Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Mogoče kdo ve kje je najbližja trgovina, ki prodaja kombinezone Alpinestars?

Poleg TSC Laba... Torej ostane samo še tujina najbrž... :hmm:

Pa po možnosti da imajo čim več enodelnih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje je najbližja trgovina, ki prodaja kombinezone Alpinestars?

Poleg TSC Laba... Torej ostane samo še tujina najbrž...  :hmm:

Pa po možnosti da imajo čim več enodelnih  :)

Če se prav spomnim imajo precej Alpinestars kombinezonov v Avto Triglavu (Fiat) na Dunajski 122. Vsaj lansko leto so jih imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim imajo precej Alpinestars kombinezonov v Avto Triglavu (Fiat) na Dunajski 122. Vsaj lansko leto so jih imeli.

Mogoce bom mimo usekal, sam a nimajo tam Dainese? Tko, da te ne bo kdo po glavi, da jih sprasujes po konkurencnih izdelkih kar v njihovem salonu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Borutu v Dragomljah sem videl, da imajo akcijo od 20% do 30%. Kombinezon (če se ne motim Combo 2) enodelni, ki po normalni ceni stane 160.000,00, ga pri njemu dobite za 112.000,00 SIT. V akciji ga imajo tudi v TC-ju, vendar za 6.000,00 SIT dražje. Npr rokavice SP23, ki jih v TC-ju dobite za cca 23.000 SIT, so pri njemu le 16.000,00 SIT. Ravno toliko za info, če bo kdo gledal za Spool-ovimi kombinezoni in drugo opremo dotične znamke .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem po raznih slikah ugotovil, da se nas kr nekaj oblači pri Berik-u :grim .

S čim mažete usnje? A obstaja kaka zadeva za mat oz.kangaroo usnje? Problem je namreč na delih iz mat črnega usnja, meni je ravno to najbolj všeč, zamolklo črna barva (+ mat črn moped :kva2: - pozer :lol1: ) Jasno, usnje je treba vsake toliko kaj namazat. Rad pa bi, da bi ostalo mat, se bojim da bodo po mazanju z mastjo črni deli postali svetleči ko drekec :( ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Ups, prosim moderatorje, da zg.post prestavijo v temo "nega usnjenih izdelkov" :grim . TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri PANIGAZU....

  Kombinezoni M TECH

AKCIJSKA CENA kombinezonov: 120.000,00 SIT

Če ima kdo tak kombinezon, bi mu bil zelo hvaležen, če bi povedal kaj več o njem oz. nasploh o kvaliteti Mtech-ovih kombinezonov.

Že vnaprej hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sam dePihlja

za mazanje "MAT" usnja uporabiš tiste original kremice... js imam od dainese in se nič ne sveti ko namažeš!!!

@vapotek

M-TECH so kvalitetna oblačila..... nekje sm slišal da naj bi delali skupaj s dainese..

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim mažete usnje? A obstaja kaka zadeva za mat oz.kangaroo usnje? Problem je namreč na delih iz mat črnega usnja, meni je ravno to najbolj všeč, zamolklo črna barva (+ mat črn moped :kva2: - pozer :lol1: ) Jasno, usnje je treba vsake toliko kaj namazat. Rad pa bi, da bi ostalo mat, se bojim da bodo po mazanju z mastjo črni deli postali svetleči ko drekec  :( ?

Arexons Trattamento Tute Pelle:

Fino neguje, čisti in po mojih izkušnjah se zadevščine ne svetijo kot drekec, so pa prijetno mehke (nekako kot drekec .) )

Yst zadevo običajno izkopljem s polic v Carrefourju, v bella Italia.

Ups, zgleda da bo post treba premaknit v drug topic... :blush:

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo tak kombinezon, bi mu bil zelo hvaležen, če bi povedal kaj več o njem oz. nasploh o kvaliteti Mtech-ovih kombinezonov.

Že vnaprej hvala.

Pošlji Suzukiju PM, on ga ima. Meni je rekel, da je z njim zelo zadovoljen, mu zelo dobro leži in usnje je tudi zelo kvalitetno, kot Dainese .) Sem videl v živo. Pa ful ugodno ga je dobil, mogoče je skrivnost, zato tu ne bom govoril o tem. No, pošljimu mu PM, pa boš več izvedel .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tri "kombinezone". Eden je Gore-tex in dva usnjena.

Problem pri enem iz usnja (domača izdelava)...

Usnje smrdi k' prasica! Se da to rešiti s kakšno impregnacijo, čistilnico, ali je še kakšna druga opcija? Škoda pa mi ga je vreči v kanto!

Hvaležno sprejemam nasvete!!!

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tri "kombinezone". Eden je Gore-tex in dva usnjena.

Problem pri enem iz usnja (domača izdelava)...

Usnje smrdi k' prasica! Se da to rešiti s kakšno impregnacijo, čistilnico, ali je še kakšna druga opcija? Škoda pa mi ga je vreči v kanto!

Hvaležno sprejemam nasvete!!!

HVALA

če smrdi k'prasica in je vrjetn star k'svina je mogoče cajt da ga pospravš v omaro

in kupš novga :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smrdi k'prasica in je vrjetn star k'svina je mogoče cajt da ga pospravš v omaro

in kupš novga :yes:

Naj ga pospravi v kanto za smeti, ali pa ga postavi v neprodušno stekleno vitrino na vhodu v svojo bajto, da bo zgledal k vitezov oklep v kaki graščini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ga pospravi v kanto za smeti, ali pa ga postavi v neprodušno stekleno vitrino na vhodu v svojo bajto, da bo zgledal k vitezov oklep v kaki graščini :D

ja če res tok smrdi bo kanta res najbolša rešitev :OK:

omara bi se čist zasmradla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!