Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

iz spara mi sporocajo, da imajo vampe na zalogi. sardinci navalite, odhod se bliza.

Banda, fajn se imejte, :worship: pa še za mene kakšno flaško spijte! :beer2: Sploh ne vem kako bo Balki to prenesel, ko mene ne bo zraven! :lol1:

:beer2: Veliko sonca in srečnih km. vam želim. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hvala Geber, brez reklame, pa še kdaj drugič jih vam spečem. Kar se pa cest tiče so pa :OK: sardinske res zakon,v rangun so tudi Toskanske :OK: . Kar se pa otoka Elbe tiče je pa samo za izležavanje na obali . :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki :yea2: hvala za res izvrsen izbor glede kampa ENFOLA na Elbi :OK: ,plaža ,bungalovi in pozicija kampa so res izvrstni za ogled celotne Elbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola glažar!

ej ni blema, z veseljem - sem prav vesel da vam je moje poročilce s fure pomagalo :yes: mi da veselje da bom še kdaj kaj napisal... no prav zdaj sem začel pisati poročilce o prejšnjetedenski furci skozi Dolomite, švicarske in francoske Alpe v Provanso in na Azurno obalo... se beremo :D

Sardinija se mi res zdi tako lepa - in ima tako blazno lepe ceste - da bi jo moral vsak motorist obiskat vsaj enkrat... jest bom tam - če ne prej - spet med naslednjimi prvomajskimi prazniki :blush: morda se srečamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem bom prebiral in delal na plane mogoče bo spet prišlo kaj prav kot ta camp ENFOLA na Elbi ki sem ga priporočil že TIGRU ki se prav sedaj odpravlje za 14 dni na toskanske ceste in na Elbo . :OK: :yea1: :yea2:

TIGER Srečno pot :yea1: :OK: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao  :slap: pazi prične se feragosta  :lol1: Italjani napadejo Sardinijo :nono:

to že vem,jo bomo pa še slovenci :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem, da je spanje avgusta 2x dražje, če imaš srečo, da sploh dobiš kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še večji problem je v tem, da eni to sicer vemo, pa smo ipaq prisiljeni plužiti na vakance ravno tedaj.

Ampaq imamo srečo in kaj dobimo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tekrat mam pač dopust,na leto imam 10 dni dopusta in to ravno avgusta :slap: to tut vem da je vse toplt dražje :( kje bom spav ,se pa ne obremenjujem,za dva se vedno najde plac :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Koncno sem nasel cas in na nasi strani koncno objavil krajsi potopis nasih dogodivscin po Sardiniji letos Junija. Najdete ga na spodnji povezavi ali direktno na Viharniki: Sardinija 2005.

Za okus pa tukaj krajsi izsek:

...ura 8.00. Izkrcamo se v mestecu Golfo Aranci in napademo prvi bife. Danes je na sporedu le 160 km do naše vzhodne postojanke. Gremo do kampa Le Cernie v mestu Lotzoraj. Da je skupina res velika se je pokazalo že v Olbiji. GPS je kazal v eno, table v drugo smer, trma pa je pripomogla k temu, da smo na cilj prišli v dveh skupinah. Je bil pa toliko bolj razveseljiv prvi pozdrav s sardinskimi cestami, ki so naravnost fantastične...

in se nekaj slikc.

post-581-1124552739_thumb.jpg

post-581-1124552764_thumb.jpg

post-581-1124552785_thumb.jpg

post-581-1124552804_thumb.jpg

post-581-1124552832_thumb.jpg

post-581-1124552851_thumb.jpg

post-581-1124552874_thumb.jpg

post-581-1124552897_thumb.jpg

post-581-1124552930_thumb.jpg

post-581-1124552957_thumb.jpg

post-581-1124552976_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se eno fotko sem pozabil dodati  :lol1: .

a se kdo prepozna na njej???  :naughty:

To je prikaz kako se pripelje v uvinek :lol1: ,po mojem prikazu so se ravnali :OK: poglej slike Honde so pajsale .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kje pa je bilo tole posneto?

Kaj takega pa še ne...  :naughty:

malo naprej od Alghere. severo zahodni konec sardinije ima en polotocek in tam na koncu je tale zadevscina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!