Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Imam 191cm, pa okrog 100kg. Pa me mal zanima kakšno številko bi približno rabil.

Na oglasniku sem videl en kombinezon št 56, a to bi mi bilo prav? Sam tko mal uprašam preden grem probat, da ne bom zastonj hodil :)

...na pamet je zelo težko govorit, ker se model od modela razlikuje, načeloma bi ti moral pasat .)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je povedal jose - čeprav naj bi se glede velikosti ravnali po standardih, je lahko pri isti konfekcijski številki med proizvajalci kar precejšnja razlika. To lahko opaziš že, če primerjaš med sabo tabele za pomerjanje, ki jih najdeš v raznih katalogih motoristične opreme. Št.56 naj bi nekako odgovarjala telesni višini 182-187cm pri teži 85-93kg :hmm: (obseg prsa 110-116cm, obseg pasu 100-110cm, dolžina rokavov cca 67cm, dolžina hlačnic cca.112cm) Samo na osnovi številke boš težko ugotovil, ali ti bo prav ali ne. No jaz mam pri 189cm/86kg št.56 (Berik), dolžina je OK (kaki cm bi še šel not), v primeru potrebe je še placa za ene par kil mesa :blush: , glede na tvoje mere in dejstvo, da mora bit usnje "na knap" in se sčasoma zelo prilagodi, se mi zdi velika verjetnost, da ti bo št.56 prav.

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Št.56 naj bi nekako odgovarjala telesni višini 182-187cm pri teži 85-93kg !

Se kar strinjam, sem velik 184 in imam 88 kg pa mi je prov st. 56. Govorim za znamko Spayke. Je pa res, da so stevilke od proizvajalca do proizvajalca razlicne, samo kakasne velike razlike po mojem tudi nemore biti, ali pa tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
klik

pomoje ZELOOO poceni

:yes: sem ga glih danes vido, ga je mel en dol na dirkališču in sploh ne zgleda slabo, ma ga pa tudi en od motosvetovcev, se ne spomnim keri O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jst sem tole v Louisu gledu, sam bi prek pošte naroču, pa da bi kje v Slo pa probov kombinezon da vidm če mi paše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:  sem ga glih danes vido, ga je mel en dol na dirkališču in sploh ne zgleda slabo, ma ga pa tudi en od motosvetovcev, se ne spomnim keri  O:-)

imam ga jaz sicer dvodelnega znjim sem zaenkrat zelo zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tut jest zgorn del vanucci in morm tut kar pohvalt. tut v najvecjem nalivu cez lj do kr mi ni premocil... so mi prej rokavice :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva ma nick

Natanko tako... in po višini bi bil kar primeren za probat... :D

imam ga jaz sicer dvodelnega znjim sem zaenkrat zelo zadovoljen

...samo ti si malo manjši kot 191 cm... :whistle: .)

mam tut jest zgorn del vanucci in morm tut kar pohvalt. tut v najvecjem nalivu cez lj do kr mi ni premocil... so mi prej rokavice :>

Emmm.... premoči nekaj časa ne... potem si pa ves rdeč... :whistle: (vprašaj cagivo... lahko pa pogledaš tudi semle: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...dpost&p=576174)

(menzapress) :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole tudi mene mika, samo bi bilo treba nekje probat. Kolikor vem je tale "restposten" samo internet prodaja. Kako se to stvar potem pomeri? Pa kako (verjetno je že kje pisalo, pa vseeno) izgleda ta internet nabava?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vam je vsem tak problem se zapeljat do Beljaka,to res ni daleč. Tm stvar probaš in vidiš ali ti je prov al ne,ker jz mam izkušnje take,da mi noben od kombinezonov ni bil res "po meri" narejen,k sem pa tega Vanuccija probal sem pa takoj vedel da je to za kupit :D

Za ta denar ni boljšega,pa lahko zagotovo trdim,da je boljši tud od marsikaterega dražjega kombinezona .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe najblj simpl varjanta je da gres gor probat, prides domov pa narocis prek neta :>

zakaj pa nebi kr gor kupu če si že tm ,zakaj bi plačeval poštnino :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je ze mrki omenu da so restposten varjante samo za po netu narocvat

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je ze mrki omenu da so restposten varjante samo za po netu narocvat

Ni čisto tako. 'Restposten' zadev praviloma sploh ni v trgovinah, tako da jih tudi probat ne moreš.

Če pa slučajno kje imajo, pa velja ista cena, kot na netu (razen v A. malo višja zaradi višjega DDV).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat majo še vse številke :grim (v rdeči barvi), cena 299 EUR/kos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DISKRIMINACIJA! :fredy:

ni moje velikosti. :P  :grrr  :whistle:

Saj si ga lahko v avto na špegl namesto dišeče smrekice obesiš. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če ga kupim lahko yamaha napise dol potrgam al morem gor pustit? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če ga kupim lahko yamaha napise dol potrgam al morem gor pustit?  :devil:

Ti rajše Rossi dol potrgaj :lol1: in Pervy gor nalimaj!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!