Skoči na vsebino

MOTO ščitniki (ledvični pas, želva, komolci, kolena, vrat)


kocka

Priporočene objave

Kaj pa, če ti našije tiste ozke, enega zraven drugega...? Aja 1cm so... Drugače pa, 2cm se da povsod dobiti, po vseh trgovinah z blagom in šiviljskimi zadevami.

Dobijo se tudi 4 cm široki pasovi, kjerkoli prodajajo kake talne obloge, plastiko, linolej, tesnila, izolacijsko peno in podobne stvari. To sem kupil jaz, zašiješ gor 2 pasa vzporedno in imaš spet nekaj časa mir. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim Zandono:) Poslan ZS..:)

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekelta, dajte mi pomagat prosim..Po čem se merijo teče števlke hrbteničnikov..L, XL,L,M..Je to glede ne velikost telesa, recimo 180, 190, 170cm..Ali na kaksno sirino ramen,bokov, npr..Nevem zato rabim pomoc..Recimo jaz imam 183cm, in pa nisem ravno suhec..96kg..Katero stevilko iskati zase, in kako vedeti ali ti odgovarja želva..res bi rabil pomoč..hvala!:notworthy:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupis pas za pas za par € in ga v celoti premontiras na obrabljene paske.Najboljse ti naredi priden cevljar.Ta bi znal bit najbolj vzdrzljiv.Aja,pa manj pive pit tongue.gif

Ce je mlajsi od 2 let,pa garancija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu sanja, kje bi dobil tako široke ježe?

:angry:

Preverjeno se dobijo 5 cm široki ježki v trgovini... hm ...ime sem pozabil, v centru Žalca, na vogalu (križišču) Trubarjeve in Šlandrovega Trga, med picerijo Elizabet klub (Štorman) in Tenično trgovino menda Drolc (ali nekaj podobnega). Vse to je v isti stavbi in tam je ena manjša trgovina z metražnim blagom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velcro na želvi imam obrabljen (=ne zdrži več silnih sil trebuha :naughty:). Šivilja je rekla da ni problema to urediti (došiti nov mehki del na pas), ampak da ima samo 1cm široke trakce za "normalne obleke" in da mi došije, če ji prinesem tako široko zadevo.

Pred leti sem v cityparku v eni šiviljski trgovini dobil 10cm široke ježke (ki sem jih porabil v prtljažniku avta za fiksacijo obvezne opreme na stene), zdaj pa tam več nimajo tega :angry: Se komu sanja, kje bi dobil tako široke ježe?

čevljarski servis Dermastja na Vodnikovi ulici,med Acapulcom in tržnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najceneje je shujšat, pa ne bo nič šponalo, drugače pa poglej po kakšni modelarski trgovini, če ti je katera blizu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velcro na želvi imam obrabljen (=ne zdrži več silnih sil trebuha :naughty:). Šivilja je rekla da ni problema to urediti (došiti nov mehki del na pas), ampak da ima samo 1cm široke trakce za "normalne obleke" in da mi došije, če ji prinesem tako široko zadevo.

Pred leti sem v cityparku v eni šiviljski trgovini dobil 10cm široke ježke (ki sem jih porabil v prtljažniku avta za fiksacijo obvezne opreme na stene), zdaj pa tam več nimajo tega :angry: Se komu sanja, kje bi dobil tako široke ježe?

Na angleškem ebayu imaš cel kup raznoraznih velcro trakcev, samolepilnih, za prišit.. Poštnina je za te zadeve čist poceni. Sem pa našel najširšega 100mm. Če ti je to dovolj te bo s poštnino vred stal 6.5 funta.

http://cgi.ebay.co.uk/1mt-BLACK-VELCRO-TAPE-100mm-wide-sew-sew-STRONG-/360342525185?pt=UK_Crafts_Sewing_Supplies_MJ&hash=item53e6169501

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Jaz sem take zadeve videl v trgovini BVD v Mengšu: http://www.zadrge-bv...lnilni-program/

Našel sem pa še to trgovino: http://www.bamatex.s...kovi-jezki.html

Mogoče ti bo kaj pomagalo B) .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekelta, dajte mi pomagat prosim..Po čem se merijo teče števlke hrbteničnikov..L, XL,L,M..Je to glede ne velikost telesa, recimo 180, 190, 170cm..Ali na kaksno sirino ramen,bokov, npr..Nevem zato rabim pomoc..Recimo jaz imam 183cm, in pa nisem ravno suhec..96kg..Katero stevilko iskati zase, in kako vedeti ali ti odgovarja želva..res bi rabil pomoč..hvala!:notworthy:

Lp,S.

Zdravo,

veretno je od proizvajalca do proizvajalca različno. Naprimer pri Alpinestars-u je S in M popolnoma enaka velikost želve (pa mislim da je tako pol L in XL spet enako velika) razlika je v dolžini pasu. Pri Dainese-ju pa imajo več velikosti samih želv. Drgač je pa v pomoč pri iskanju prave velikosti ti zna koristit tale link. Jaz bi raje šel probat kot na-pol na blef nabavlat prek neta.

lp Urbi

Popravljeno . Popravil Urbii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekelta, dajte mi pomagat prosim..Po čem se merijo teče števlke hrbteničnikov..L, XL,L,M..Je to glede ne velikost telesa, recimo 180, 190, 170cm..Ali na kaksno sirino ramen,bokov, npr..Nevem zato rabim pomoc..Recimo jaz imam 183cm, in pa nisem ravno suhec..96kg..Katero stevilko iskati zase, in kako vedeti ali ti odgovarja želva..res bi rabil pomoč..hvala!:notworthy:

Lp,S.

Jaz imam od Dainese Shield 8 v velikosti L in sem visok 180 in 87kg če ti kaj pomaga. na listku je oznaka da je od pasu do ramen 44-51. Ko sem jo kupoval sem probal različne modele ki so tudi različno udobni. Zdi se mi da je najboljše da greš probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Najlepša hvala na odgovorih, sem že kupil od bassa hrbteničnik..:notworthy:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če se še komu dogaja, da mu ledvični pas leze med vožnjo navzgor. Jaz imam bionic BP od alpinestars in mi stalno leze navzgor. sedaj ne vem, ali si ga prenizko in pretesno zapenjam ali kaj? kakorkoli, meni spredaj prileze zgornji del pasu do žličke in v isti višini tudi zadaj. Pa me zanima, a je to še dovolj nizko da ščiti ledvice. Sicer me še nič ne boli, ampak ne bi rad da bi me začelo.

Sicer pa me na splošno zanima, kako tesno si zapenjate ledvične pasove?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roxxy jaz mam na želvi ledvični pas in ko potegnem vse skupaj dol proti tlem si hlače preko potegnem (zato da mi ščiti trtico) in hkrati mi potem ne leze več ledvični pas oz celotna želva gor.

Sopotnica je imela danes samo ledvični pas in ji ne dela problema ko si ga zapne preko hlač, ampak malo bolj nizko in ima prožen pas tako da ne leze nikamor

Drugače pa mi tudi somotorist pravi da ima ledvični pas vedno pod hlačami in prav tako njegova sopotnica

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pravite na to:

http://www.dainese.com/eu_en/motorbike/hard-short.html?gender=2&destinazione_uso=45&cat=41&subcat=46

a nosi kdo to stvar pod usnjem? ali je namenjena bolj 'krosarjem'?

Js bom pa kar sam sebi odgovoril, pa če bo še koga zanimalo glede zgoraj omenjenih 'gat'.

Sm jih nabavil in se kar dobro počutim, na začetku me je malo motila tista plastika čez 'rep' ampak sem se presenetljivo hitro navadil (obstaja pa tudi verzija ki nima plastike zadaj).

Priporočam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo!

Na netu sem videl odličen izdelek za zaščito hrbtenice in sicer TRYONIC FEEL 3.7 BACK PROTECTOR.

http://www.tryonic.c...ectors/feel-3-7

Zadeva zgleda odlično, saj je gibljiva tao levo-desno, kot po vzdolžni osi in testirana celo na -20C. Uporabljajo jo tudi smučarji avstrijske reprezentance.

Ali kdo pozna oziroma ve kje se to kupi in kakšna je cena. Jaz v SLO ne najdem. Mogoče kje v Italiji?

lp,p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Na netu sem videl odličen izdelek za zaščito hrbtenice in sicer TRYONIC FEEL 3.7 BACK PROTECTOR.

http://www.tryonic.c...ectors/feel-3-7

Zadeva zgleda odlično, saj je gibljiva tao levo-desno, kot po vzdolžni osi in testirana celo na -20C. Uporabljajo jo tudi smučarji avstrijske reprezentance.

Ali kdo pozna oziroma ve kje se to kupi in kakšna je cena. Jaz v SLO ne najdem. Mogoče kje v Italiji?

lp,p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Na netu sem videl odličen izdelek za zaščito hrbtenice in sicer TRYONIC FEEL 3.7 BACK PROTECTOR.

http://www.tryonic.c...ectors/feel-3-7

Zadeva zgleda odlično, saj je gibljiva tao levo-desno, kot po vzdolžni osi in testirana celo na -20C. Uporabljajo jo tudi smučarji avstrijske reprezentance.

Ali kdo pozna oziroma ve kje se to kupi in kakšna je cena. Jaz v SLO ne najdem. Mogoče kje v Italiji?

lp,p

Imaš napisane distributerje za tole

http://www.tryonic.c...tributors-italy

samo najbližje ti je Verona,vse drugo je dlje...ampak sej so zraven emaili,pa številke,ti pošljejo....če imaš probleme z jezikom,ti lahko dam eno roko ;)

Popravljeno . Popravil roadbuster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z Verono bom še mal počaku. Nakup po povzetju? Vsekakor ga želim prej probat.

Imaš napisane distributerje za tole

http://www.tryonic.c...tributors-italy

samo najbližje ti je Verona,vse drugo je dlje...ampak sej so zraven emaili,pa številke,ti pošljejo....če imaš probleme z jezikom,ti lahko dam eno roko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Na netu sem videl odličen izdelek za zaščito hrbtenice in sicer TRYONIC FEEL 3.7 BACK PROTECTOR.

http://www.tryonic.c...ectors/feel-3-7

Zadeva zgleda odlično, saj je gibljiva tao levo-desno, kot po vzdolžni osi in testirana celo na -20C. Uporabljajo jo tudi smučarji avstrijske reprezentance.

Ali kdo pozna oziroma ve kje se to kupi in kakšna je cena. Jaz v SLO ne najdem. Mogoče kje v Italiji?

lp,p

tukaj imaš povezavo do italijanskih distributerjev in pošlji kakšen mail ali pa si poglej njihovo trgovino (verjetno je iz e-mail naslova razvidna trgovina).

drugače pa... tukaj poglej... avstrijci (ali nemci) pošiljajo v slovenijo, v avstriji pa imaš tudi njihove trgovine!

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z Verono bom še mal počaku. Nakup po povzetju? Vsekakor ga želim prej probat.

Jih imaš kar nekaj bližje od Verone!! Imajo tudi napako pri lokacijah na spletni strani, najbližje imaš Basaldella, ki je pri Udinah (Friuli Venezia Giulia, oni so napisali Veneto :wallbash: ), potem imaš Ponte di Piave, ki je pred Benetkami, pol so Conegliano in San Vendemiano in malo nad njimi Vittorio Veneto, vsi tej kraji so ob avtocestah tako da nimaš kakšne zajebancije z iskanjem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo tole zadevo? katero velikost in kok je velik?

berem da je za velikost med 170-180 primeren ščitnik M/L, ampak ta je dolžine samo 52cm, kar se meni zdi sila kratko!

če ima kdo to doma, da bi mi lahko svetoval, pridem tudi probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!