Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Točno tak kot p182 piše, čeprav tud ta alpinestars niti slučajno ni salb ampak pomoje na sliki zgleda lepše kot v živo sem imel priložnost videt. Če maš možnost videt v živo oba potem malo poglej kdo ma več ščitnikov, ki naj boto čim bolj čvrsto pritrjeni,da ima čim več raztegljivih všitkov, kateri je bolj perforiran(če praviš da rabiš bolj za na easy),pa malo kvaliteto zadrg, usnja...

No na podlagi teh parametrov se boš sigurno lažje odločil.

Drugače pa tud sam nosim dainese kirishima pa ga ne menjam!!!!! :OK: :OK: :grrr :grrr

Aja k apriliji v mb na ptujski pa le pojdi, pa malo še počakaj jeseni ponavadi znižajo za 10-20%.

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete! :OK:

V MB in v LJ pri Aprilii pa imajo 20% popust že od 1.septembra. Tako do bo treba it pogledat. Sam bi raje še mal počakal - mogoče pa najdem kje drugje še boljšo ponudbo. V Avstriji bo prav gotovo kje tudi do 50% bolj poceni. Do sedaj sem našel tole: (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) Imajo huda znižanja celotne opreme, pa še v Slovenijo pošiljajo za 10€ (vsaj tako sem razbral na strani).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo tale VANUCCI artVIII model?? Stane pa 132K SIT.

A je to v redu za sport touring vožnjo?

Prosim za kake koristne napotke.

Hvala.

http://www.louis.de/?partner=katpdf&to...artnr_gr=208410

Ne vem, če imam točno takega po oznakah kot si jih napisal, po slikah sodeč pa bi lahko bil to moj dvodelc. A če je uredu? Jaah, meni je. :) Ker si pač ne predstavljam, kakšen bi moral še biti; je pač moj prvi "lederkombi". Lažje bi primerjal, če bi nosil še kakega od zvenečega proizvajalca, ala nižje omenjenega dainese, pa alpinestars, M-tech ipd :P . Po enoletni uporabi ga bom kar pohvalil; če bi še redneje čistil nakopičene mrčesprojektile (in z motorja tudi), bi se lahko v njem postavil nekam v sredino med pozerje brez da bi na daleč izstopal v + ali v - :lol1: .

No, meni je pomembnejše, da se v njem dobro počutim in da mi daje občutek zaščitenosti pred motonevarnostmi, jasno v mejah normale za dva kosa usnja spojena z zadrgo, ki se (še) ne zatika. Zato je vedno korektno zapet na meni O:-) , čim se z mopedom pod sabo premaknem iz mirovanja. Nekaj časa pa sem rabil, da sem spodnji del hlačnic navadil na škornje - zato svetujem, da jih imaš pri pri pomerjanju (traja naj minimalno 15 oblečenih minut) s sabo :yes: .

Asfalta z njim še nisem izkusil, še najbliže mu občasno pridem s tistim mestom, na katerega sem predhodno priježkal kolenske drsnike (dokupiš jih posebej). Užitek je to približevati npr. na Marofpisti :grim ; ko pa me ta rekreacija izmozga in premoči :blush: (kar bi me verjetno v kateremkoli), se s podlago obrnjeno navzven kar hitro osuši. Dvodelc=praktičnost&primernost za turizem napram enodelcu, uporaben tudi za nepreostro športno hitenje. Mogoče sem en čas v svoji nečimrnosti pogrešal ta nizko grbo, pa se brez zapletov preživi tudi tako .) .

Če bi moral povedati v enem neeuforičnem stavku: Brez izstopajočih zelo dobrih ali zelo slabih izkušenj je izpolnil moja pričakovanja. :D

Aja, še cena: kupljen v pravem akcijskem obdobju bi ne smel preseči 420 bodočih nam ojrosov, vsaj lani jih ni. Uspešen izbor želim! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Zanima me če ima kdo mogoče izkušnje z motorističnimi oblačili IMOB.

Gospod izdeluje kombinezone in ostala oblačila ročno, po naročilu.

Lep dan vsem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam nekaj ljudi ki so imeli izkušnje z njim. Z izdelavo so zadovoljni, mogoče malo manj z njegovim odnosom. Obstaja tudi nekaj drugih izdelovalcev usnjenih kombinezonov. Odvisno pa je ali potrebuješ nekaj v stilu "simpl je ta nartabolš" ali pa kaj bolj tehnično zahtevnega. V tem primeru vsekakor mogoče bolje kakšno bolj specializirano znamko. A-stars se je recimo kar dobro vrgel v žensko konfekcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod se mi je zdel zelo prijazen. Rada bi imela kvaliteten kombinezon in tak da mi ne bi bil 3x prevelik. Sm bolj majhna in zahtevna, zato bi mi najbol odgovarjalo, da je narejen po mojih merah.

Kje pa se nahaja A-stars?

Hvala KeC :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje s SPOOL oblačili. Zanima se tudi za tega, verjetno ga bom šel pomerit, da vidim kako se prilega. Če ga kdo ima prosim podajte mnenja!

http://www.nitro.si/html/kombinezoni.html

jst imam jakno in za 1x sm kr zadovovoljen, mi je všeč :OK:

ni preveč trdo usnje

Popravljeno . Popravil mišel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje s SPOOL oblačili. Zanima se tudi za tega, verjetno ga bom šel pomerit, da vidim kako se prilega. Če ga kdo ima prosim podajte mnenja!

http://www.nitro.si/html/kombinezoni.html

Prjatu kupu istega ( rdeča barva)v isti štacuni on je zelo zadovoljen ma ga sicer prvo sezono. Tud jst sm ga tam gledu in stvar malo mika tudi mene. Pa Spool zadnje čase kr hvalijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, počasi se bo treba pripravit na drugo sezono, ker sem še študent težje pridem do zadostnih financ in moram sedaj počasi začeti ..

Torej kombinezon, rad bi nekaj da je uredu, kupim enkrat in bom imel dalj časa..

Gledam med firmami Spyke, Dainese in M tech.... Mora bit športno-dirkalni kombinezon..

Spet ne nekaj pretirano dragega in profesionalnega, pač malo boljši...

Kaj priporočate ?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, počasi se bo treba pripravit na drugo sezono, ker sem še študent težje pridem do zadostnih financ in moram sedaj počasi začeti ..

Torej kombinezon, rad bi nekaj da je uredu, kupim enkrat in bom imel dalj časa..

Gledam med firmami Spyke, Dainese in M tech.... Mora bit športno-dirkalni kombinezon..

Spet ne nekaj pretirano dragega in profesionalnega, pač malo boljši...

Kaj priporočate ?

Hvala

Za študentski proračun so kombinezoni Vanucci :D

Sploh en konkreten, ki je v Louisu znižan iz 600 na 250eur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za študentski proračun so kombinezoni Vanucci :D

Sploh en konkreten, ki je v Louisu znižan iz 600 na 250eur :OK:

A je slučajno ART VIII model tako znižan? Ker sem ga probaval in sploh ni tako slab!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

pozdravljeni

kupujem dvodelni kombinezon - usnje. zaenkrat sem se najbolj "ogrel" za STAGE 2PC oziroma za GPU 2PC (oboje AlpineStars).

Motor je TDM. mogoče pride kasneje kaj bolj športnega.

torej:

- ocenite mojo izbiro

- podajte alternativo drugih proizvajalcev (v istem rangu):

- povejte kje in kdaj lahko kupim najceneje (trgovine v tujini?, jesen/pomlad?)

hvala za odgovore

post-4961-1160992967_thumb.jpg

post-4961-1160992983_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

kupujem dvodelni kombinezon - usnje. zaenkrat sem se najbolj "ogrel" za STAGE 2PC oziroma za GPU 2PC (oboje AlpineStars).

Motor je TDM. mogoče pride kasneje kaj bolj športnega.

torej:

- ocenite mojo izbiro

- podajte alternativo drugih proizvajalcev (v istem rangu):

- povejte kje in kdaj lahko kupim najceneje (trgovine v tujini?, jesen/pomlad?)

hvala za odgovore

Živjo!

Poglej,jaz in moja imava glih taka kombinezona in sva zelo zadovolna! :OK: Sam sem odločal med AlpineStarsom in Berikom!No zdaj imam AlpineStars STAGE 2PS (Črnega) moja (GPU 2PC -modrega).

Mislim,da je zdaj čas ko se kopuje opremo(no saj jaz sem).

Kako se boš odločil je tvoja odločitev!Mislim pa,da si na pravi poti! :D

Lp od Mareta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To me ne mika preveč sicer bom si pa ogledal..

Ciljam na ceno okoli 200 tisočakov

Tukaj mas za ta denar se celado in rokavice...(je pa res, da moja ital. pesa :ninja: ).

(aja, klikni na desni strani kjer je datum 20.09.INCREDIBILI PACCHETTI RISPARMIO

20/09/2006 - VALERISPORT vi offre dei nuovi pacchetti risparmio segue...)

Lp!

Flight

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Poglej,jaz in moja imava glih taka kombinezona in sva zelo zadovolna! :OK: Sam sem odločal med AlpineStarsom in Berikom!No zdaj imam AlpineStars STAGE 2PS (Črnega) moja (GPU 2PC -modrega).

Mislim,da je zdaj čas ko se kopuje opremo(no saj jaz sem).

Kako se boš odločil je tvoja odločitev!Mislim pa,da si na pravi poti! :D

Lp od Mareta!

v kateri stacuni si nabavljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kateri stacuni si nabavljal?

Pri moto center Laba!So prijazni do strank in rad grem do njih pogledat izdelke,ki jih prodajajo.Lp od Mareta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!