Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Ne kupit SPYKE ker je sranje. Ga mam že 4 leto in po pol ure vožnje si cel zlepljen.

Poleg tega je lani kolega padu na Grobniku in se je strgal kot navadna cota. pa je stal 190 jurjev.

Kupite ALPINESTARS ali DAINESE, res da je za 100.000 SIT dražji ampak se splača.

LP Cveto

P.S. Niso mi dali nič popusta pa sm pustil tam 350 jurjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj!!!

Zanima me :hmm: , če mi lahko kdo pove, kdo bi mi lahko popravil kombinezon(šivanje)???

Če kdo ve, kje se bi to dalo popravit, naj prosim napiše tel. številko in naslov firme oziroma tega ko to popravlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa neki zadrga uničla na kombinezonu, tko da bi mogu dat drugo gor. A kdo ve kam bi

lohka to dal (v Ljubljani) popravit- kakšno usnjarstvo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa neki zadrga uničla na kombinezonu, tko da bi mogu dat drugo gor. A kdo ve kam bi

lohka to dal (v Ljubljani) popravit- kakšno usnjarstvo ?

vpraš v Pilko moto centru ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno imam oba eno in dvodelnega, za pisto in na polno itak enodelni ki je cel perforiran, ker drugače zgoriš...tako da odkar imam tudi enodelnega sem vedno manj v dvodelnem in gre moj glas k enodelnemu :OK: za na izlete pa kafiče je pa avto, no ja..... :P :P :D :D

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en hud odgovor :blink: - kupiš tistega v katerem se bolje počutiš. :whistle:

Prej sem imel enodelnega, letos nabavil dvodelnega.

Tudi glede praktičnosti pri dvodelnem ni nevemkakšne prednosti. Ok, jakno že lahko slečeš (sam itak morš prej še zadrgo odpirat), ampak tudi pri enodelnem lahko slečeš samo "zgornji del" :ninja: .

Pri oblačanju nazaj gor, ja pa itak tako - tako, ker moraš pri dvodelnem potem še spojno zadrgo zapirat, pred tem jo lepo skupaj dat, pa želvo pred tem lepo zatlačit, pa hlače gor ulečt, pa ... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če greš do sosednje vasi ne boš hlač vlaču gor, ampak greš lahko v kavbojkah-grešp bolj počas, jakno pa maš zmeri gor, vsaj jest delam tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vidiš par slik kaj je folku napravlo v kavbojkah si hitro premisliš.

Hitro si tudi premisliš ko si na motorju pa se pelješ po vasi(beri počasi),pa, eh sej ga bom samo malo stegno in ravno takrat je največja nevarnost da te ....(Gume niso ogrete, ti nimaš nekega ritma, felling je čist drugi kot v kombinezonu...)

Jaz ga zmeraj oblečem komplet, nikol se ne ve, nočem bit zažgan ko en čevap.(Kolena in gležnji so samo eni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz že kr neki cajta furam enodelca prej sem mel pa dvo..., in sem z enodelnim velik

bl zadovoljen, dobra stran je ker te v pasu nič ne veže in si zlo na komot in na notranji strani rok

in nog imaš raztegljivo blago( ne vem kako se pravilno reče), da se kombinezon lepo prilega telesu

Dvodelni so ponavadi celi usnjeni in so bolj ohlapni, so pa tudi izjeme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo oživimo temo. A kdo pozna kakšno firmo ali privatnika v Maribor-Štajerskem, ki bi se ukvarjal z barvanjem kombinezonov? Zanimajo me predvsem vaše izkušnje s tako prebarvanim kombinezonom, obstojnost barve in pa cena tovrstnega posega. Sem sicer že spraševal v temi "Čiščenje kombinezona", pa ni bilo odgovora...... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beseda ni kojn - vprašaj Borkotovega Jožefa, on bo 100 posto vedo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ta teden dal barvati spyka in sicer sem dosedaj mel črno belo kombinacijo, zdaj sem dal pa vse kar je belega prebarvati na temno sivo (metalik). Nesel pa sem k možakarju v Domžale. Dobim pa ga v torek in sporočim kakšen bo rezultat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam tudi Spyka in sicer so hlače črno rumena kombinacija, rad pa bi imel cele črne. Skrbi me samo glede obstojnosti barve, katera bi se nanesla preko rumene. Za Renovo iz Domžal sicer vem, samo mi je malo od rok, zato me zanima, če se kdo na Štajersekem s tem ukvarja. Borkotu pa sem poslal mail, upam da bo imel čas odgovoriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borkotu pa sem poslal mail, upam da bo imel čas odgovoriti.

Po moje je najbolj modro, da se kar do njega odkotalikaš. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz že kr neki cajta furam enodelca prej sem mel pa dvo..., in sem z enodelnim velik

bl zadovoljen, dobra stran je ker te v pasu nič ne veže in si zlo na komot in na notranji strani rok

in nog imaš raztegljivo blago( ne vem kako se pravilno reče), da se kombinezon lepo prilega telesu

Dvodelni so ponavadi celi usnjeni in so bolj ohlapni, so pa tudi izjeme.

Jest mam na Held-ovi jakni raztegljivo robo na rokah, tko da to je čist odvisno od modela in firme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodelni so ponavadi celi usnjeni in so bolj ohlapni, so pa tudi izjeme.

Jest mam na Held-ovi jakni raztegljivo robo na rokah, tko da to je čist odvisno od modela in firme...

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje se da (če se da), kupiti original tovarniške kombinezone? Natančneje me zanima za Suzuki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sva z nts naredila prvo furo v novih kombinezonih, dvodelnih :OK: ...zelo sem prijetno presenečen, nad udobnostjo, kar se toplote tiče...saj mi na morju ni bilo nič prevroče in tudi zvečer ne premraz.....malo se je treba navadit, vseeno pa priporočam usnje vsem....nikjer te ne prepiha, sploh v pasu, kjer je prej bilo to možno.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....malo se je treba navadit, vseeno pa priporočam usnje vsem....nikjer te ne prepiha...

če je perforiran, te tudi skoz usnje fajn prepiha :o tako, da je skor obvezna kakšna windstopper majčka po kombinezonom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam od spomladi nov kombinezon, ki je do sedaj že kar dobro stestiran (3000km) . Je prerforiran na prsih, stegnih, mečih in pod rameni.

Super zadovoljen :OK: . Ogromna razlika proti prešnji (tudi usnjeni) opremi. Spodaj nosim Beti ski komplet perilo in do sedaj me ni še niti zeblo, niti bilo prevroče. Za 390 Eur (redna cena cca 700) super nakup! Kombinezon je pa Berik dvodelni (lanski model).

LP P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, pa tudi verjetno sodi razlaga, da NAJ BI BIL enodelni......., ne?? :doze:

pa itak ni zarad tega umru..tut ce bi bil dvodelni, ce ornk pades te ne resi ne eno in ne drugo tko da je iz tega stalisca bv. razglabljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!