Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Hola moto_freak,

da še malo dopolnim BolhO^: mam M-Techov kombinezon, model Force Race in ga lahko samo pohvalim; zadeva je iz posebej obdelanega usnja, tanjše (0,9 do 1 mm) kot so običajno kombinezoni (1,2 do 1,3 mm), zato je kombi izjemno lahek, usnje pa je zaradi posebne obdelave izjemno čvrsto - avstrijski dirkač (slovenskega rodu) mi je pokazal kombi po treh padcih pri ~200 kph, pa ni bil nikjer strgan, le odrsan!!!

usnje je po tej obdelavi tudi zelo prožno, zato pri nošenju ne nastajajo tiste velike riti, ki so običajne za "navadne" usnjene kombinezone, nanešeno pa ima tudi posebno plast ki odbija sončne žarke in tako za ~10 stopinj zniža temperaturo na soncu, luknjice pa zelo uspešno hladijo med vožnjo od nekje 60 kph naprej

kroji so narejeni bolj za suhce oz dolgine, kar je zame, ki nisem po JUSu (bolj kot nerazvita republika :P ) idealno; moj edini resen problem je da sem poslušal sicer dobrohotne nasvete prijateljev in kupil zelo tesnega, "saj se bo raztegnil, boš videl"! figo, nič se ni!!! tako da resno razmišljam o prodaji tega in nakupu enakega, le eno številko večjega

problem zna bit nakup, jst sem ga najprej (začetek junija lani) naročil v TCju, pa so mi po dveh tednih - ko sem prišel vprašat če je že prišel - povedali, da "se ga ne da več dobit letos"; ful mi je bilo čudno, saj je bil vendar šele začetek junija!!! potem pa sem poklical zastopnika za SLO, HR in Bosno firmo Migomoto v ZG, kjer so mi ga brez težav prodali, pa še precej ceneje kot bi bil v TCju :kva2: :OK:

pa še dve slikce, ena pozerska in ena v akciji :)

PS če si razmišljal o nakupu pri Migomotu v ZG bi šel zraven, če je možno

PPS tudi Berto Camlek vozi v M-Techu :naughty:

post-163-1152880066_thumb.jpg

post-163-1152880084_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical v TC in mi je prodajalec rekel, da imajo na zalogi oba modela, NKP in NOS. Ter da je cena za njujo 187.000 oz. 180.000. To se mi zdi precej nizko, ko sem pogledal malo po tujih spletnih straneh in ebayu in vidim da so cene okoli 1000€ ali več. Imel sem občutek, da me trgovec v TCju ni najbolj razumel kaj hočem...

V pon. bom poklical še v Zagreb in še enkrat v TC, potem pa bom videl, kam bom šel kupit opremo.

P.S.: Je možno, da sem dobil v TCju pravo informacijo glede cene? Zdi se mi zelo ugodna, če je res...

LP,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mtech NKP na HR stane 1000 ojrov, NOS pa 850 .) s tem, da odštej od tega 22% pdv-ja pa še mogoče kak popust ti da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne kupujem kombinezona, sem pa ob iskanju jakne naletel na tole stran, kjer se mi zdijo stvari precej poceni.

Nisem se cisto skuzil vsega (neznanje ital.),

-nad 200 eur zastonj postnina?(samo po Ital.?)

-davek naj bi bil vkljucen v ceni

Jakna, ki sem jo iskal je za dobrih 30000 sit cenejsa od vseh trgovin pri nas in tudi tujih internetnih strani.

Za primer je tu model,ki ga ima "Suzuki" ,pa naj on pove ce je cena ok?

M-tech Force

(Edino "race" mu manjka-ce to kaj spremeni ceno :? )

Lp!

Ne vem zakaj direktni link ne dela?

http://www.gruppofast.it/dettaglio.asp?s=a...33&id=12428

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imaš dvakrat http napisan. Ko limaš link, najprej zbriši okno, potem pa prilepi naslov.

:slap: Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mtech NKP na HR stane 1000 ojrov, NOS pa 850 .) s tem, da odštej od tega 22% pdv-ja pa še mogoče kak popust ti da :)

Kaj pa je ta pdv?

Sliši se super :kva2:

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Za primer je tu model,ki ga ima "Suzuki" ,pa naj on pove ce je cena ok?

M-tech Force

(Edino "race" mu manjka-ce to kaj spremeni ceno :? )

Ta je tak kot moj, cena je zelo ugodna, priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v Zagrebu pri Migomotu.

Najprej sem mislil, da sem se zastonj vozil 130km (saj nisem prej poklical nič :P ), saj na začetku ni bilo videti da je kdo sploh doma.

g. Milenko je zelo prijazen in preprost, čeprav se vidi da se na vse skupaj zelo spozna. Na žalost ni imel na zalogi modela NKP v moji številki, zato moram malce počakat. Se pa bo to čakanje zelo izplačalo :OK:

@suzuki: Šel sem gor samo informativno zato ti nisem nič povedal. Ko grem kupit kombinezon bi lahko šla skupaj ja, samo jaz nevem kako bi se pripeljal v ZG brez opreme. Ti bi šel z motorjem al kako?

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kva kj pravte na alpinstars-ov kombinezon GPU 2PC SUIT...

Evo še slikca <_<

[attachmentid=78338]

post-2602-1155398211_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva kj pravte na alpinstars-ov kombinezon GPU 2PC SUIT...

Evo še slikca <_<

[attachmentid=78338]

Lepem fantu vse paše! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v Zagrebu pri Migomotu.

Najprej sem mislil, da sem se zastonj vozil 130km (saj nisem prej poklical nič :P ), saj na začetku ni bilo videti da je kdo sploh doma.

g. Milenko je zelo prijazen in preprost, čeprav se vidi da se na vse skupaj zelo spozna. Na žalost ni imel na zalogi modela NKP v moji številki, zato moram malce počakat. Se pa bo to čakanje zelo izplačalo :OK:

@suzuki: Šel sem gor samo informativno zato ti nisem nič povedal. Ko grem kupit kombinezon bi lahko šla skupaj ja, samo jaz nevem kako bi se pripeljal v ZG brez opreme. Ti bi šel z motorjem al kako?

Lp,

Andrej

To na HR je OK......Vrnejo ti PDV, sam problem, je v tem da potem HR carina ne sporoci nasi carini in ti oni lepo zaracunajo carino....

Tako je vsaj bilo vcasih na IT-SLO meji.....Sem enkrat mislil ze, da sem jih nategnil, pa je cez dva meseca prisla poloznica za placilo carine......So jim italjanski cariniki poslali fakturo, tako da so tocno vedeli za ceno....

Tako, da priporocam poazlivost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še nikoli nisem imel takšnih izkušenj pa sem že kar precej peljal čez mejo takega, predvsem včasih iz Avstrije.

Mislim, da to ne bi bilo niti skladno z zakonom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstrijci baje niso zajebavali......Italijani so definitivno....sprobal na lastni kozi..

A ima kdo izkusnje z HR je kdo tam kej ze kupil in uspel prisparati PDV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

g. Milenko je zelo prijazen in preprost, čeprav se vidi da se na vse skupaj zelo spozna. Na žalost ni imel na zalogi modela NKP v moji številki, zato moram malce počakat. Se pa bo to čakanje zelo izplačalo :OK:

@suzuki: Šel sem gor samo informativno zato ti nisem nič povedal. Ko grem kupit kombinezon bi lahko šla skupaj ja, samo jaz nevem kako bi se pripeljal v ZG brez opreme. Ti bi šel z motorjem al kako?

Lp,

Andrej

Hola moto_freak!

sorry, nisem prej opazil posta

ja, tip je faca... ko sva s kolegom kupila (po res ugodni ceni!) dva kombinezona naju je potem peljal še na pivo :whistle:

sem pa nehal menjavati kombinezon - probal eno številko večjega pa mi je abs prevelik, tko da ostajam pri "starem"... pa na fitness čez zimo, bo mogoče malce pomagalo :)

še vedno planiram v ZG, počasi bo treba nove sliderje :hmm: tko da če si še ZA sem zraven... IMHO kar z avtom, izkoristit eno deževno soboto... da ne smetiva naprej v PM, OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstrijci baje niso zajebavali......Italijani so definitivno....sprobal na lastni kozi..

A ima kdo izkusnje z HR je kdo tam kej ze kupil in uspel prisparati PDV...

Zaenkrat mi še niso nič poslali naknadno domov...račun in dokument za vračilo takse mam poštemplan tako da še moram samo it si po denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Čez zimo nameravam kupit dvodelen kombinezon(verjetno nov :OK: ) pa me zanima na kaj vse moram paziti pri nakupu(to da sede na telo tko k mora vem pa da ne tišči na motorju-a še kj??).Pa zanima me še

če ma kdo kaka priporočila(vozim bolj špotrno).

Hvala za pomoč

Ps:A obstaja kaka home page od spoola????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem kombinezon in se odločam med:

- Dainese T. HAKU Div. avtotriglav IPB Slika

ali tole:

- Alpinestars GPU 2PC Suit tsc-labaIPB Slika

Kateri je boljši? Vozim se bolj umirjeno, dirkati ne mislim. Najbolj pomembno mi je, da je kombinezon udoben. Bolj se nagibam k Dainese-ju. Model T.HAKU Div. namreč spada v touring skupino.

Mogoče veste, kje bi se dalo dobit kombinezon najbolj poceni? Kje v Avstriji (bližina Gradza, Celovca) prodajajo Dainese? Alpinestar vem, da prodajajo v Aunerju. A že ima razprodajo? Internet stran ima bolj slabo osveženo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js mam M-Tech NKP in sem zelo zadovoljen.

Miljenka tut osebno poznam in je zlo prijazen, zna svetovat glede opreme.

Mam pa svoj prejšnji enodelni kombinezon Dainese replica za prodat, če koga zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!