Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Ej, tumpeki!!

Štos je v tem, da sploh ni star, samo usnje "po svoje" smrdi. Vrjetno je od kakšnega prasca! Samo, da nau kdo rekel od mene!!!

:kva2:

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ne boš spravil tega vonja ven, razen če obesiš noter dišeče smrekice :lol1: :lol1: :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako bi lahko najhitreje pridoal čisto nove hlače od FIRST firme, so tekstilne, ne usnjene. So mi prekratke!!!!!!! :cry:

Kolk si velik in kolk fedra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako bi lahko najhitreje pridoal čisto nove hlače od FIRST firme, so tekstilne, ne usnjene. So mi prekratke!!!!!!! :cry:

Dej oglas :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik sem 176cm, prekratke pa za 5cm se mi zdi. U glavnem, k se usedem na motor, mi zlezejo gor in mi full noge prepiha... Hja, drgač pa to ni nč smešnga! Moje prve hlače pač... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik sem 176cm, prekratke pa za 5cm se mi zdi. U glavnem, k se usedem na motor, mi zlezejo gor in mi full noge prepiha... Hja, drgač pa to ni nč smešnga! Moje prve hlače pač... :whistle:

Ja bog pomagaj, kje so te pa tak super oblekli? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji Suzukiju PM, on ga ima. Meni je rekel, da je z njim zelo zadovoljen, mu zelo dobro leži in usnje je tudi zelo kvalitetno, kot Dainese .) Sem videl v živo. Pa ful ugodno ga je dobil, mogoče je skrivnost, zato tu ne bom govoril o tem. No, pošljimu mu PM, pa boš več izvedel .)

Pozdrav od Roberta

Sem bil danes pri Panigazu in ga probal, pa mi je žal bil 52 ful premali, 54 pa ful preširok (ogromna razlika v velikosti). Škoda :( !

Vseeno, hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nosiš hlače s škornji?

Moje so tudi načeloma prekratke, ko se usedem na motor, ampak ker so škornji toliko visoki, pa izpadejo čist dost dolge :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve a se da sploh kj dobit (saj ksne usnjene hlace), za na sportni motor, sam je problem d morjo bit za visino 167cm pa težo 59kg??Navadne kavbojke mam drgac 44 številko, al bi mi blo usnjeno tut 46 kr prov?, sam tok mjhnih stvari nism najdu pri kšnm Lojzu al pa kj podobnga?!?Bi se dal torj zame sploh kj dobit al morm u kavbojkah vozit :D

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RACING - Jožef Borko s.p.

Tukaj ti jih sešijejo po meri. Greš gor, izbereš model, se dovoliš premerit, plačaš polovico, prideš čez 14 dni probaš in če je OK plačaš še drugo polovico in odneseš! :OK:

$€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

$€?

Jaz sem kupoval pred parimi leti, so bile hlače narejene po meri z vsemi ščitniki in ježki za drsnike okoli 35kSIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupoval pred parimi leti, so bile hlače narejene po meri z vsemi ščitniki in ježki za drsnike okoli 35kSIT.

Zanimivo, res d se bo treba zapelat, sam ce bo pa cist po meri bo pa ql :)

Kaj pa kvaliteta?Kaksne so ti ble te hlace ki si jih kupil?Mislis da ma zdj k je konc sezone kksne popuste? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se 1x sprasujem:

Zanima me, tisti ki imate od BORKOta usnje kako ste zadovoljni z njim, no fotr je pohvalu navadno usnjeno jakno k jo je kupu pred 20 leti, se kaksno drugo mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RACING - Jožef Borko s.p.

Tukaj ti jih sešijejo po meri. Greš gor, izbereš model, se dovoliš premerit, plačaš polovico, prideš čez 14 dni probaš in če je OK plačaš še drugo polovico in odneseš! :OK:

Tle je sestra dala narocit hlace in jakno!Na jakni ji je naredo tip tak ozke rokave da pri zapestju komaj zapne rokave pa se usnje ma neko hecno ce primerjam z mojim dainesijem!Drugace pa za tistih 120k al kolk pride komplet kombinezon pr njem 100x rajsi kupim rableniga dainesija al pa nekaj podobnega!

Moje mnenje pac!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle je sestra dala narocit hlace in jakno!Na jakni ji je naredo tip tak ozke rokave da pri zapestju komaj zapne rokave pa se usnje ma neko hecno ce primerjam z mojim dainesijem!Drugace pa za tistih 120k al kolk pride komplet kombinezon pr njem 100x rajsi kupim rableniga dainesija al pa nekaj podobnega!

Moje mnenje pac!

Hmmm men je reku 30k+45k, jah pogledat bom su skor 100% :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm men je reku 30k+45k, jah pogledat bom su skor 100% :hmm:

Takrat ko sem jst bil s sestro gor so bli kombinezoni v akciji okol 90k pol ko sma pa sla iskat ze naretiga za njo pa vec ni blo akcije pa so bli okol 120k +- 5k!Sam se vseeno se mi zdi za tako usnje to veliko!Drugace ce pa ne najdes kombinezona ki bi ti bil vsec pa prav pa gres pac k njemu pa si sam zberes kombinacije pa se prav ti je razn ce ti ne nardi tak ko moji sestri da komaj rokave zapne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat ko sem jst bil s sestro gor so bli kombinezoni v akciji okol 90k pol ko sma pa sla iskat ze naretiga za njo pa vec ni blo akcije pa so bli okol 120k +- 5k!Sam se vseeno se mi zdi za tako usnje to veliko!Drugace ce pa ne najdes kombinezona ki bi ti bil vsec pa prav pa gres pac k njemu pa si sam zberes kombinacije pa se prav ti je razn ce ti ne nardi tak ko moji sestri da komaj rokave zapne!

Jah upam d bojo bogovi usnja na moji strani :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

$€?

Borko je meni pred 2 letoma vzel 44 čukov za jakno (pasala ena že narjena) in še 44 za hlače po meri. Sedaj so mi ful prevlke, pa še ... no. .. žal mi je, da takrat nism bil blj pozorn na ene stvari ..

Zanima me, tisti ki imate od BORKOta usnje kako ste zadovoljni z njim, no fotr je pohvalu navadno usnjeno jakno k jo je kupu pred 20 leti, se kaksno drugo mnenje?

to smo vse že zapisal nekje na motosvetu ... Firma je Borko Racing, blagovna znamka IMOB.

ni glih Dainese, ni pa tudi Hein-gericke... čvrsto, mal manj fancy, mal manj žepkov in zračknikov in kevlarja itd, ampak it does a good work. Looks tough too.

Takrat ko sem jst bil s sestro gor so bli kombinezoni v akciji okol 90k pol ko sma pa sla iskat ze naretiga za njo pa vec ni blo akcije pa so bli okol 120k +- 5k!Sam se vseeno se mi zdi za tako usnje to veliko!Drugace ce pa ne najdes kombinezona ki bi ti bil vsec pa prav pa gres pac k njemu pa si sam zberes kombinacije pa se prav ti je razn ce ti ne nardi tak ko moji sestri da komaj rokave zapne!

Sestri reči, naj mal shujša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestri reči, naj mal shujša.

Ti se pa mal sredi ce so ti prevlke hlace!

Razlozi mi kaj ji pomaga ceshujsa saj pri zapestju zelo tezko rokave skup zapne ko je zadrga ne pa kje drugje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo!

a mi lahko kdo malo pove kakšen je kaj tale kombinezon http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/oprema/oglas.asp?id=52381#

baje je Hein- Gericke, cena novega pa naj bi bila baje okrog 600 evrov...

pa na sploh me zanima kakovost produktov Hein -Gericke... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usnjehmmm, tako ti bom rekle....jaz niti novega Dainese nebi kupil, ne da bi to...

No saj je ok, toliko da nisi lih nagi... :OK:

...Sem v AC v MB gledal nove, a proti starim "dainese" cca. 2 leti, se pomoje to novodobno usnje lahko skrije..

pač, tak občutek, ....ni nič kaj "ćvrsto" usnje....tak, tak no... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!