Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

Živjo,

za cbrko bi rabil kupiti nov par gum. Dimenzije naj ostanejo original, take kot so. Gor so še prve gume od leta 2005 dalje, in sem se po parih padcih odličil kupiti nove. Katere priporočate?

Hvala za odg.

Lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

za cbrko bi rabil kupiti nov par gum. Dimenzije naj ostanejo original, take kot so. Gor so še prve gume od leta 2005 dalje, in sem se po parih padcih odličil kupiti nove. Katere priporočate?

Hvala za odg.

Lp Matej

jas mam originalne dimenzije pa mam... prednjo dunlop tt900, zadnjo pa dunlop arrowmax d103... pa se mi zdi kar dober oprrijem bolši od originalnih... aja za obe sem pa dal z montažo in popusti vred 120 evrov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam originalne dimenzije pa mam... prednjo dunlop tt900, zadnjo pa dunlop arrowmax d103... pa se mi zdi kar dober oprrijem bolši od originalnih... aja za obe sem pa dal z montažo in popusti vred 120 evrov :)

Hvala,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jas mam originalne dimenzije pa mam... prednjo dunlop tt900, zadnjo pa dunlop arrowmax d103... pa se mi zdi kar dober oprrijem bolši od originalnih... aja za obe sem pa dal z montažo in popusti vred 120 evrov :)

Kaj pa praviš na savine gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa praviš na savine gume?

savke boš tešku dubu original dimenzij;)

če daš pa sprejed 100 zadej 130 polej pa gre probano (mam jst tako) ;)

če boš ozev savke ozem sava mc50 m-racer (racing soft) drži kuker treba) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

savke boš tešku dubu original dimenzij;)

če daš pa sprejed 100 zadej 130 polej pa gre probano (mam jst tako) ;)

če boš ozev savke ozem sava mc50 m-racer (racing soft) drži kuker treba) ;)

Kolk se pa pozna pri hitrosti in pospeških če daš širše pneumatike? Na slabš mislm :D

Je treba še kakšen blatnik al pa kaj zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se pa pozna pri hitrosti in pospeških če daš širše pneumatike? Na slabš mislm :D

Je treba še kakšen blatnik al pa kaj zamenjat?

zadej pride guma sicer bolj okrogla

spredej pa če daš 100širino pride pa skorej čist tik ampek sam nisem mev nobenih problemu

pr hitrosti pa ne vem kr sm meu že od nove zadej 100 sm spredej sm mu original drgač pa končna zdej ku mam 130 pa 100 je pa 125km/h ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima bom jst svojo počas začev prodajat letnik 2008 prevoženih ne vem točen sm okrog 29500km nikol padena nč popraskana oglavnem ku nova če koga zanima naj pove;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadej pride guma sicer bolj okrogla

spredej pa če daš 100širino pride pa skorej čist tik ampek sam nisem mev nobenih problemu

pr hitrosti pa ne vem kr sm meu že od nove zadej 100 sm spredej sm mu original drgač pa končna zdej ku mam 130 pa 100 je pa 125km/h ;)

Men je šla 120km/h če sm bil čist dol sklonjen, pa še to je dolg rabla. 130km/h pa sam po klancu dol.

Hvala za inf.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je šla 120km/h če sm bil čist dol sklonjen, pa še to je dolg rabla. 130km/h pa sam po klancu dol.

Hvala za inf.

lp

če želiš da bo mastonj mel maaalo več moči pa dosti bolši zvok, vzemi dol dušilec pa ga od prednje strani navrtaj kolko lahko, ker original je ena majhna luknica :) tak sem jas naredil pa je zvok lepši in precej glasnejši, moči sem pa s tem pridbil bolj malo.. si že probal pri kolko hitrosti je v 6. brzini blokada :) ??

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če želiš da bo mastonj mel maaalo več moči pa dosti bolši zvok, vzemi dol dušilec pa ga od prednje strani navrtaj kolko lahko, ker original je ena majhna luknica :) tak sem jas naredil pa je zvok lepši in precej glasnejši, moči sem pa s tem pridbil bolj malo.. si že probal pri kolko hitrosti je v 6. brzini blokada :) ??

nvm, ena je na 12 tisoč obratov, pol pa sm šu po klancu dol pa je na števcu kazal 130km/h, pol sm pa bremzu, kr je blo preblizu rdečga polja. Blo je tam 10.000-11.000 obratov se mi zdi.

Bom vidu kaj bom naredil, ker motor je zdej od sestre, tk da če bo hotla bom probal.

:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nvm, ena je na 12 tisoč obratov, pol pa sm šu po klancu dol pa je na števcu kazal 130km/h, pol sm pa bremzu, kr je blo preblizu rdečga polja. Blo je tam 10.000-11.000 obratov se mi zdi.

Bom vidu kaj bom naredil, ker motor je zdej od sestre, tk da če bo hotla bom probal.

:)

lp

gume dej 130 pa 100 gor dost lepši motor pride in lepš se pela v ovinke saj zame :D ker ko sm meu original gumo se tut nisem upov kej nagibat kr se mi je zdela oska ku sm pa zamenov je pa tut tačka drsala po asvaltu;) drgač pa u ravnino je šla men 125km/h

kater letnik pa maš to cbrko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2005,

lp

polej pa možen kaku si težak če je biu veter itd....

pa mogoče ne vem ker sicer 2005letnika nisem vozu vem da ma pa še forgazar moja ma pa že el. ubrig in mogoče je tut kej tle da da mau več moči use je možen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polej pa možen kaku si težak če je biu veter itd....

pa mogoče ne vem ker sicer 2005letnika nisem vozu vem da ma pa še forgazar moja ma pa že el. ubrig in mogoče je tut kej tle da da mau več moči use je možen ;)

moj kolega ma 04 cbr-ko pa gre moja 09 bolj... nevem če se einšpric tako pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sej to pravem da je možen da novejše grejo bulš kr majo einšpric :D 

glede blokiranja pa nima veze kok je blokirana če ma napisanu da ma 10kw ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sej to pravem da je možen da novejše grejo bulš kr majo einšpric :D 

glede blokiranja pa nima veze kok je blokirana če ma napisanu da ma 10kw ;D

Če pogledaš aprilie, hh, t stara sploh nima blokat, pol mal novej že mal blokirane, te tanove pa čist, še izpuh je bl "eko" xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledaš aprilie, hh, t stara sploh nima blokat, pol mal novej že mal blokirane, te tanove pa čist, še izpuh je bl "eko" xD

aprilije so 2takne in če gledaš 125kubiku 2t ma več k 11kw če je odblokirana zatu jo pa blokirajo na 11kw da jo vozeš lahku z ispitem za 125kubiuku....za eko se gre pa zatu kr 2t bolj osnažuje okolje in če nardijo bul ekološku dobijo tut neki dnarja....cbrka 125 pa nima blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilije so 2takne in če gledaš 125kubiku 2t ma več k 11kw če je odblokirana zatu jo pa blokirajo na 11kw da jo vozeš lahku z ispitem za 125kubiuku....za eko se gre pa zatu kr 2t bolj osnažuje okolje in če nardijo bul ekološku dobijo tut neki dnarja....cbrka 125 pa nima blokade

To maš pa prou +1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima bom jst svojo počas začev prodajat letnik 2008 prevoženih ne vem točen sm okrog 29500km nikol padena nč popraskana oglavnem ku nova če koga zanima naj pove;)

Za kuk jo boš prodajal?? Mam mogoče kupca.

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kuk jo boš prodajal?? Mam mogoče kupca.

cena je tm 1500€  letnik 2008 29600km(neki tazga ne vem na pamet) usi servisi delani gume dobre brez praske za več info pa na zs ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene pa zanima kok ste kj plačal za servis pr 12000 km?? kaj so vm kj menal... whistle.gif

40 evrov, olje, svečka, filter se spuca drugo pa tak nimaš kaj... v knjigi ti vse piše

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!