Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

:? Pr teh stvareh ni vazn sam izgled. Verjetn tej home made kombinezoni kot so že omenli niso na ravni svetovnih proizvajalcev. ( razni dodatki kot kevlar, razne podloge in to) Jst osebno nebi nikoli kupu kaj tazga. Pač moje mnenje.

Tu pa nekaj zanimivih linkov ce koga zanima:

http://www.nitro.si/kombinezoni/kombinezoni1.htm

http://www.motoland-panigaz.com/default.cfm?Kat=1,3,60

http://www.inde.si/spyke.htm

Ostale bolj znane ( ni nujno ceneje :devil: ) pa poznate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja maš prav... to je bla še ena moja utvara, da bom našel kvaliteten poceni kombinezon....

če pa kdo vidi slučajnop kakšno dobro ponudbo pa naj jo prosim prilepi sem gor....

v bistvu bi najraje enodelni usnjeni kombinezon, črne, črno-sive barve....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja maš prav... to je bla še ena moja utvara, da bom našel kvaliteten poceni kombinezon....

če pa kdo vidi slučajnop kakšno dobro ponudbo pa naj jo prosim prilepi sem gor....

v bistvu bi najraje enodelni usnjeni kombinezon, črne, črno-sive barve....

Čuj, pokliči malo po Sloveniji pa se zmeni, ne? Kak popust boš že še nafehtal....

No ja, odvisno katero številko iščeš in kaj je zate poceni... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja maš prav... to je bla še ena moja utvara, da bom našel kvaliteten poceni kombinezon....

če pa kdo vidi slučajnop kakšno dobro ponudbo pa naj jo prosim prilepi sem gor....

v bistvu bi najraje enodelni usnjeni kombinezon, črne, črno-sive barve....

Tega ima frend pa je zadovoln, stal ga je 140k, malenkost čez.

Drgac ga pa ga tu dobis (SPOOL/Combo2) za 122.200 SIt, kr se mi zdi kr ugodno. Pa malo poglej pr drugih kolk se majo ceno. Pa se kak popust vprasi.

SREČNO

post-9228-1132239339_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega ima frend pa je zadovoln, stal ga je 140k, malenkost čez.

Drgac ga pa ga tu dobis (SPOOL/Combo2) za 122.200 SIt, kr se mi zdi kr ugodno. Pa malo poglej pr drugih kolk se majo ceno. Pa se kak popust vprasi.

SREČNO

post-9228-1132239339_thumb.jpg

Tega dobiš pri TC-ju za 118.000,00 SIT (bil v akciji, morda ni več), pri Borutu v Dragomerju pa za 112.000,00 SIT .) Po moje se splača it pogledat do slednjega.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej jej, Dainese za tako malo denarja...še malo pa bo mel vsak pek Dainese... :nono:

prihajajo časi berika, arlen nessa... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej jej, Dainese za tako malo denarja...še malo pa bo mel vsak pek Dainese... :nono:

torej ti razumeš posedovanje dragih reči kot neko superiornost nad ostalimi "PEKI", ki si jih ne morejo ali pa morda celo nočejo privoščiti...? :?

mislim da te tisto kar si oblečeš ne povzdigne niti za mišji ku...ac nad ostale mizerne "PEKE"...

pa brez zamere, zgolj v razmislek.. ;)

p.s. se pa razume da cena do neke mere predstavlja tudi kvaliteto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej jej, Dainese za tako malo denarja...še malo pa bo mel vsak pek Dainese... :nono:

Ne postavljam cen jaz, posredujem pa pač kar vem. Res pa je, da je ta cena že znižana za stopnjo ddv-ja, torej 20%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ti razumeš posedovanje dragih reči kot neko superiornost nad ostalimi "PEKI", ki si jih ne morejo ali pa morda celo nočejo privoščiti...? :?

mislim da te tisto kar si oblečeš ne povzdigne niti za mišji ku...ac nad ostale mizerne "PEKE"...

pa brez zamere, zgolj v razmislek.. ;)

p.s. se pa razume da cena do neke mere predstavlja tudi kvaliteto

Ne zamerim. .)

Cena + kvaliteta znamke predstavljata imidž. In drage (+kvalitetne) znamke se načeloma ne skušajo prodajati vsakemu, ker s tem padejo v razred nižjih znamk in adijo cenjenost med ljudmi. Zato Michelin ne bo nikoli po ceni Dunlopa.

"peki" so tukaj mišljeni kot večina ljudi, ki kupuje opremo nižjega razreda, kot je Dainese, nič drugega. Nobeno povzdigovanje itd. Če nekdo nosi Versace, ga zato, ker si ga lahko privošči, ga ceni, mu je všeč, s tem sporoča svoj status in dviguje tudi ugled znamki. Če bo Versace po 70% off, ga prestižneži ne bodo več kupovali, temveč raja ter ga s tem deklasificirala...itn.

Čeprav ti gredo ljudje, ki radi plačajo dobro za najvišjo kvaliteto, verjetno na jetra, ker se "vun mečejo", pa so nastopači, frajerji, "pa kaj mislijo da so?", še ne pomeni, da so tisto ali se imajo za tisto, kakršne jih ti vidiš...

Ne postavljam cen jaz, posredujem pa pač kar vem. Res pa je, da je ta cena že znižana za stopnjo ddv-ja, torej 20%

vem, vem, sem dal "reply" pa ni bil mišljen direktno na tvoje besede .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj v premislek, kar plačaš drago, še ne pomeni, da je vedno boljše, kvalitetnejše .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: Dainese pa nižji razred :slap: V Louisu lahko dobiš za ceno jakne dainese ali ceno hlač dainese "celo" opremo. V kateri razred spada pa to? :hmm:

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj v premislek, kar plačaš drago, še ne pomeni, da je vedno boljše, kvalitetnejše .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: Dainese pa nižji razred :slap: V Louisu lahko dobiš za ceno jakne dainese ali ceno hlač dainese "celo" opremo. V kateri razred spada pa to? :hmm:

No, daj, no. :unsure: ..napisal je kombinezon za 110kSIT...če to ni poceni za Dainese, potem ne vem kaj bi bilo...

Dainese je ena najboljših znamk oblačil, ki jo v tem konkretnem primeru dobiš kot kakšnega Spoola...pa ne trudi se s kakšno primerjavo...sicer pa sam nisem Dainese fan, da ne bo pomote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, daj, no. :unsure: ..napisal je kombinezon za 110kSIT...če to ni poceni za Dainese, potem ne vem kaj bi bilo...

Dainese je ena najboljših znamk oblačil, ki jo v tem konkretnem primeru dobiš kot kakšnega Spoola...pa ne trudi se s kakšno primerjavo...sicer pa sam nisem Dainese fan, da ne bo pomote...

Solo odgovarjal sem tebi :D , vendar kot vidim ne en in ne drug ni razumel nasprotnih postov .) Sej ni važno .)

Bi pa vseeno nekaj dodal, cena 110.000,00 je več kot ugodna, vendar bi se mogoče vseeno splačalo pogledat tudi v Italiji, koliko dotični model tam stane. Jaz sem v Italiji dobil jakno in hlače po veliko bolj ugodni ceni kot bi pri nas. Npr. Hlače (kupil letos), ki so po redni ceni bile 340 EUR sem dobil za 200 ali 220 EUR, bi moral pogledat račun. Jakno, pa pred tremi leti, ki je bila v redni prodaji cca 330.000 LIR za 270.000,00. Je pa res, da je pri jakni takrat največ doprinesla Iva, ki sem jo dobil nazaj .)

Če je kdo iz Maribora, potem bi bilo fajn, da ti kdo od primorcev pogleda, koliko dotični model stane, da ne hodiš brezveze dol in trošiš denar na avtocestah in benzinu, zraven, pa še kakšno kosilce in se računica ne izide :P

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: sem pa se zdaj spomnil, ko sem iskal ""kombi"" zase, sem v eni od Yamahinih trgovin v M.S. naletel na kao original R1 kombinezon za 97.000k..

tak, za info...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus

Fantje in dekleta, mene pa zanima, kdo popravlja oz. menjuje fršluse (zadrge) na dainesovih kombinezonih???

Obiskal sem g. Borka na Miklavžu, a stic je dejal, ta kaj takega pri njem ni izvedljivo, ker nima pravih "inštrumentov" za popravila, ima jih le za tiste, kateri so bili kupljeni pri njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus

Fantje in dekleta, mene pa zanima, kdo popravlja oz. menjuje fršluse (zadrge) na dainesovih kombinezonih???

Obiskal sem g. Borka na Miklavžu, a stic je dejal, ta kaj takega pri njem ni izvedljivo, ker nima pravih "inštrumentov" za popravila, ima jih le za tiste, kateri so bili kupljeni pri njem.

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče Spyke, hčerinsko podjetje Dainese?? :doze:

Ne vem, res. Bi mi uredili. Izkušnje? :hmm:

:hmm:

ne ni hčerinsko podjetje od Dainese .) ampak ti zrihtajo kar češ :)

Jih poznam kar nekaj ki jih je neslo kombinezone tja rihtat pa so bli vsi zelo zadovoljni :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: lepa hvala...

Ampak upam, da me nebodo odslovili, zato ker jim nisem prinesel Spyke kombinezone. :grrr

Sicer, pa jih tako moram prej poklicati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Tapajner" (ce vam je ime kaj znano - prekmurski najstarejsi in "najhitrejsi" dirkac .) ),

me veseli, ka si Tapajner omislo drugi kombinzon :grim :OK: ker je že bil skrajni čas :yes: njegov, stari kombinzon pa je pri meni na skladiščenju .) in kaj naj z njim :eek: ...v kanto ali :? ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me veseli, ka si Tapajner omislo drugi kombinzon :grim :OK: ker je že bil skrajni čas :yes: njegov, stari kombinzon pa je pri meni na skladiščenju .) in kaj naj z njim :eek: ...v kanto ali :? ???

:OK: Ja, stari (Tapajnerus) je pravi zabavljač. :grim Bil enkrat z njim na kavi v Desperadosu (MS).. :yea1:

:topic:

Sicer pa, narejen po meri, enodelni z vsemi ščitniki in grbo, pri Borku stane okroglih 100.000. Se mi zdi ugodno, glede na to, da si sam izbereš barve in vzorce.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če ima kdo mogoce kake izkusnje z ženskimi kombinezoni?

Predvsem merim na firme kot so Dainese, spyke ali kaj podobnega ixs ipd?

Hvala za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!