Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

Dober dan! ..

Tudi jaz sem prej imel original auspuh gor, zdaj pa mam zadnji konc od arrow-a..Motor ima velikooo lepši zvok in kot je reku tudi SONCE pride kr veliko hitreje na obrate.. :OK:

Na moči nevem koliko se pozna, saj je motor že kr močen pa se ne da kaj preveč ga stiskat, razen na kaki ravnici..

Mene zanima pa kolko se to kaj kvari, če ima kdo kake izkušnje? Pa servisi kolko me bojo udarli po financah..Tukaj bojo najbrž kr veliki stroški :closedeyes:

Aja motor pa tako izgleda !post-9669-1135849829_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo izvedene luči :OK:

O podobni carijanti sem tudi sam razmišljal in me malo zanima kako je to narejeno...

Tako obdelani poliestri? :hmm: Kako je pa s homologacijo?

Vem da Crescent prodaja nek sistem za tako postavitev samo je cenovno neugoden. Je za ta denar veliko bolj uporabnih stvari :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..Nisem tega izdeloval jaz tako da ti nemorem dat kakih nasvetov.. :(

Za homologacijo te nebom nebo nič vprašal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tud js ne bom odpiral nove teme o tem suzukiju pa bom kr tle vprašav mam gsx-r 600 l 99 kupljen lani in sicer pripravljen na sezono zdaj pa preden se začnem vozit bi ga dal mal servisirat in pa pripravit na novo sezono pa me zanima kam bi ga peljav?sem iz slovenj gradca tk da mam u bližini moto marijo in pa moto center yogi kaj mi priporočate in pa kej bi blo dobro narest prevoženih 50.000km?

Hvala vsem in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js ne bom odpiral nove teme o tem suzukiju pa bom kr tle vprašav mam gsx-r 600 l 99 kupljen lani in sicer pripravljen na sezono zdaj pa preden se začnem vozit bi ga dal mal servisirat in pa pripravit na novo sezono pa me zanima kam bi ga peljav?sem iz slovenj gradca tk da mam u bližini moto marijo in pa moto center yogi kaj mi priporočate in pa kej bi blo dobro narest prevoženih 50.000km?

Hvala vsem in lep pozdrav.

Vse tekočine zamenjat, vse ležaje pregledat in namazat pa mogoče še kej zamenat.

Če boš na servis pelal, ne bo ravno poceni <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Jest imam Suziko l. 2000 in sem zelo zadovoljen je pač res, da moraš precej prestavljat ampak zadeva deluje zelo gladko in umirjeno. Ob zadnjem servisu sem mu privoščil "najboljše" Castrol superbike. Od takrat imam občutek, da zadeva deluje opazno bolj gladko in prestavlja se bolj tekoče.

Izpuh imam Harris crom racing in sodeč po mnenju kolegov, ki imajo kaj boljšega- dražjega pravijo, da imam fenomenalen zvok. V nizkih zelo globok, ki se z vrtljaji spremeni v F1 :kva2:

Sicer sem zamenjal samo dušilec brez krivin in sedaj se krivine malce bolj pogrevajo, ker je lonec zelo odprt in s tem pri prestavljanju v nižjo pri vstopu v ovinek začne pline nabijat in ob tem prijetno poka :yea1:

Sicer pa lahko vsak poljubno izbere kar mu bolj ustreza. O:-)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpogostejši vzrok prerevna mešanica pri zaprtem in rahlo priprtem plinu. Motor seka nazaj in nima prave odzivnosti na gasu. Zaželjena je tudi sinhronizacija vplinjačev.

Pri vplinjačih je treba obogatit zmes, z odvijanjem vijaka za "zrak" .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SRAD - Suzuki Ram Air Direct. Oznaka pač...

Vsaj pri 600 ni bilo nobene razlike. Oba sta bila gsxr, s tem da je imal "novejši" letnik še ta napis na riti. Najbrž so hotel povdariti da ima RamAirin s tem nekoliko večjo moč. Ki pa mislim, da je bila kar enaka. So bili pa to letniki 98, 99, kasneje so brez te oznake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s starimi Gixxerji? Raje 99' al lohk 98'? Neki sm bral pa piše da so bli 99' neki posodobljeni in izboljšani.... Kaj točno je blo posodobljeno? Ti napenjalci oz. verige od ventilov se res tko rade strgajo? Na kolk kilometrov bi blo to pametno zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj napisal, da ne odpiram nove teme...

In sicer nameravam kupiti GSX-R 600.

Sedaj pa me zanima, kje se ga najbolj splača kupiti novega?

Zanima me tudi, če kdo ve za kakšnega rabljenega (ugodneje kot (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)), letnik minimalno 04.

Lahko tudi PM.

LP in hvala za odgovore

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj napisal, da ne odpiram nove teme...

In sicer nameravam kupiti GSX-R 600.

Sedaj pa me zanima, kje se ga najbolj splača kupiti novega?

Zanima me tudi, če kdo ve za kakšnega rabljenega (ugodneje kot (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)), letnik minimalno 04.

Lahko tudi PM.

LP in hvala za odgovore

Andrej

moto igl, za več informacija povprašaj Jax -a

Kako je szdej s temi 98 letniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s starimi Gixxerji? Raje 99' al lohk 98'? Neki sm bral pa piše da so bli 99' neki posodobljeni in izboljšani....

ob manjših spremembah je bila glavna razlika električni vbizg goriva, ampak samo za 750, za 600 pa mislm da ne

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto igl, za več informacija povprašaj Jax -a

Kako je szdej s temi 98 letniki?

moj sin vozi 600 gsxr 98l res da je zamenju ketno kmalu zatem pa so mu naredili španer in motor dela brez problema že 4 leta sam tankat je treba!!!! lep pozdrav

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sin vozi 600 gsxr 98l res da je zamenju ketno kmalu zatem pa so mu naredili španer in motor dela brez problema že 4 leta sam tankat je treba!!!! lep pozdrav

:OK:

kolk kilometrov pa ima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

rabm 17mestno številko šasije, iz GSX-R 600 letnik 99!

Nekako nujno je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!