Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

Lahko probaš z odprtjem airboxa- če bo kaj boljši zvok.

ja ampak motor ne bo šel nič drugače... sicer pa ne vem če ima cbr 125 enako sceno kot rs ka s tem airboxom. če je drugače se lahko menja filter, če ne pa odpre airbox :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malo boljše diha v klanec (vsaj pri meni), končna pa res ne bo nič boljša. Je pa zvok zato v 300% boljši- spet, pri meni na MZ-ju. Kako je pa s CBR, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nism vedu da ta motor tut obstaja :)

honda CBR 150 R :)

post-5337-1206312430_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da obstaja ja, sam ziher ne v evropi.....ker pri nas pade v razred do 25kw, moči ima pomoje ene 2kw več kot 125ka, registracijo pa plačaš veliko več kot za 125, tako da po mojem mnenju pri nas ne bi prodali niti ene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men deluje mešanca med NSR 125 pa CBR 125 :) saj spredej je tok navpična maska kot pri NSRki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti frajer rs ko se šravfa samo tok da ti ni treba še disk ploščic na servis menjat

ti pa povem kje sm pustu frajerja na cbr ki 125... k se mi je 2ga zvrtela sm njegovo končno ujel... razlika je enaka med flexerjem pa enim BT jem če veš kuga je to (avtomatik malo bolj navit)

tko da ti sploh ne kurcaj ... rs ka je pravi stroj kar se tega tiče medtem ko cbr ka 125 ni 1/3 tega kar je rs ka :)

tok ti povem gola dejstva ... enkrat sm še hotu mal provocirat enga na cbr 125 pa se ni pustu ker je vedu kok je ura :P

lol..kere pokaš ti stari..celo temo se neki pritužuješ nad cbrko..a mislš k maš aprilio da si car...sej ne gre pa zdej 300. gre samo 30 več k cbrka..:trance_33_sleep: ...je pa nova aprilia ful huda..tastaro pa kr odpel nekam k ma ful čudn zadn konc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se smejis jest jo vsak dan vidm

A si že čist v depresijo padu?

Da se nebo tema spet slučajno razvila v kakšno gostilniško debato, ker nebom brisal objav ampak uporabnike !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu misli na cbrko namontirat kit 150ccm od honde original...je že kdo probal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu misli na cbrko namontirat kit 150ccm od honde original...je že kdo probal?

ne lahko pa namonitra super duper ultra hard core racing kit tomos apn 4 50 ccm :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol..kere pokaš ti stari..celo temo se neki pritužuješ nad cbrko..a mislš k maš aprilio da si car...sej ne gre pa zdej 300. gre samo 30 več k cbrka.. :trance_33_sleep: ...je pa nova aprilia ful huda..tastaro pa kr odpel nekam k ma ful čudn zadn konc...

ti se pa tut ne šoper k jst kdr hočš zadej cbr-ko pustim :yes:

sam je pa tut cbr-ka lep stroj za pelat (lepa ni sam se pa lepo pelje) sam jo pa nebi mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol..kere pokaš ti stari..celo temo se neki pritužuješ nad cbrko..a mislš k maš aprilio da si car...sej ne gre pa zdej 300. gre samo 30 več k cbrka..:trance_33_sleep: ...je pa nova aprilia ful huda..tastaro pa kr odpel nekam k ma ful čudn zadn konc...

1. nč se ne prtožujem, samo izražam svoje mnenje

2. aprilie nimam že od... hm... septembra se mi zdi ja... aja drgač dej ne primerjej aprilie pa cbr ke no k tukej ni skupne točke :P

3. ni vse v končni... gre tud za to da ima rska velik bolšo vodljivost, je večja, pospeši 2x bolj, zvok je tud velik bolši :D , končna tudi, cbrka še niti nadaleč ni podobna motorju (moje mnenje)

enkrat primerjaj eno zravn druge, pa boš vidu kak drek je cbr ka ko stoji zravn kraljice 125k B)

aja drgač pa tukej ne bova o tem, če te kj moti mi pošl PM pa ti na dolgo pa široko lahko razložim moje mnenje o cbr 125 . :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat primerjaj eno zravn druge, pa boš vidu kak drek je cbr ka ko stoji zravn kraljice 125k B)

jebemo da ne morem mimo tega... kraljica je Cagiva Mito :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kle se pa podpišem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kle se pa podpišem :worship:

ja jst se v temi podpišem tle pa ne :worship:

jst mam pa dalšega od vas :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. nč se ne prtožujem, samo izražam svoje mnenje

2. aprilie nimam že od... hm... septembra se mi zdi ja... aja drgač dej ne primerjej aprilie pa cbr ke no k tukej ni skupne točke :P

3. ni vse v končni... gre tud za to da ima rska velik bolšo vodljivost, je večja, pospeši 2x bolj, zvok je tud velik bolši :D , končna tudi, cbrka še niti nadaleč ni podobna motorju (moje mnenje)

enkrat primerjaj eno zravn druge, pa boš vidu kak drek je cbr ka ko stoji zravn kraljice 125k B)

aja drgač pa tukej ne bova o tem, če te kj moti mi pošl PM pa ti na dolgo pa široko lahko razložim moje mnenje o cbr 125 . :)

pa dej jernej no! cbr pa mal pokur pa se ne kvar pa cenejš je :headbang: :headbang:

drgac bom meu pa jst cez en let najdalžga :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. nč se ne prtožujem, samo izražam svoje mnenje

2. aprilie nimam že od... hm... septembra se mi zdi ja... aja drgač dej ne primerjej aprilie pa cbr ke no k tukej ni skupne točke :P

3. ni vse v končni... gre tud za to da ima rska velik bolšo vodljivost, je večja, pospeši 2x bolj, zvok je tud velik bolši :D , končna tudi, cbrka še niti nadaleč ni podobna motorju (moje mnenje)

enkrat primerjaj eno zravn druge, pa boš vidu kak drek je cbr ka ko stoji zravn kraljice 125k B)

aja drgač pa tukej ne bova o tem, če te kj moti mi pošl PM pa ti na dolgo pa široko lahko razložim moje mnenje o cbr 125 . :)

ma ja sej vem da gre bol rska...sej dones sm šou na mal dalšo vožno z cbrko..p ni šla čez 120 :unsure: ...k sm jo šele kupu sm mislu da gre usaj mal boli..ne pa k da na mestu stojiš....tko da razmišlam da bi to prodau p rsko kupu...bomo vidl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej vem da gre bol rska...sej dones sm šou na mal dalšo vožno z cbrko..p ni šla čez 120 :unsure: ...k sm jo šele kupu sm mislu da gre usaj mal boli..ne pa k da na mestu stojiš....tko da razmišlam da bi to prodau p rsko kupu...bomo vidl :whistle:

hm cbrka je za čist drugačen namen prišla ven iz tovarne kot RS-ka

cbrka je tiha, počasna, varčna, mala,...

RS-ka pa je pri vsem pravo nasprotje :)

in vsaka dobro služi za svoj namen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm cbrka je za čist drugačen namen prišla ven iz tovarne kot RS-ka

cbrka je tiha, počasna, varčna, mala,...

RS-ka pa je pri vsem pravo nasprotje :)

in vsaka dobro služi za svoj namen

Se podpišem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo jst matex in đeri vidl cbr125...vsi smo dol popadal tak zvok ima

respect :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo jst matex in đeri vidl cbr125...vsi smo dol popadal tak zvok ima

respect :worship:

Preglaša vsako RSko a? :P Joke :D Kje ste bili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!