Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

tist na Toutube ma tole gor..

K&N Aircleaner

Arrow Exhaust Fullsystem with Racing Collettore

MRA Racing screen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist na Toutube ma tole gor..

K&N Aircleaner

Arrow Exhaust Fullsystem with Racing Collettore

MRA Racing screen

aha in kolk stane takšna predelava? aya pa kaj je to MRA Racing screen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sprednji vetrobran, ki nekak omogoca bolsi pretok zraka cez voznika, tako da ne udarja direkt u celado..je pa to bubble screen, seprav je tak kot original, samo na sred dvignjen (balon:>). ponavad, lahko so tut drugacni

edit: aja MRA je firma

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolko stane izpuh in filter?

aya pa kaj je bolše kupit hondo cbr ali hondo varadero? (novo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za filter lahko pogledas na nitro.si

za auspuh pa nvm

kerga kupt ti naj pa pove kdo k je vozu, jest na zalost nism

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolko stane izpuh in filter?

aya pa kaj je bolše kupit hondo cbr ali hondo varadero? (novo)

Strica googla povprašaj po cenah...Za moje pojme Varadero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ne kupuj cbr 125 ker je ena največjih jajc kar sem jih vozo, vzami raje varaderota, pizda jim matenra pri hondi morejo sramoto s to cbr 125 delat celi firmi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha tudi sam sem bol za varaderota 125 kot pa za cbr 125. me pa zanima če se da varaderota kaj predelat (izpuh vem da se dobi) kaj pa filter ko ma el. vbrizg pa dva cilindra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vse skup se ne bo nič poznalo na moči, samo stran boš vrgel denar praktično... edino zvok bi mel malo boljši :) kr pusti ga takega ko je pa se fajn vozi pa potem pri 18 menjaš za močnejši motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pri 18 nebom mogo menjat, ker zaj delam izpit pa sn 17 star. tak da 2 leti morn met 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pri 18 nebom mogo menjat, ker zaj delam izpit pa sn 17 star. tak da 2 leti morn met 125...

ampak še zmeraj škoda karkoli menjevat še posebej filtre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak še zmeraj škoda karkoli menjevat še posebej filtre.

zakaj? kaj so dragi? pa se kaj pozna sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak še zmeraj škoda karkoli menjevat še posebej filtre.

Filter se splača menjati. Niso dragi, se pa pozna pri moči motorja nekaj. Sicer ne moreš govoriti o nekaj konjih...ampak, pozna pa se. Seveda je treba potem še malo povečati razmerje zrak/bencin, če ima motor še frgazrje. V primeru elektronskega vbrizga ti pa to verjetno motor sam regulira :rolleyes: :hmm:

Z menjavo avspuha tudi nekaj pridobiš, predvsem pa se ti ''popravijo'' luknje v moči in navoru...

če se ti pa splača dajati 300€ za avspuh pa par evrov še za filtr zaradi zvoka in malenkostnega prirastka moči se moraš pa sam odločiti.

jest vem da če bi imel 4t bi menjal avspuh, da se saj sliš pošteno če že gre ne :trance_33_sleep: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj? kaj so dragi? pa se kaj pozna sploh?

fora je v temu da bos prdubu samo na zvoku(pa se vec umazanije dobis not z sportnim filtrom)

ne splača se neki 125 predelovat.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pri 18 nebom mogo menjat, ker zaj delam izpit pa sn 17 star. tak da 2 leti morn met 125...

Ja boš pa pri 19ih zamenjal,isti kurac, če bi pri 16ih naredu izpit :) Jest bi takoj Varaderco imu, ker mi včasih zapaše tak lagani stil vožnje, sam na cestaku te prehitr roke pa križ začnejo bolet :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pri 18 nebom mogo menjat, ker zaj delam izpit pa sn 17 star. tak da 2 leti morn met 125...

Glej še na velikost...če si 185+ boš zgledov na cbr-ki kot martin krpan na kobilici...

Je pa res, da razlika v ceni med cbr pa varadero ni zanemarjljivo majhna :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pri 18 nebom mogo menjat, ker zaj delam izpit pa sn 17 star. tak da 2 leti morn met 125...

enak primer sem imel jaz, to so buče :evilgrin:

aja glede filtra....niti niso tok pocen no....sem naročil BMC filter pri nitro-tu, 85€ pride + poštnina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enak primer sem imel jaz, to so buče :evilgrin:

aja glede filtra....niti niso tok pocen no....sem naročil BMC filter pri nitro-tu, 85€ pride + poštnina

:eek: :eek: :eek: :hmm: a to za 125ko? no, sej velike razlike ni...samo... jest sem bil 100% da je maksimalno 30€ to .

Saj v louisu so po 10€ če ne še manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enak primer sem imel jaz, to so buče :evilgrin:

Zakaj so buce? sej mors met dve leti A1 preden se ti kategorija do 25kW odpre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon :unsure:

Ni res, po zakonu se z moćnejšim motorjem smao ne smeš voziti po cesti.. imaš ga lahko :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res, po zakonu se z moćnejšim motorjem smao ne smeš voziti po cesti.. imaš ga lahko :naughty: :krneki:

zakaj bi ga meu če se nebi smeu vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!