Skoči na vsebino

Težave


motolover

Priporočene objave

Napaka se ne pojavi, če nalagam po strem načinu ampak le z novo nastavitvijo, kjer je možnost nalaganja več slik hkrati

post-5391-125177627845_thumb.png

Evo, pri meni čisto ista napaka, samo s tem, da bilo kaj naredim ne morm spravit slik v forum, v Album še gre (kar pomeni, da nisem zabit), v forum pa ne, pa ne IN NE noče iti.

Saj sem nekatere spavil tud že gor, samo ne wem kako mi je ratalo...pregledal vse poste in noče...NE GRE.... (ne iz interneta, serverja, ....)

HELP ME!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še nekaj, ker ne morem print screena gor dati.. :whistle:

Tamna vrhu je napisano:

Pomembno

Preden vprašate, kako se kaj naredi, preberite POMOČ (do katere pridete s povezavo zgoraj desno), saj so tam zbrani odgovori na pogosto zastavljena vprašanja.

A ni pomoč zgoraj LEVO (kjer je avantar, nick oz zraven napisa odjava)??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kam je pa izginil seznam forumašov, kateri praznujejo rojstni dan za vsak dan, na formusmki strani?

Tud mene to zanima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene to zanima :hmm:

Ja, mene tudi to zanima whistle.gif

mene pa ne... :fredy: ... malokdo da za pijačo :glare:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

tezava je sledeča!!!!!!!!!!!!1

Prenos ni bil uspešen - prišlo je do napake pri prenosi naloženega avatraja v upload mapo. Prosimo, preverite ali so dovoljenja za mape pravilno nastavljena.

no.... ne dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tezava je sledeča!!!!!!!!!!!!1

Prenos ni bil uspešen - prišlo je do napake pri prenosi naloženega avatraja v upload mapo. Prosimo, preverite ali so dovoljenja za mape pravilno nastavljena.

no.... ne dela

Seveda ne dela, ker prestavljam mapo... zato pa zdaj dela... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ne dela, ker prestavljam mapo... zato pa zdaj dela... biggrin.gif

kurac palac delatrance_33_sleep.gif

zaj pa mi kr neko sliko prilima.. ki sem jo ze pred pol ure odstarnil

hočem drugo nastavit in mi vedno eno in isto pripopa??boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurac palac delatrance_33_sleep.gif

zaj pa mi kr neko sliko prilima.. ki sem jo ze pred pol ure odstarnil

hočem drugo nastavit in mi vedno eno in isto pripopa??boobies.gif

Če ne pomaga RELOAD strani in niti CTRL+F5 (v IE) potem pomaga brisanje brskalnikovega Cacha. To o čemer govoriš nima z nami nobene veze.

Kako zbrisati brskalnikov Cache

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz ne znam naložiti slike v profil, oziroma sem jo naložil, pa jo vidim le tam gor, kjer je oznaka, da sem ravnokar prijavljen na forum, ko pa nekaj napišem ali odgovorim komu pa slikce ni. Prosim tudi za navodila kako naj se znebim tistega NEZNANEC.wallbash.gif Vem, sem malo smotan ampak zato pa vprašam, da ne bom več.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne znam naložiti slike v profil, oziroma sem jo naložil, pa jo vidim le tam gor, kjer je oznaka, da sem ravnokar prijavljen na forum, ko pa nekaj napišem ali odgovorim komu pa slikce ni. Prosim tudi za navodila kako naj se znebim tistega NEZNANEC.wallbash.gif Vem, sem malo smotan ampak zato pa vprašam, da ne bom več.worship.gif

Kar ti želiš, je avatar.

V nastavitvah za profil se nahaja opcija 'Uredi avatar' in tam dodaš slikico, ki jo želiš imeti poleg odgovorov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Izpiše se mi sporočilo pri poskusu vpisa novega oglasa:"Not Found

The requested URL /ads/error.php was not found on this server" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zdaj se mi je že drugič pripetilo, da ko sem napisal/poslal zasebno sporočilo, mi je samodejno prilepilo neko XY priponko. Tokrat je bila ena slika, prejšnjič navodila kako nastavit vzmetenje za motocikle Honda. ?!?

lp

post-10572-061593500 1282303613_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da ne odpiram nove teme.....se še komu dogaja da pri pregledovanju (oz. branju) teme nekje na sredini strani pojavlja oglas ravno takšen kot oglas na koncu strani? Se da to kako odstranit? Vem da nisem ničesar spreminjal na računalniku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da ne odpiram nove teme.....se še komu dogaja da pri pregledovanju (oz. branju) teme nekje na sredini strani pojavlja oglas ravno takšen kot oglas na koncu strani? Se da to kako odstranit? Vem da nisem ničesar spreminjal na računalniku...

Zarolaj stran navzdol, pa bo oglas ostal na istem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ponovem mi vse slike pomanjšuje na 1% velikosti, pravtako pa tudi 3/4 smajlijev. Kje je problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!