Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

zakaj bi ga meu če se nebi smeu vozit...

da bi se vozo ;) prepovedani sadeži so najslajši :P vprašaj Evo :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem lastnik honde CBR 125 R.......pa morm rečt d mi je kr kul motor. Najbolj cenim do da mi kuri slabe 3 litre na 100km kar je fuul malo. Tut potegne kar dobro (seveda je 2T 125 veliko močenjši) in končna je nekje 125-130 km/h. Velik sm 186 cm....mogoče je malo majhna, do zdj mi še bedn ni reku da sm semšn gor :rolleyes: sam sem z njo full zadovoljen....za 2 leti je superca....bom pa pr benicu prišparal pa si pol kej močenjšga kupu :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker ne prebiram te rubrike, mi prosim oprostite, če je bilo že kje objavljeno.

Slike CBR 125 :naughty: :naughty:

PS: se opravičujem za majhnost slik :closedeyes:

post-2606-1187607281.gif

post-2606-1187607288.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol važno pa je da ma spredi 2 diska :D :D :D

drgač pa zgleda lušna igračka :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne prebiram te rubrike, mi prosim oprostite, če je bilo že kje objavljeno.

Slike CBR 125 :naughty: :naughty:

PS: se opravičujem za majhnost slik :closedeyes:

sexy! :D

drugače je pa zlo možno da je kitajski ponaredek.. glede na to da so v ozadju miniji :)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full je lepa ta zgoraj samo niti malo ni podobna originalu škoda če bi kitajci delali malo bol kvalitetno ne bi blo slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jez bi pa prašu kje bi lahko dobu kašn spodobn avspuh za cbrko...pol me pa zanima še če je možno v slo. dobit k&n filter k ga morm tud menjat aja pa a kdo ve kje bi dobu verigo:D

hehe...bom mal prenavlav... :D

aja pa un fejk gor...men sta 2 stvari gor všeč k bi jih loh dal na orginal...dvojni diski pa špegle bi lahko premaknil z belance na masko... :D

Popravljeno . Popravil G4tnk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej vse kar rabis, bos dobil na Hondinem servisu. Najbolj popularen in tudi izdelan posebej za CBR 125, je izpuh LeoVince, ketna itd. pa je itak univerzalna...

Najbolje je, da poklices AS Domzale in ti bojo vse povedali in pri njih lahko tudi narocis (poslejo tudi na dom) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez bi pa prašu kje bi lahko dobu kašn spodobn avspuh za cbrko...pol me pa zanima še če je možno v slo. dobit k&n filter k ga morm tud menjat aja pa a kdo ve kje bi dobu verigo:D

hehe...bom mal prenavlav... :D

aja pa un fejk gor...men sta 2 stvari gor všeč k bi jih loh dal na orginal...dvojni diski pa špegle bi lahko premaknil z belance na masko... :D

dvojni diski- pa dej ne seri no... na taki stvari res ne rabiš dveh diskov :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvojni diski- pa dej ne seri no... na taki stvari res ne rabiš dveh diskov :headbang: :headbang: :headbang:

to bi se kake postene Shimano DuraAce bremze vstavle :D kolesa ma tak tak siroka ko kolo, tak da bi pasale gor :D kolesarji na spusto so pa glih tak hitri, ko si ti s tem motorjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

am...v louisu je tud en avspuh za cbro. učinek bo isti, ker pridobiš praktično samo zvok, vprašanje pa če ne bo tud cenejš k leovince :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da se lahko kdo kosa z akrapotam :P

ne more se, pod nobenim pogojem, akrapovič je bog avspuhov in doben mu ne seže niti do jajc, kaj šele da bi mu jih lahko primo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!