interval... Pa predvsem da ga ne voziš v 6. prestavi konstantno 90km/h?

Ice, kaj pa ti meniš o tem. Jaz ga namreč čez kak teden dobim in me zanima tvoje mnenje o ulaufanju... seveda štejejo mnenja vseh da ne bo pomote..

Popravljeno . Popravil A_je_to
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A_je_to, zgoraj desno klikni atb_search.gifIskalnik ter v iskalno polje vtipkaj "ulaufavanje" ali "utekanje" ... in našel boš vsaj eno zelooo dolgo in obširno temo o ulaufavanju. Tam je tudi Iceovo mnenje. Večkrat dosledno zapisano.. Uživaj! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni treba nič nastavljat ker luči zelo dobro opravljajo svoje delo in nimam pripomb tko da jst jih neb nč drgač nastavljal.....DenisR kolk ti pa gre v 6. pr 4K, men gre prbližen 92km/h...pa teb???

.....in seveda si uposteval serijsko nastavitev vzmetenja, tvojo tezo itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....DenisR kolk ti pa gre v 6. pr 4K, men gre prbližen 92km/h...pa teb???

Ja tu nekje okrog 90 km/h.

Jaz ga ulaufavam na zelo ozkih in ovinkastih cestah brez kakrsne koli daljse ravnine tak da je pravzaprav max hitrost tu nekje pri 90.

Je pa res, ce se odpravim kam dalje po glavnih cestah, da mi je zelo neugodno se vozit s tako hitrostjo... se najbolj pa takrat ko me z jugeci prehitevajo ;)

No obcasno ga tudi malce pritisnem za kakih 1K obratov vec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tu nekje okrog 90 km/h.

Jaz ga ulaufavam na zelo ozkih in ovinkastih cestah brez kakrsne koli daljse ravnine tak da je pravzaprav max hitrost tu nekje pri 90.

Je pa res, ce se odpravim kam dalje po glavnih cestah, da mi je zelo neugodno se vozit s tako hitrostjo... se najbolj pa takrat ko me z jugeci prehitevajo ;)

No obcasno ga tudi malce pritisnem za kakih 1K obratov vec....

wow, in a veš, da to počnejo tudi drugi ... mislim, tako ulaufavanje ni neka specifika za Kawasakija Z750 .. .ali pač?

Ice, kaj meniš ti o tem? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow, in a veš, da to počnejo tudi drugi ... mislim, tako ulaufavanje ni neka specifika za Kawasakija Z750 .. .ali pač?

Ice, kaj meniš ti o tem? :D

Dajta pustita ljudem veselje ob novi igrači. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden mi spet en pride s takim komentarjem, kot sta zadnja dva v tej temi naj najprej prebere CELO TEMO od prvega posta dalje in da vidimo heroja kako bo "tekoce" bral. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice job..

Najbrz nima smisla da te vprasam kako se obnese.. ni blo ravno sonca, da bi probal, ali pac?

Kolk $$ je prišlo in kje kupil?

Lp, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probal sem ja... razlika je!!! nekaj boljše preusmeri, je pa meni bolj vizualno všeč!!!!

$$ "Kawasaki genuine parts" .. boljše da ti ne napišem cene tistega koščka plastike :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo, da ti koristi :)

Pa vseeno mi zaupak koliko $...

A paše pa čist brez problema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paše ne... je treba nardit distančnike, zvrtat 4 luknje v masko.... vse to čim bolj točno zarisat prej.. pa kupit posebne gumjaste inserte z navojem (kovinskim) in 4 vijake dolžine 30 mm

na slikci; distančniki

post-4-1082907772.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja sm ma neki opazu luč zasenčena(če se temu sploh lahko tko reče)je izredno močna in vsak ta drug na cesti mi žmrka kao naj ugasnem dolgo luč, je pr vam isto???

Še enkrat o te luceh. Enkrat sem ze zapisal da je mene tudi kar dosti avtomobilov "pozdravljalo" in kaj ugotovim - prikljucka na zarnice sta bila zamenjana. Skratka, ko bi naj bila prizgana samo kratka, je svetila samo dolga, ko pa bi naj prizgal se dolgo se je prizgala kratka.

No jaz sem samo zamenjal kable in zadeva je resena ... nic vec blinkanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!