Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

A ima kdo slučajno takšen kombinezon in kakšna je kvaliteta m-tech kombinezonov napram dainese  :?

Za ta denar dobis tudi ze kvaliteten enodelni kombinezon. Zakaj enodelni pa je bilo ze veckrat napisano. M-tech je baje kar v redu. Gregs ga ima, mogoce bo on napisal kaj vec o njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar dolga tema... zanima me alpinestars enodelni kombenizon,model TZ1 al neki podobnega. kvaliteta,mogoč kšna primerjava z dainese oz. kšno drugo firmo,cena v slo. oz tujini?

če kdo kej ve povedat,bom vesel... tacajt bom pa še mal po netu brskal info :)

Cena v Avstriji (trgovina Auner) je bila lani okoli 750 EUR. V slo ne vem kdo ima Alpinestars, bi pa me zanimal ker rabim rokavice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo slučajno takšen kombinezon in kakšna je kvaliteta m-tech kombinezonov napram dainese  :?

Jaz sem nabavil v jeseni leta 2003 enodelnega (preko vez in poznanstva iz Italije) in sem zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Obvezno dvodelni kombinezon, ker če je vroče lahkko slečeš jakno in lahko hodiš v samih hlačah. Jakno lahko nosiš tudi brez hlač, čeprav je malo kratka a vseeno bolje kot nič, pač daš gor ledvični pas.

Če je možnost lahko kupiš različne velikosti hlač in jakne kar pri enodelnem seveda tega ni.

Enodelni ima pa prednost pri varnosti in mislim, da je to tudi edina prednost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno enodelni kombinezon... :D

Lahko ga samo delno slečeš, je bolj neudoben, na sekret moraš nositi še enega pajaca s sabo... :D Ampak ko/če užgeš, je pa bistveno varnejši... :OK: In meni je to najpomembnejše...

Pa še to: perforiran mora biti... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, se mi zdi da je ena taka tema že odprta, brez ankete seveda

v stilu yozota :P

obvezno enodelni, prvo je varnost

enodelc je bolj udoben na motorju (se ti tam bolj prilega), pri dvodelnem pa se ti ponavadi spredaj naguba ko si v sedlu

jakna brez hlač, IMO če imaš vsaj malo rad svoje zdravje, je ne boš nosil - prekratka

je pa to odločitev vsakega posameznika, kaj mu je prioriteta

edited: vidim da sem dosedaj edini glasoval za enodelca v anketi :xx:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam dvo delnega in mi je kar ml zou,da nisem uzel enodelca. Res je, da se vozis lahko sam z jakno al pa , da jo lahko sleces. Enodelca padas dol zgorni del zavezes rokave pa je isto :D Za wc pa itak nemors usega met, pac mal potrpis pri opravilu pa je :OK: -pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam dvodelni kombinezon in čisto ustreza mojemu načinu vožnje.Za kakšen SS stil vožnje bi pa bil verjetno bolj varen enodelni kombinezon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem imam namen nabavit kombinezon, bo pa zagotovo dvodelni. Razlogi že napisani..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enodelni.mam kombenizon sam za dirke al pa kšne bl živahne vožnje...za turizm zganjat pa corduro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se grem turizem, zato dvodelnega .) Za moj način vožnje je okej.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za oboje....res da enodelnega navlečem redko, ampak vsaj takrat mi ni žal tistega d(i)narja...

..in dobro je, da sem obdržal dvodelnega.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodelni!

Sej če maš enodelni in moraš lulat, obrišeš ceu wc z njim  :D  :xx:  :whistle:

da ne govorimo o veliki potrebi, pol pa v gatah strašiš na petrolu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodelni :OK: Bol praktičen, včasih se z mopedom zapelemo samo do trgovine in jakna še kako prav pride :OK: D se ne govori k greš scat :slap:

Če bi biu pa dnar bi mel enodelnega in dvodelnega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno enodelc :grim ....sem že videl par primerov kaj se naredi pri padcu z dvodelcem,....te odpre kot da maš trenerko gor ne pa kombinezon :blink: ....

...kar se tiče udobja je pa tko,....isti drek je al daš pr enodelcu zgorenj konc do pasu dol al pa pr dvodelcu jakno dol....v noge še zmer švicaš kt norc,pa od jajc ti glih tko teče :D ....

...malo potrebo se da opravt z enodelcem čist lahko,...za večjo je pa treba potrpet mal :P ....imam enodelca in mi tud malo ni žal da nisem dvodelca vzel :OK: ...

lp cagiva B)

P.S. do trgovine skočit,al pa do LJ mam pa tko eno jakno še za zravn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak svojo kobilo hvali :grim ...torej mam dvodelnega, sem že tudi padel z njim pa me ni 'sleklo' kot nekateri pišete, za moj stil vožnje ustreza :doze: ...nimam pa nič proti enodelnim in jih ne morem ocenjevat ker nimam izkušenj z njimi :krneki:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Kaj pravte na kombinezon DAINESE MAKO DIV al pa DAINESE RR-27 DIV!Oba sta znizana na 500 evrov!

v louisu?

super nakup.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 191cm, pa okrog 100kg. Pa me mal zanima kakšno številko bi približno rabil.

Na oglasniku sem videl en kombinezon št 56, a to bi mi bilo prav? Sam tko mal uprašam preden grem probat, da ne bom zastonj hodil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!