Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

sej sm danes menjau olje pa filter pucam skoraj usak drug teden pa tko al tko se ne zapacka hitro....mogoce bom mogu unega od olja menjat zdej enkrat...drugace pa sm vidu u knjigici da bi blo treba pri 20000 bat pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko gre bolj kot ne po jajcih, gume so bile preveč spuščene pa ni bilo nič oprijema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm danes menjau olje pa filter pucam skoraj usak drug teden pa tko al tko se ne zapacka hitro....mogoce bom mogu unega od olja menjat zdej enkrat...drugace pa sm vidu u knjigici da bi blo treba pri 20000 bat pa to

ni treba nč še menat ;) jst mama 26000km brez problema pa tut 4t zdržijo dost taku da ni treba nč bate menat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no samo še neki....provaj ga na mestu položit do tačk pa boš vidu da je to nemogoce....motor je preveč ozek in tačke so preveč visoke...sm se pozanimal tudi pri nekaterih mehanikih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no samo še neki....provaj ga na mestu položit do tačk pa boš vidu da je to nemogoce....motor je preveč ozek in tačke so preveč visoke...sm se pozanimal tudi pri nekaterih mehanikih...

misliš s tem povedat da ga med vožnjo ne moreš položit do tačke ?? če je to se motiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no samo še neki....provaj ga na mestu položit do tačk pa boš vidu da je to nemogoce....motor je preveč ozek in tačke so preveč visoke...sm se pozanimal tudi pri nekaterih mehanikih...

eee se moteš jst mam na obeh straneh tačke orengi podrsane :D čist komot se tačke drsa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no samo še neki....provaj ga na mestu položit do tačk pa boš vidu da je to nemogoce....motor je preveč ozek in tačke so preveč visoke...sm se pozanimal tudi pri nekaterih mehanikih...

Sploh na teli hondi ja, k je taka SS petarda :rolleyes: Kvečjem za RS-ko se lahk to reče .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh na teli hondi ja, k je taka SS petarda :rolleyes: Kvečjem za RS-ko se lahk to reče .)

kewo ne moreš RSke primerjat ku je še enkrat tuk dnarja ku cbrka ;) drgač je pa res raketa sm servisi so dragi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism še vidu da bi gdo tačke lahko drsau s takim motorjem pa tudi za kawasakijem z750 sm se vozu po idrijskih ovinkih....med tem ko je on drsau sem se za njim vozu pa je manjkalo kr nekaj do tack...zdej pa ne vem kolko ste vi tezki da bi se mogu motor tolko spustit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(TASH @ 21 Jul 2008 @ 13:23) <{POST_SNAPBACK}>

eloww..

Jaz mam tudi cbr.ko 125, avspuh je menjan, domače narjen, sliši se res prehudo, tk da vsi gledajo kaj za ena stvar je to wink.gif hehe. Ne pa da mi motor prdi huje ko sesalec closedeyes.gif . Res da je tanek in pospeški oz končna hitrost mu niso vrlina, sam prekosi vse dvotakne pr stroških, z njim ni nobenih problemov, en tank maš za približno 250(+)km. Gume nimaš kaj menjat, glede širine, ker motor preprosto nemore shajat z 130 odzadej, itk da širina ni važna, važna je kvaliteta gum (obvezno menjej originalne gume) , za navajanje je čist kul in za tiste ki radi malo več padamo ph34r.gif biggrin.gif . Zadnič smo pa opazli da za neko pravo polaganje ovinkov so tačke prenizko, in lahko hitro zdrsneš in vse žmigavce odbiješ wacko.gif . Meni je vredi tudi to, da ni mrcina težka, prvi motor mora bit tak, na eazy. da skužiš kak kej dela, da ti ga ni preveč žal trance_43_wavetowel2.gif

aplavz za 4T 125.tke worship.gif tongue.gif

Daj en posnetk da slišmo to mrcino evilgrin.gif

no to je ena taka objava ki potrjuje to kar sm reku :)

Popravljeno . Popravil pi100tnik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm provau zdej na poti u sluzbo in sm opazu da se da ja....ampak bogi motor....se ga more polagat ko da bi frčota vozu....mores motor porinit dol s telesom pa bit raven xD.....samo to ni nobena voznja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh eh eh to glede tačk... kak sem pa te jas danes lahko na racelandu v vsakem ovinku z tačkami vlekel brez da bi me vrglo ?? tudi tisto za menjavat se je po tleh vleklo :P

post-20480-055906400 1280698479_thumb.jpg

post-20480-023632500 1280698657_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čistu nič se ni treba matrat si lahku tut nagjen pa gre do tačke ni problema ;)

glede gum jst mam širše odzadej 130 spredej pa 100 in za moje pojme pa mojo vožno je bolš ko original ;) sm vsak ma svoje spet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo more bit tudi dober asfalt za prit do tačk ne? ....ker js sm provau na novem krožišču bi se še dalo prit ampak drugace cesta ki je pri meni doma drsi sam ko grem iz ovinka me vrze pocez brez da bi dosti polagau xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo more bit tudi dober asfalt za prit do tačk ne? ....ker js sm provau na novem krožišču bi se še dalo prit ampak drugace cesta ki je pri meni doma drsi sam ko grem iz ovinka me vrze pocez brez da bi dosti polagau xD

Vidm da si iz kopra. Maš tm vredu cesto ko greš od kopra prot mejnemu prehodu Dragonja. Dvo pasovna cesta za na gor. Maš dva dolga ovinka ampak brzina je 80+ tk da če boš tm kej sprobavu ne ob največjem navalu turistev. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da si iz kopra. Maš tm vredu cesto ko greš od kopra prot mejnemu prehodu Dragonja. Dvo pasovna cesta za na gor. Maš dva dolga ovinka ampak brzina je 80+ tk da če boš tm kej sprobavu ne ob največjem navalu turistev. :naughty:

tm je nevarno, sploh ko se nagneš te avto na desnem pasu ne vidu in zapelje proti tebi!! :wallbash: drgač se pa da fajn letet ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo more bit tudi dober asfalt za prit do tačk ne? ....ker js sm provau na novem krožišču bi se še dalo prit ampak drugace cesta ki je pri meni doma drsi sam ko grem iz ovinka me vrze pocez brez da bi dosti polagau xD

tut mau od asfalta je odvisnu sm je pa tut kake gume maš gor :D drgač pa če greš kej na Dolenjski konc pej na cesto iz Kočevja proti Dvoru tam maš 2ovinka ku sigurnu prideš do tačke ;) al pa na kačjih ridah bi tut znov pridet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!