Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

2t je VELIK bolši in ob pravilni uporabi (servisi...) je čist zanesljiv.

4t pa kupš če si bl začetnik pa ti več pomeni da se ti bo z motorjem treba manj ukvarjat pa da maš tud manše stroške- bl na sigurn.

CBR 125 pa kupš ker si neumn in mislš da je to tko kt večja CBR pol pa ugotoviš da si dnar stran vrgu in da je to kt en pit-bike.

moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2t je VELIK bolši in ob pravilni uporabi (servisi.. .) je čist zanesljiv.

4t pa kupš če si bl začetnik pa ti več pomeni da se ti bo z motorjem treba manj ukvarjat pa da maš tud manše stroške- bl na sigurn.

CBR 125 pa kupš ker si neumn in mislš da je to tko kt večja CBR pol pa ugotoviš da si dnar stran vrgu in da je to kt en pit-bike.

moje mnenje

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry legenda :worship: :naughty:

upam d tut men kdaj dedi kej podari.... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No en kolega si je kupil hondo cbr 125, čist novo.

In on meni trdi da mu gre 150, zdaj pa mi povejte je to mogoče ali ne, ker kolko vem so stari modeli šli do 100 največ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No en kolega si je kupil hondo cbr 125, čist novo.

In on meni trdi da mu gre 150, zdaj pa mi povejte je to mogoče ali ne, ker kolko vem so stari modeli šli do 100 največ...

Originalna = ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No en kolega si je kupil hondo cbr 125, čist novo.

In on meni trdi da mu gre 150, zdaj pa mi povejte je to mogoče ali ne, ker kolko vem so stari modeli šli do 100 največ...

haha daleč od 150 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No en kolega si je kupil hondo cbr 125, čist novo.

In on meni trdi da mu gre 150, zdaj pa mi povejte je to mogoče ali ne, ker kolko vem so stari modeli šli do 100 največ...

Črni Kal navzdol... mogoče pa res... pa fajn mali bi mogu bit da bi se za šipco skril :P :whistle: :whistle:

po ravnini.... pa je NEMOGOČE! tako kot so že pisal :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni Kal navzdol... mogoče pa res... pa fajn mali bi mogu bit da bi se za šipco skril :P :whistle: :whistle:

po ravnini.... pa je NEMOGOČE! tako kot so že pisal :winkiss:

Najbrz ima elektronsko blokado, tako da tudi to malo težko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz ima elektronsko blokado, tako da tudi to malo težko.

Pa sej če se ne vrti v rdeče polje, se pa naprej, pa obratomer 2 kroga nardi :whistle: :whistle: :whistle:

zdej bo en prašu, če daš to blokado vn, a gre pol tko k rska :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ima čist originalno z blokadami, torej koliko bi naj bla končna?

jst grem stavt, da nima blokade :P

usedi se na motor, pa se pelji, boš dubu končno,

drugač je itq odvisno od ... in .. in ... ter seveda... pa .... in na koncu še... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ravnini z mojo težo 90kg in 186cm gre MAX 126 po števcu. več ne :D

ne rečem če si majhen k palček pa kupiš CBR 125 ne pa če si meter šestinosemdeset velk :unsure:

se ti ne zdi da maš premajhen motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rečem če si majhen k palček pa kupiš CBR 125 ne pa če si meter šestinosemdeset velk :unsure:

se ti ne zdi da maš premajhen motor?

Jaz vem da je motor premajhen hehe, čeprav me to pri sami vožnji nič ne ovira :D Moja punca je pred mesecom dni kupila isto CBRko 125 od enga ko je je velik nekaj čez 2metra...zdaj si pa zamisli :D tko al tko pa ga imam samo še letos pol pa presedlam na 250 ali pa blokirano 600 :P

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

eloww..

Jaz mam tudi cbr.ko 125, avspuh je menjan, domače narjen, sliši se res prehudo, tk da vsi gledajo kaj za ena stvar je to .) hehe. Ne pa da mi motor prdi huje ko sesalec :closedeyes: . Res da je tanek in pospeški oz končna hitrost mu niso vrlina, sam prekosi vse dvotakne pr stroških, z njim ni nobenih problemov, en tank maš za približno 250(+)km. Gume nimaš kaj menjat, glede širine, ker motor preprosto nemore shajat z 130 odzadej, itk da širina ni važna, važna je kvaliteta gum (obvezno menjej originalne gume) , za navajanje je čist kul in za tiste ki radi malo več padamo :krneki: :D . Zadnič smo pa opazli da za neko pravo polaganje ovinkov so tačke prenizko, in lahko hitro zdrsneš in vse žmigavce odbiješ :wacko: . Meni je vredi tudi to, da ni mrcina težka, prvi motor mora bit tak, na eazy. da skužiš kak kej dela, da ti ga ni preveč žal :yea1:

aplavz za 4T 125.tke :worship: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eloww..

Jaz mam tudi cbr.ko 125, avspuh je menjan, domače narjen, sliši se res prehudo, tk da vsi gledajo kaj za ena stvar je to .) hehe. Ne pa da mi motor prdi huje ko sesalec :closedeyes: . Res da je tanek in pospeški oz končna hitrost mu niso vrlina, sam prekosi vse dvotakne pr stroških, z njim ni nobenih problemov, en tank maš za približno 250(+)km. Gume nimaš kaj menjat, glede širine, ker motor preprosto nemore shajat z 130 odzadej, itk da širina ni važna, važna je kvaliteta gum (obvezno menjej originalne gume) , za navajanje je čist kul in za tiste ki radi malo več padamo :krneki: :D . Zadnič smo pa opazli da za neko pravo polaganje ovinkov so tačke prenizko, in lahko hitro zdrsneš in vse žmigavce odbiješ :wacko: . Meni je vredi tudi to, da ni mrcina težka, prvi motor mora bit tak, na eazy. da skužiš kak kej dela, da ti ga ni preveč žal :yea1:

aplavz za 4T 125.tke :worship: :P

Daj en posnetk da slišmo to mrcino :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res svaka čast za omenjeni izpuh. Seka tako lep zvok za 125ccm, da dol padeš. Ko si ga terala po progi je blo res noro cool.

Glede gum je pa res, da so za tvojo napredno vožnjo malo preozke.

Drgač pa TASH :naughty:

Čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zvoki mojega avspuha... milinaaa :wub:

wruum =D

Gman snemal in ustvaril. We loove gman :wub: :D

Full podobn kot zvok mojga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry Pretvzer sam se ne bi strinjal z tabo. Je kar velika razlika.

Sem se dobro napošlušal melodije na križiščih k smo čakali zeleno luč. :OK:.

O:-)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zvoki mojega avspuha... milinaaa :wub:

wruum =D

Gman snemal in ustvaril. We loove gman :wub: :D

Važno, da si se opogumila in včlanila na motosvet. ;)

Zvok je res noro dober (lahko potrdim), samo gumice so malo preozke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume ko na Frčiju...zato pa tudi hitro "tekalne površine" zmanjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!