Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Mene zanima, če je kdo kupoval tukaj.

Je res da dobiš povrnjen davek?

Dobiš povrnjen davek, samo pozor......cene so v štartu večje kot v TC-ju. Za primer....ista jakna je bila v TC za 30.000 sit ceneje (brez popustov) kakor v Kaptol Cargu....Rokavice od berika so bile tudi dražje itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MareCBR

hvala za odgovor

@solo

ce nimas kaj pametnega povedat je bolje da si tiho. oziroma pejt nabijat poste v temo ki obstajajo v ta namen. .)

mogoce jo je sam kupil, pa jo uporablja za pizamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@solo

ce nimas kaj pametnega povedat je bolje da si tiho. oziroma pejt nabijat poste v temo ki obstajajo v ta namen. .)

@hasper

Border si je zaželel komentar na kombinezon probiker po 24kSIT. In tisto je bil moj komentar, kakor ga kdo razume, tako da... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AKCIJA: 24.000 SIT za leder kombinizon...

a niso to sam hlače usnjene? saj tko je men vidt :?

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te usnjene obleke se nisem v zivo videl, zato tudi sprasujem... vem da ni tko kvalitetno kot ona za 200k, ampak dobro... zanima me ce ima sploh kdo to obleko in da lahko svetuje.

Avgusta sm se vozu po AT in opazil kar dva motorista, ki sta bila oblecena v to "piđamo". :) Te ze ne more biti tko slaba, ce jo celo avstrici nosjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš povrnjen davek, samo pozor......cene so v štartu večje kot v TC-ju. Za primer....ista jakna je bila v TC za 30.000 sit ceneje (brez popustov) kakor v Kaptol Cargu....Rokavice od berika so bile tudi dražje itd....

Potem prideš na enako vrednost, ne?

Je pa res da bodo imeli tu vsak teden eno stvar od berika 30% znižano.

Bo šel kdo v bližnji prihodnosti tja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek poglej realno, kaj pametnega od kombinezona za 24k :hmm: verjami da ne boš dobil, poglej malo cene drugih kombinezonov nižje kvaliteta in boš ugotovil, da so še vedno vsi ostali precej dražji kot 24k.

Pri 200+ km/h ti bo verjetno res deloval kot ena pižama :devil: , če je že tako potem dodaj še nekaj malega denarcev in kupi raje kaj rabljenega boljše kvalitete.

Vsekakor pa je dosti boljši od kavbojk. :OK: ...čeprav kake leviske saj veš iz one reklame ko vlak pelje čeznje.... :D :D (malo heca mora bit) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cak usnje je usnje... to ne prepiha al je on za 200k al ta za 24k... vprasanje pa je kako so narejeni sivi in zadrge. Zato pa pravim, ce je dko to v zivo ze kdaj vidu, da bi mal povedal. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cak usnje je usnje... to ne prepiha al je on za 200k al ta za 24k... vprasanje pa je kako so narejeni sivi in zadrge. Zato pa pravim, ce je dko to v zivo ze kdaj vidu, da bi mal povedal. :yes:

Kje pa se dobi ta kombinezon za 24k ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se dobi ta kombinezon za 24k ???

samo ugibam, ampak mislim da boš odgovor našel v LOUIS.de, pa da je cena 100€.

Drugače so pa meli enega vannuci znizanega pod rennposten za 200€ definitivno vredno ogleda (to je bilo nekaj časa nazaj tak da ne wem če še imajo).

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se dobi ta kombinezon za 24k ???

Sam kako 24k za kombinezon, če je 1 jakna navadna usnjena iz iuv 30k :blink: pa ni motoristična

Jst mam tekstilno jakno od TCM, pa sm dal sam 100 evrov zanjo, ne pa celoten kombinezon.

Sm gledu na strani louis.de, nacenejši kombinezon je 200 evrov

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kako 24k za kombinezon, če je 1 jakna navadna usnjena iz iuv 30k :blink: pa ni motoristična

Jst mam tekstilno jakno od TCM, pa sm dal sam 100 evrov zanjo, ne pa celoten kombinezon.

Sm gledu na strani louis.de, nacenejši kombinezon je 200 evrov

Ja saj meni tui ni jasno :? pa kaj ščitniki pa to so normalno zraven al kak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj...če bi mal bol pogledal, bi vidl de sta posebej jakna pa posebej hlače; jakna pride 119€, hlače pa 99€, mata pa isto sliko oba izdelka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cak usnje je usnje... to ne prepiha al je on za 200k al ta za 24k... vprasanje pa je kako so narejeni sivi in zadrge. Zato pa pravim, ce je dko to v zivo ze kdaj vidu, da bi mal povedal. :yes:

Usnje je usnje to je že res, prva razlika med tistim za 24k al pa tistim za 200k je že v debelini, ustrojenosti(Obdelanosti) usnja, kvaliteti barvanja da po prvem dežju ali močnem potenju nisi kasneje sam v barvi kombinezona, perforiranosti usnja, kar je zeloooo pomembno pa je kako so pritrjeni ščitniki in koliko jih je ter iz kakega materiala so, kvaliteta zadrg, raztegljivi deli na pregibnih področjih.....Tu je nekaj poglavitnih razlik mad tistim za 200k ali pa tistim za 100 eur. Kaj pa na njem piše pa v bistvu sploh ni važno.

Če kupuješ usnje zaradi tega da nebo pepihalo :hmm: tud soliden goretex ne prepiha pa je mnogo cenejši in udobnejši, spet pa je odvisno z čem in kako se voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.tc-motoshop.si/shop/page/detail...inezon_Piton/-/

Cenovno me zelo mika tale dvodelni kombinezon, vendar sem imel prvotno namen it čez zimo pogledat v Luis-a.

Zanima me vaše mnenje kaj naredit kupit ta kombinezon ali raje počakat, glede na to da je konec sezone in v Östereich. Za kombinezon imam namen dati do 150k.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.tc-motoshop.si/shop/page/detail...inezon_Piton/-/

Cenovno me zelo mika tale dvodelni kombinezon, vendar sem imel prvotno namen it čez zimo pogledat v Luis-a.

Zanima me vaše mnenje kaj naredit kupit ta kombinezon ali raje počakat, glede na to da je konec sezone in v Östereich. Za kombinezon imam namen dati do 150k.

lp

Za 150kSIT maš že konkretne firme kombinezonov. Erm, zakaj gledaš kombinezone za pod 100k, če nameravaš dati 150k? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!