Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

JeRn3j še 1x preberi moj post. nikjer nisem navajal kakršnekoli primerjavze z RSko. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej razmišljaj o kaki stvari z 50ccm da se malo navadiš prometa pri 16. letih pa začni premišljevati katera 125ccm bo pristala v tvoji garaži.

ma moj brat skuterja tk da se bom do 16 leta fural z skuterju (ki gre 90km/h) :evilgrin: , drgač bi pa tk al tk kupu že zdej neki sam pol ne vem če bi si lahko prvošu kako 125ccm ker bogat pa tut nism :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro razmisli če se ti splača kupovat 125ccm ker če nimaš poleti vsaj malo večjih prihodkov ne boš meu ne za bencin ne za olje( če boš kupil 2-takt motor) če pa veš da ti denarnica ne dopušča velikih stroškov potem se absolutno odloči za cbr 125 pri kateri je vzdrževanje zelo poceni. Moraš pa vedt da tud če privarčuješ denar za motor moraš imeti nato še denar za: opremo, registracijo, izpit in nato stroški kar na koncu znese skoraj toliko kot da bi kupil še en motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro razmisli če se ti splača kupovat 125ccm ker če nimaš poleti vsaj malo večjih prihodkov ne boš meu ne za bencin ne za olje( če boš kupil 2-takt motor) če pa veš da ti denarnica ne dopušča velikih stroškov potem se absolutno odloči za cbr 125 pri kateri je vzdrževanje zelo poceni. Moraš pa vedt da tud če privarčuješ denar za motor moraš imeti nato še denar za: opremo, registracijo, izpit in nato stroški kar na koncu znese skoraj toliko kot da bi kupil še en motor.

fuck, na to pa nism pomislu, čeprov upam da bota tut mama pa fotr kj prispevala...čeprav ne verjamem, ker mama noče da bi si kupu motor ker smo meli pred 1 letom kr hudo prometno nesrečo z motoristom :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma moj brat skuterja tk da se bom do 16 leta fural z skuterju (ki gre 90km/h) :evilgrin: , drgač bi pa tk al tk kupu že zdej neki sam pol ne vem če bi si lahko prvošu kako 125ccm ker bogat pa tut nism :trance_33_sleep:

posluši tep se gre mal preveč za hitrost :closedeyes: to bo tvoj prvi motor tut če gre sam 50 ko je več ko dovolj za tulk znanja ko ga maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck, na to pa nism pomislu, čeprov upam da bota tut mama pa fotr kj prispevala...čeprav ne verjamem, ker mama noče da bi si kupu motor ker smo meli pred 1 letom kr hudo prometno nesrečo z motoristom :(

ti lepo šparaj, zdaj se vozi z bratovim skuterjem, pri 15, 16 pa si kupi eno dvotaktno raketo in je to to...te jajce od cbr ne kupuj in ne poslušaj teh ki ti svetujejo cbr, ker po enem tednu se je boš naveličal, sploh pa je to jajca od motorja, ki je primerna za do šole in nazaj in nič kaj več, sploh pa če boš vmes kdaj sprobal keri boljši motor se boš jokal in tolko po glavi zakaj si kupo 4T 125 (verjemi- isto je blo pri meni, s tem da jaz nisem mel želje met 125ccm 4T, ampak mi takrat pač stari niso dovolili drugega)... zdaj začni dajat denar na stran, in boš pri 16ih mel glih lepo za eno rabljeno rs 125, kar pa je za začetek čist dovolj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JeRn3j še 1x preberi moj post. nikjer nisem navajal kakršnekoli primerjavze z RSko. :closedeyes:

sej sm jst cbr ko primerju z rs ko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma moj brat skuterja tk da se bom do 16 leta fural z skuterju (ki gre 90km/h) :evilgrin: , drgač bi pa tk al tk kupu že zdej neki sam pol ne vem če bi si lahko prvošu kako 125ccm ker bogat pa tut nism :trance_33_sleep:

jaja kje so teli cajti... k me je kolega furu z gilero k je šla 80+ matr je to letel :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

zdej pa ni to to če ne gre 120 s prvo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posluši tep se gre mal preveč za hitrost :closedeyes: to bo tvoj prvi motor tut če gre sam 50 ko je več ko dovolj za tulk znanja ko ga maš

sej je prov

moj prvi motor je biu rs ka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je pa taka razlika med cbr 125ccm pa med rs 125ccm razn v obliki (višina, širina, pa to..)?

o moči porabi ter kvarljivosti :)

cbrka pije 3L/100km 4 taktn

rs ka okol 8L/100km pa še 1L olja na 500km (16€+ je litr) 2 takterji rabjo ole

kvari se cbr ka nič, medtem ko rs ka če ne znaš z njo več stoji kot pa se vozi :)

pospeški rs ka ... odprta okol 7sekund do 100km/h

cbr ka.... (a to sploh vid hitrost 100 km/h ) :lol1: :lol1: :lol1:

rs ka končna 160km/h +

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa honda NSR, glede na to da so zlo poceni (rablene) pa še kr lepa mi je?!!

Popravljeno . Popravil gapi23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nsr je že bol kul, se ne kvari tok ko rs in mito, pa gre velik bolj kot razni 4t motorji, tako da bi lahko rekli da je kompromis med 2t in 4t motorjem, pa čeprav je v bistvu 2t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neki bi uprašu. kok je normalna višina sedeža od tal npr. pri RS 125ccm pa npr. pri enmu 1000ccm motorju ko me neki zanima??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa že mal pretiravaš, pejt v trgovino pa se vsed nanjo pa boš vidu, če ti sploh paše športn motor.Drugač ZX-10R ma 825mm,CBR1000 831mm,MV Agusta F4 1000 810mm,GSX-R 1000 810mm,Yamaha R1 835mm, Aprilia RS125 (2006+ letnik) pa 805mm,Honda CBR125 776mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa je res malo pretiravanje. se ni samo višina. pol pa se gor vsedeš pa se motor malo posede (moj pa tak al tak) pa je nižji. pa je tudi odvisno od kesla kake oblike je pa od tega kak je belanca. motori med sabo se ful razlikujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa že mal pretiravaš, pejt v trgovino pa se vsed nanjo pa boš vidu, če ti sploh paše športn motor.Drugač ZX-10R ma 825mm,CBR1000 831mm,MV Agusta F4 1000 810mm,GSX-R 1000 810mm,Yamaha R1 835mm, Aprilia RS125 (2006+ letnik) pa 805mm,Honda CBR125 776mm.

si mu pa našteu 5 motorjev k jih še vsaj 5 Let neo meu... no ja tud tazadna 2 ene 2 let tud ne bo meu...

bom jst zate bolše povedu

Gilera runner SP 49.3ccm višina zica je 930mm

aprilia sr ditech 49ccm višina je 820mm

Tomos HIP HOP 49ccm ( :lol1: kva je grd) 840mm

ekole tole bodo bolši podatki zate....

velik uspeha pri nakupu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neki bi uprašu. kok je normalna višina sedeža od tal npr. pri RS 125ccm pa npr. pri enmu 1000ccm motorju ko me neki zanima??

si mu pa našteu 5 motorjev k jih še vsaj 5 Let neo meu... no ja tud tazadna 2 ene 2 let tud ne bo meu...

bom jst zate bolše povedu

Sam na vprašanje sm mu odgovoru :)

Noja, če fante misl met še naprej SS rakete je boljš, da gleda za kako Yamaho TZR (višina sedeža: 815mmm),Aprilio RS50 (810 mm)... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko...že res da CBRka ni zelo hitra in je majhna. Tudi jaz lahko rečem da je RS totalna jajca k jo več časa šraufaš kot se voziš z njo. Tolk k pa za bencin zapraviš pa raj pršaparam pa si pol en orng motor kupm. Pa ne me narobe razumet.....sj ne pravim da je honda stroj RS pa jajca. To govorim zato ker tolk kritiziraš Hondo. Vsak ma svoj okus in svojo potrebo. Honda je tudi meni postala prešvoh, ampak vseno se raje vozim na okoli kot pa nonstop šraufam :closedeyes: Kar se pa ta nove RSke tiče....takoj menjam za hondo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko...že res da CBRka ni zelo hitra in je majhna. Tudi jaz lahko rečem da je RS totalna jajca k jo več časa šraufaš kot se voziš z njo. Tolk k pa za bencin zapraviš pa raj pršaparam pa si pol en orng motor kupm.

S5 edn pametn k nikol ni mel RS-ke.

Drgač pa kere buče se tle not prodajajo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mu pa našteu 5 motorjev k jih še vsaj 5 Let neo meu... no ja tud tazadna 2 ene 2 let tud ne bo meu...

bom jst zate bolše povedu

Gilera runner SP 49.3ccm višina zica je 930mm

aprilia sr ditech 49ccm višina je 820mm

Tomos HIP HOP 49ccm ( :lol1: kva je grd) 840mm

ekole tole bodo bolši podatki zate....

velik uspeha pri nakupu :OK:

jernej hvala za te podatke sam js si ne bom kupu 50ccm.se bom z bratovmu vozu po pr 16 pa 125ccm.

hvala useen vsem ko ste mi do zdej kaj svetvali. :worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''Na novo zasnovani tekočinsko hlajeni štriritaktni enovaljnik ima preprosto vse, kar mladi voznik potrebuje in to za nizko ceno.

Že ob pritisku na stikalo za zagon motorja vam požene kri po žilah in naredi sanje vsakega najstnika resničnost. V trenutku, ko se usedete na sedež se počutite kot prvak, ki drsa s kolenom po dirkališču.

V letu 2007 je model doživel spremembo in je sedaj opremljen z elektronskim vbrizgom goriva, kar bo še pripomoglo k odzivnosti agregata in boljši krivulji moči in navora. Dodelan je tudi oblikovno in ima sedaj masko in sprednje luči narejene po vzoru CBR1000RR, barvne kombinacije pa so podobne CBR600RR''

tole piše na eni strani za cbr 125ccm, sj ste veretno že kje prebrali

se mi še kr dopade tale motor, drgač mam pa še 3 lete cajta pa do takrat si bom še zihr vlkrat premislu tk ko je že velik kdo reku :D

kaka je pa razlika med cbr 125 2007 letnikom pa unim starejšim 125cbr

Popravljeno . Popravil gapi23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po takem opisu bi si celo mislu da je to motor, ne pa moped na takih kolesih, da ma moj kolo širše :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''Na novo zasnovani tekočinsko hlajeni štriritaktni enovaljnik ima preprosto vse, kar mladi voznik potrebuje in to za nizko ceno.

Že ob pritisku na stikalo za zagon motorja vam požene kri po žilah in naredi sanje vsakega najstnika resničnost. V trenutku, ko se usedete na sedež se počutite kot prvak, ki drsa s kolenom po dirkališču.

V letu 2007 je model doživel spremembo in je sedaj opremljen z elektronskim vbrizgom goriva, kar bo še pripomoglo k odzivnosti agregata in boljši krivulji moči in navora. Dodelan je tudi oblikovno in ima sedaj masko in sprednje luči narejene po vzoru CBR1000RR, barvne kombinacije pa so podobne CBR600RR''

tole piše na eni strani za cbr 125ccm, sj ste veretno že kje prebrali

se mi še kr dopade tale motor, drgač mam pa še 3 lete cajta pa do takrat si bom še zihr vlkrat premislu tk ko je že velik kdo reku :D

kaka je pa razlika med cbr 125 2007 letnikom pa unim starejšim 125cbr

Muhahahahahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Sanje vsakega najstnika resničnost......sanje vsake najstnika je nina osenar gola u njegovi postli :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!