Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

[attachmentid=77249]živjo vsem!

jst mam tut cbrko, repsol barve, letnik 2005..porab full mal goriva..kar je full dobr za začetnike..no jo pa tut prodajam..tko da če je kšn zainterisiran-pm

post-9520-1154200453_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boš menjala....al zapuščaš motoristične kroge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boš menjala....al zapuščaš motoristične kroge?

ne ne menjala..drug let razmišljam da bi kupla kawasakija zzra 250..;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em pa drugače PETRA kakšen se ti zdi motor? Je fajni za vozit???

v redu motor..lahek..za naučit full fajn..lep za pogledat..edin gre mal premal..okrog 120..drugač pa za pru let full fajn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne menjala..drug let razmišljam da bi kupla kawasakija zzra 250..;)

a boš mela že za 25kw drug let?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej PETRA, kolko si pa ti kaj visoka če smem vedet?

Ker ko so mene kolegi slikali na CBRki sem bil gor videt kot orangutan, glede na to da sem ponavadi viden na moji NSRki ki je bistveno višja. :D :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petra, a veš d jst pa tebe pomoje poznam :) si hodila na OŠ I.G. an, pa 88letnik si al pa 87 :)

btw, zzr 250, moj sosed ga je imeu in mu je ventile zabil tko da je dau 140k sit za rabljeno glavo iz nemčije, pa tud na splošn sm slišu d pr teh zlo rada gre glava v 3pm..... sicer pa nevem... preglej temo o zzr 250 in se odloči :)

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš mela že za 25kw drug let?

ja bom mela ja..pa bom neki tazga kupla k dnara za kej vč še ni..upam pa da bo kmal..

petra, a veš d jst pa tebe pomoje poznam :) si hodila na OŠ I.G. an, pa 88letnik si al pa 87 :)

btw, zzr 250, moj sosed ga je imeu in mu je ventile zabil tko da je dau 140k sit za rabljeno glavo iz nemčije, pa tud na splošn sm slišu d pr teh zlo rada gre glava v 3pm..... sicer pa nevem... preglej temo o zzr 250 in se odloči :)

ja 88 letnik..sm hodila ja...a si ti tut?

Ej PETRA, kolko si pa ti kaj visoka če smem vedet?

Ker ko so mene kolegi slikali na CBRki sem bil gor videt kot orangutan, glede na to da sem ponavadi viden na moji NSRki ki je bistveno višja. :D :D

lp, FReAK.

velka sm 170 cm.. ja je pa ta motor dost nizek, tk da vrjamem da si zgledu tk...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk maš pa mere? 80-55-75 ? LOL hecam se hecam. :) kšne par dni nazaj sem vidu nekoga na taki cbri na idrijskem koncu, pa je kar uredu pokladal.. očitno ta mala guma ni problem :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=77249]živjo vsem!

jst mam tut cbrko, repsol barve, letnik 2005..porab full mal goriva..kar je full dobr za začetnike..no jo pa tut prodajam..tko da če je kšn zainterisiran-pm

am če jo kupim kaj še dobim tebe v kompletu ,ker če pol se lahko zmenimo.

vem ja da imam danes zablužen dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=77249]živjo vsem!

jst mam tut cbrko, repsol barve, letnik 2005..porab full mal goriva..kar je full dobr za začetnike..no jo pa tut prodajam..tko da če je kšn zainterisiran-pm

Luštna; Cbr-ka tudi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk maš pa mere? 80-55-75 ? LOL hecam se hecam. :) kšne par dni nazaj sem vidu nekoga na taki cbri na idrijskem koncu, pa je kar uredu pokladal.. očitno ta mala guma ni problem :photo:

ja sej ni lih problem, sam se pa drži ceste dost slabš kt druge..možn pa je da je un gumo zamenu..ker s tako je pomoje dost težko ne vem kok polagat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej drugač to za začetnike pomoje ni slab motor, sam je pa honda precej zajebala ko je naredila CBR125 , kao naslednica NSR125 :BUA:

PETRA a prodaš barvo od tvoje CBR da dam jaz na svojo NSR :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej drugač to za začetnike pomoje ni slab motor, sam je pa honda precej zajebala ko je naredila CBR125 , kao naslednica NSR125 :BUA:

PETRA a prodaš barvo od tvoje CBR da dam jaz na svojo NSR :lol1:

dej raj celo kup...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenga zanimanja? no ja mogoče zdej k je sezona, upam da bo septembra pa naprej kej bolš.. :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

nobenga zanimanja? no ja mogoče zdej k je sezona, upam da bo septembra pa naprej kej bolš.. :hmm: :)

ej petra... a se ti slučajno zmer skoz kranj furaš?? tam mem pinkija? zato kr je su en dan 3krat en in isti mimo mene pa zenska je vozila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

huhu nov model cbrke 125ke ki je ze bolj prilagodliv ocem. :kva2: lepa je samo kej k so samo plastiko spremenil <_< lahk bi mel kak konj vec :doze:

evo se LINK .)

post-8344-1160680638_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sam še 2T srce ji manjka pa širše gume in to je to :OK:

aja pa luči zgledajo nekam čudn, če pogledaš uno sliko ko te ˝gleda˝ se ti zdi ko da v zrak škili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove luči še zmeram ne popravjo izgleda,motor je ozk kot kšn bicikl,gume so pa porazne :huh: Uglavnm motor katerga nikol nebi imu tako kot zarad izgleda in specifikacij mašine :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!