Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Kaj so res vsi zx-i za peugeote malo zviti tam pri taci(zaradi tace) :hmm: ??? Ker to se mi zdi zelo čudno, pa še grdo zgleda :angry:

Popravljeno . Popravil LUCiNhO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je ja

Aha ockej .) Jaz sem pa že mislo da so me misli nasrat v stupitu ko so rekli da je to zaradi tace :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

ko ti ga je pa uspelo tak lepo ustimat? :)

Pošmirlal sem celega na fino, dušilec slekel ..... Dans ga bomo še prerezali pa dokončno odblokirali (lijak v loncu) pa ga pol še slikam ko bo gori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošmirlal sem celega na fino, dušilec slekel ..... Dans ga bomo še prerezali pa dokončno odblokirali (lijak v loncu) pa ga pol še slikam ko bo gori

daj ga slikaj se notri v auspuh tisti lonec slikaj :)

drugace pa zdaj obvezno auspuh z oljem mazat da bo se dolgo casa tko lep :) pa da ne bo zarjavu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace pa zdaj obvezno auspuh z oljem mazat da bo se dolgo casa tko lep :) pa da ne bo zarjavu :)

Zalkirat ga treba :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalkirat ga treba :naughty:

ja samo bo potrebno najti lak za 1000stopinj, roost je mojega mazov z lakom do 600stopinj pa je zarat take vročine vs lak sel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe meni pa so v Stupitu rekli, da so poleg samo federce.. Torej so me hotli okrog prinest :D

V ljubljani dobis pri timmg-ju poleg valjcke in fedrce (vsaj prodajalc mi je tko reku :hmm: )

Edino ce mate v MB drugacen program prodaje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da so te hotli okrog prnest. kaj dobis zraven je odvisno od tega za keri skuter je auspuh, eni dobijo samo fedrce, eni oboje, za firefoxa dobis mensezdi naprimer dve različni teži valčkov itd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tak so mi rekli, da je poleg izpuha za peugeote dobiš samo federce .) samo vseeno se nebom pustil okrog prinest :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si tud kupo zx-a s speedfighta pa ne pri stupitu, pa so zraven samo federce, kr bi po leovincijevih ugotovitvah naj bli vredi za sf-a original valcki, ceprav to ne drži ravno vedno, to pa je tak normalno pri skuterih, kr je vsaki drugačn .)

tak da nebo kdo mislo da stupit ni vrei, jaz še nisn slišal nič slabega o njih

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ga slikaj se notri v auspuh tisti lonec slikaj :)

drugace pa zdaj obvezno auspuh z oljem mazat da bo se dolgo casa tko lep :) pa da ne bo zarjavu :)

Že slikano :)

Bom članek napisal na naši strani (www.skut.info) in boste tam vidli celi postopek kak smo rezali lonec pa vzeli ven lijak

Nekaj za pokušino :blink: :blink: :blink: To je blo not v loncu :blink: :blink: :lol1:

post-18-1083086135.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgledal je tako pred razanjem. Po razanju pa še lepše :yea2: ker je majster to tak naredo da se nič, res nič ne vidi :yea2:

post-18-1083086224.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!