Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

ma zarad mene če se usi vozte zaščiteni s sončno kremo, važno samo da bo tista ki jo vi uporabljate

ker ta je tanartabulš ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj noben ne oporeka dobri zaščitni opremi. Dejstvo pa je, da se je nesmiselno kregat o enodelnem kombinezonu vs dvodelnem, ker je lahko kvaliteten dvodelni Alpinestars 10x bolj varen in trden kot enodelni Probiker.. Dejstvo je, da je človek na fotki imel oblečen enodelni kombinezon, pa ga je vseeno sleklo. Iz tega lahko povzamemo samo to, da je bolje posvečati pozornost kvaliteti kombinezona in materiala iz katerega je narejen, kot temu iz koliko kosov je..

Se pa strinjam da je za dirkaške namene, kjer fukncionalnost nima takega pomena, bolj primeren enodelc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo mogoče, kje dobit Suzukijev letošnji tovarniški kombinezon ceneje kot za 1.400€? :naughty: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp vsem na forumu. kupujem kompletno moto opremo vozil bom hondo cbr 600f kje kupiti opremo da nebo veliko letanja sem ter tja kombinezon usnjeni,čelada do 500 eur škornji,želva kaj mi priporočate to bo moj prvi motor.hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp vsem na forumu. kupujem kompletno moto opremo vozil bom hondo cbr 600f kje kupiti opremo da nebo veliko letanja sem ter tja kombinezon usnjeni,čelada do 500 eur škornji,želva kaj mi priporočate to bo moj prvi motor.hvala

Živjo!

Glej!Tudi jaz vozim isti motor kakor ti!Na začetku sem imel koduro jakno in hlače.Kasneje sem vse skupaj prodal in si kupil usnjeni kombinezon ter škornje!Kupil sem pa pri TSC LABA (Litija)!Sem zelo zadovoljen z Alpinestarsom.

No karkoli se boš že odločil,ti predlagam da si uzameš usnje!Lp od Mareta B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ravno toliko, da se še da normalno prdnit :lol1: :lol1: :lol1: (Malo heca, malo je pa tudi resnice v tem) :OK:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje in dekleta seveda...kolk pa mate kaj oprijete te kombinezone :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje in dekleta seveda...kolk pa mate kaj oprijete te kombinezone :hmm:

Zelo. :lol1:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje in dekleta seveda...kolk pa mate kaj oprijete te kombinezone :hmm:

normalno... tok da gre windstopper spodej pa kaksne bolj tanke hlace... ni dobr da je cist oprejito (vsaj men ne...), ne sme bit pa tut prevec ohlapno ker v primeru padca ne ostanejo scitniki tam kjer morajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno... tok da gre windstopper spodej pa kaksne bolj tanke hlace... ni dobr da je cist oprejito (vsaj men ne...), ne sme bit pa tut prevec ohlapno ker v primeru padca ne ostanejo scitniki tam kjer morajo..

Pa ne sam ščitniki, podloga oz. usnje se premakne in ti zažge kožo, tko je lo pr men ko sm mel zdrs in sm bil olečen v navadno heavy power jakno, usnjeno sicer... Jakni nč, jest pa zapaljeno roko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D prašam ker kupil jakno, ki je čist po men, u mali meter (mm). Res,da me ne tišči nikjer, sam je čiiiiiiist po men. Mal morm trebuh not povlečt, da zapnem :grim

Računam na to,da se bo mal omehčal pa raztegnlo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmer bil v matematiki slab...sam v tej računici se do sedaj nisem uštel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mora bit popolnoma oprijet.. pa v na motorju te ne sme vezat... stoje pa se skoraj moraš držat ko bebavi orangutan... tako je vsaj v racing kombinezonu...

ZxR... kar se pa tiče prdenja - popolnoma drži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

A ima kdo slučajno izkušnje s Spykovim kombinezonom Bull Bear (dvodelni), ker ga imam namen kupit?

Hvala! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No skratka...po parih nošenjih in mazanju, se je jakna malo podala. Mal zgleda še utesnjeno, samo ko se navadiš je filing za vozit 1A :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam od Cloverja enodelni kombinezon RC100. Notranja climacontrol podloga že na polno smrdi in zdej me zanima kako se ta hudič lahko opere glede na to da ma na notranjem listku vse prečrtano razen neke črke P v krogcu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snemi podlogo ven, jo daj v vrečko za perlio v kateri mama pere svoje nogavice

jo vtakni v pralni stroj in ga nastavi na 500rpm in 30c .)

jaz tako perem notranjost čelade, kombinezona in je vedno vse OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Včeri sm kupu spykov dvodelni kombinezon bull bear, pa me zanima če je to tud pr vsh drugih kombinezonih na začetku, tko da sploh ne morem dt nog čist narazn in pol sploh ne morš mal bl zalagat, je pa res da sm kupu za malenkost večji kombinezon (da bo še za drugo sezono) in mi tud mal med obema stegnoma dol leze! Prodajalec mi je reku da se to baje ful raztegne zdej mi pa prosm mal povejte vsi ki imaste izkušnje s tem! :? :blush:

Hvala! .)

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnje se sčasoma kar precej raztegne ja... Kaj bolj konkretnega o Spyku pa od kakšnega lastnika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Mene pa zanima v čem je razlika med Spyke-ovima kombinezonoma Flash Rac in Race Hunter?

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je firma, ki je prej delala za Dainese, tako da ne moreš zgrešit z nakupom :)

Sama poznam le dva z njihovimi kombinezoni, en je super zadovoljen, drugi bolj tako tako (potenje - ki pa itaq ni odvisno od feerme :) )

Mislim pa da bi moral biti tukaj na forumu nekdo, ki ga ima (saj se spomneš tistih fotk, ko si mislil, da ima mož original suzukijevega ;) )

Po moje se splača, ker je cenejši od Dainesejevih (vsaj v IT), kvaliteta pa je lih tam tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!