Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Mene pa zanima če ima kdo mogoce kake izkusnje z ženskimi kombinezoni?

Predvsem merim na firme kot so Dainese, spyke ali kaj podobnega ixs ipd?

Hvala za odgovore :D

Za Spyke ti lahko rečem, glede na to, da ga imam tudi sama, da sem zadovoljna. Pa če rabiš popravilo, ti na Vranskem ugodijo, brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Spyke ti lahko rečem, glede na to, da ga imam tudi sama, da sem zadovoljna. Pa če rabiš popravilo, ti na Vranskem ugodijo, brez problemov.

Era te smem prasati koliko si dala za ta kombinezon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so več kot polovico ceneje kot v trgovini...

A za rabljene kombinezone, a se nove tud da dobit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za rabljene kombinezone, a se nove tud da dobit ?

Saj imaš vse, tako rabljene kot nove. Za nove so cene manj kot polovico kot v trgovini...

Rabljenih pa je itak en kup...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e-bay pravs hmm sam pol ce oni iz tm gor prpelejo je pol skor bols iz tm narocit, sam na ebay.de majo full mal zenskih kombinezonckov tko cifra 36-38. :D sm mal pogledala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e-bay pravs hmm sam pol ce oni iz tm gor prpelejo je pol skor bols iz tm narocit, sam na ebay.de majo full mal zenskih kombinezonckov tko cifra 36-38. :D sm mal pogledala :D

Probaj angleškega, pa nemškega, italijanskega... princip je isti, sve su ostalo nijanse ;) .) , kot je nekdo že pel :)

Sam malo zna biti šit, če ti ne sede ali pa ti velikost pol ne odgovarja. No, še zmer ga pol probaš naprej prodat IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imaš vse, tako rabljene kot nove. Za nove so cene manj kot polovico kot v trgovini...

Rabljenih pa je itak en kup...

Lp

Kombinizona nikakor ne kupuj,brez da ga probaš!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo, mam kombinezon Dainese sam je usran od muh ko prašič :D a se splača to dat v kemično čistilnco, kuko to sploh spucat, muhe so že čist prsušene gor......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo, mam kombinezon Dainese sam je usran od muh ko prašič :D a se splača to dat v kemično čistilnco, kuko to sploh spucat, muhe so že čist prsušene gor......

...malček se pejdi po dežju zapelat... :P

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam kombinezon brez ježka, kje pa kdo mi to lohka zašije gor, da lohka pol drsnike prpopam gor?

Sej mal spraševal okol pa se vsi krojači nekak izogibajo tega opravila :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kuko to sploh spucat, muhe so že čist prsušene gor......

Če so že res suhe... :hmm: Dvakrat fajn v tla zabriš kombinezon, ni hudič, da kaka muhca ne pade dol :lol1: Mislm, da boš mogu tolje lepo na rokce, mal milnice pa krtačka.... pa lepo cento po centi pucat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A mi lahko da kdo kakšen nasvet glede nakupa dežnega kombinezona. Na kaj je potrebno biti pozoren itd...

Na "mikroskopske" luknjice, če pogledaš proti svetlobi.

Pa če boš kupil takšnega za 10 jurjev, dva ne bosta dobra za enega. Jamčim ti!

Kupi robo in ne bo ti žal. "Gumirano platno", kot rečemo v žargonu, pa če se prodajalec na glavo postavi!

Jaz sem takšnega kupil pred 25 leti, pa je še danes "Wasserdicht", kot "gečejo" Šwabi.

Hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kaj je boljša varjanta pri nakupu "kombinezona" iz umetnih materialov. da je kombinezon klasičen gore tex (torej goretex spojen z kombinezonom) ali naj bo tak, da je gore tex snemljiv. če ima kdo z uporabo enega ali drugega "sistema" kakšne izkušnje naj napiše. seveda pa so dobrodošla tudi ostala mnenja.

pa še to: kako se obnesejo drugi dihajoči materiali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Jz bom zdaj enkrat kupoval kombinezon, oziroma jakno in hlače. Zanima me, če je boljše vzet dvodelni kombinezon ali pa jakno posebej in hlače posebej. Jaz bom motor vozu več ali manj po mestu in bom najbrž vozil v samo jakni (ampak nikoli ne veš kdaj ti pridejo hlače prav), hlače bi pa na kakšno daljšo turo vzel. Zdej pa ne vem a je to preveč pametno kupit dvodelni kombinezon, ker je jakna dost kratka, jaz pa bi najbrž vozil več ali manj samo v jakni. Kaj zdaj mislite?

hvala, Grega

V mislih imam tale dvodelni kombinezon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo in zelo pomembno je kakšen motor boš vozil!!!

Za kakšen ss motor obvezno obleči oboje, vendar pri nakupu dvodelca pazi na kvaliteto zadrge ki spenja jakno z hlačami, ko sem sam kupoval kombinezon sem tukaj opazil zelo velike razlike. To je pa pomembno predvsem pri padcu da ti zadrge na raztraga in jakne nato potegne navzgor.

Drugače pa za bilokakšen motor raje odmisli kavbojke ker verjemi, da ti bo že pri prvem padcu prekleto žal.

Pri vožnji samo z jakno pomisli malo na križ in ledvice, zavedaj se da ko se vsedeš na motor se neboš peljej samo do prvega kafiča ker če si pravi moto freak te bo potegnilo še 100km dalje, za kaj takega pa je samo jakna absolutno premalo.

Preberi to temo nekaj strani nazaj in zagotovo boš našel pravi odgovor za tvoje želje!

Pa lep pozdrav; Boško. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo in zelo pomembno je kakšen motor boš vozil!!!

Za kakšen ss motor obvezno obleči oboje, vendar pri nakupu dvodelca pazi na kvaliteto zadrge ki spenja jakno z hlačami, ko sem sam kupoval kombinezon sem tukaj opazil zelo velike razlike. To je pa pomembno predvsem pri padcu da ti zadrge na raztraga in jakne nato potegne navzgor.

Drugače pa za bilokakšen motor raje odmisli kavbojke ker verjemi, da ti bo že pri prvem padcu prekleto žal.

Pri vožnji samo z jakno pomisli malo na križ in ledvice, zavedaj se da ko se vsedeš na motor se neboš peljej samo do prvega kafiča ker če si pravi moto freak te bo potegnilo še 100km dalje, za kaj takega pa je samo jakna absolutno premalo.

Preberi to temo nekaj strani nazaj in zagotovo boš našel pravi odgovor za tvoje želje!

Pa lep pozdrav; Boško. :P

Hm, maš res, ampak kaj pa takrat ko bom šel samo v šolo ki je 10 minut stran?

Aja, gre pa za 125 motor...

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte mal, a pol če pri 120 padeš na avtocesti in drsaš po tleh z dvodelnim te bo sleklo :blink: ?

A je tok švoh tista zadrga?

ne ga biksat...na cesti je tud bistveno večja šansa, da se boš prej u kak drevo zaleto al pa v količek

tistih, ki jih je v resnici enkrat sleklo, ker so imeli dvodelca, po moje tukaj ni veliko... in ja, jaz sem za dvodelca iz praktičnih razlogov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, maš res, ampak kaj pa takrat ko bom šel samo v šolo ki je 10 minut stran?

Aja, gre pa za 125 motor...

pošteno? najprej varnost, ampak roko na srce, na 125cc boš v kombinezonu smešen :P

no, za mano pade kaka moralka, ampak bom prenesel :naughty:

kdaj pa planiraš na kaj več od 125cc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!