Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

ok to sicer ne spada sm, ampak bom useeno napisu ker je useeno ta motor. torej kupi kdo yamaho dt 125 re, letnik 2006, december. registrjrana do maja 2009. nova zadnja guma michelin enduro competition, gianelli avspuh. drugih predelav nima.

A si prvi lastnik; lahko napišeš kaj več v kakšnem stanju je...že kdaj poškodovan...cena + tvoj GSM ?

LP, F. 041/761-760

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vem, da že večkrat napisano, ampak vseeno. Katere gume dat na motor? Do zdaj sem imel Michelin T63, zdaj pa ne vem, kaj bi dal? A dam iste? Mogoče bi dal rahlo bolj cestno usmerjene gume rajši (nekaj sem spraševal za mitas, pa je tip govoril nekaj o tem, da naj bi slabše grable kot michelinke...kao da je tudi zmes gume slabša...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to folk misl da je bolsa ker je drazja... no dobr sej je res bols michelin sam ne tok kar je razlike v ceni... z mitas e-08 ne bos cist nc zgresu... sm jih sam zlo dolg vozu pa so fajn gume. se zlo dobr drzi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je pa razlika recimo med e08 in e07? A mogoče samo v reliefu gume in merah, v katerih se dobi?

Aja, pa še nekaj. KOlirkor vidim, ima uvoznik gum Mitas tudi v lasti BHS hitre servise - torej se najbolj splača menjat pri njih?

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm prpelu motor iz servisa...

Preventivna menjava bata+ vse ostale drobnarije (13.000KM).

Pa mi je serviser v Delta Team-u rekel, da olje castrol TTS slabo olje za 2T mašine...

Ker naj nebi mešanca do konca izogrela. Je pa tut res da je bil tastar bat kr fejst sajast.

Ka je to res? Priporoču mi pa je naj uporaljam yamahinga S2 oz. 2S (ne vem točno)

polsintetično za 2T motorje (logično =)

Cena olja je pa 12 EUR.

Kaj naj unga kupujem al ostanem na TTS-u?

Pa glih sm nabavu TTS-a od Jerrya 5L.... :closedeyes:

Hvala za nasvete, lp

kolk so ti racunal menjvo bata. oz cekdo mogoce ve koklk pride menjava bata pr sternu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk so ti racunal menjvo bata. oz cekdo mogoce ve koklk pride menjava bata pr sternu.

poklič pa vpraš... bat obrocki in tesnila stanejo 100€ dela pa ni več kot 1 uro... on pa rad mal navije tko da verjetno ti bo on računal 200€+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam gor 80/90-21 in 110/80-18. Mitaske lahko dobim edino 90/90-21 in 120/80-18. A bo to šlo gor, ali bo kje drsalo? Kako se spremenijo vozne lastnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni prijatelji motoristi!

Zadeva je sledeča, bom poskušal biti kratek.

V lasti sem imel Yamaho DT 125, letnik 2002, če me spomin ne vara modro bele barve. Motor se je prodal mislim da konec lanskega poletja, oz. v začetku jeseni. Prejšni teden v petek pa so k meni domov prikorakali naši prijatelji možje v modrem in me skoraj strpali v zapor, kajti novi lastnik se je z motorjem zaletel (samo materialna škoda) in pobegnil, motor pa je pisan še name.

Sicer vem da je več ali manj moja napaka, ker nisem naredil prepisa, vendar sva bila z novim lastnikom dogovorjena, da se bo prepis naredil, ko motorju poteče registracija (in mu je že, jaz sem na to pozabil, on pa me ni kontaktiral).

Ker med nama ni bila sklenjena nobena uradna pogodba, o lastniku nimam nobenih podatkov, vem le da je nekje iz okolice Kranja (če se ne motim proti Golniku). Če ga kdo slučajno pozna bi lepo prosil, če mi lahko posreduje njegove podatke (na ZS).

Trenutno stanje te zadeve je pa sledeče, v ponedeljek se na policiji stvar zaključi in če ne najdem lastnika do takrat bom obtožen povzročitve prometne nesreče in pobega s kraja nesreče.

Torej, če kdo pozna tega človeka vas še enkrat naprošam, da mi poveste kdo je, kajti če bom jaz v ponedeljek vpoklican na sodišče se me ima za bati bolj kot kateregakoli policaja.

LP, Skrjanc jr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si ti en kekc, da prodaš motor brez prepisa, pa brez podatkov o lastniku. Težko verjamem da ga boš tkole našel.

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si ti en kekc, da prodaš motor brez prepisa, pa brez podatkov o lastniku. Težko verjamem da ga boš tkole našel.

Hja kekec sm ja, jeb* ga, preveč sm naiven pa človeku na besedo verjel, pač se na napakah učimo, sej podatke sem mel na leptopu, pa so mi ga ukradli...

Drugač sem pa pač tuki napisal, mogoče ga kdo pozna, pa je tok fer da bo povedal, probat ni greh ane

Popravljeno . Popravil Skrjanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo on dobil kazni za pobeg s kraja nesreče, itak bo dokazal, da ga ni bilo tam.

tako je

samo ma pa brezveze en kup pičkarij in dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je samo ma pa brezveze en kup pičkarij in dela...

V bistvo je tako..

Jaz mam cel kup prič, ki bi potrdile, da v tistem času nisem bil tam, ampak mi je gospod policaj povedal, da priče na ustavnem (???) sodišču ne veljajo.

Sicer se na te zakone ne spoznam, ampak le posredujem besede policaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, 100% te ne morajo kaznovati za nič v zvezi z nesrečo, edino kako je pa z lastništvom pa ne vem. Če nista imela nobenega pisnega dogovora, bi lahko bil prasec in prijavil motor kot ukraden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, 100% te ne morajo kaznovati za nič v zvezi z nesrečo, edino kako je pa z lastništvom pa ne vem. Če nista imela nobenega pisnega dogovora, bi lahko bil prasec in prijavil motor kot ukraden.

Ja sam če ugotovijo da ni bil ukraden, pol je pa lahko še večja pizdarija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislm da pretiranih težav ne boš mel zarad tega... sam neki časa ti bo vzel ker boš varjetno mogu do kakega sodnika obrazložit zadevo alpa kej podobnga... dat izjavo neki v tem smislu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo pri vulkanizerju ugotovili, da je prvo kolo "losano" - rahlo pleše sem pa ke,ima luft. Sumimo ležaje. Zakaj bi se to zgodilo že pri 12kkm? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam gor 80/90-21 in 110/80-18. Mitaske lahko dobim edino 90/90-21 in 120/80-18. A bo to šlo gor, ali bo kje drsalo? Kako se spremenijo vozne lastnosti?

ker nameravam kupt yamahco dt 125 letnik 2002 me zanima če majo tud take dimenzije gum, namreč kupil bi rad kksne gume bol za pocest

aja pa še to kera je kksna dobra stacuna na internetu z gumam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo pri vulkanizerju ugotovili, da je prvo kolo "losano" - rahlo pleše sem pa ke,ima luft. Sumimo ležaje. Zakaj bi se to zgodilo že pri 12kkm? :headbang:

če ma luft drugga k ležaji ne more bit... se lahk tud po 12kkm nrdi... pa ne se sekirat ni drago... ksne 20€ bos dav pa bo stvar urejena :winkiss:

ker nameravam kupt yamahco dt 125 letnik 2002 me zanima če majo tud take dimenzije gum, namreč kupil bi rad kksne gume bol za pocest

aja pa še to kera je kksna dobra stacuna na internetu z gumam

so iste mere ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a drgač manso spredno feltno se da dobit da bi naredu pol supermoto iz endure? a pol se tud stevc nastima pa to?

lahko daš manjše feltne pa večji disk s tem da to postane drago... za feltne gume diske in zobnik morš računat kar na 1000€+ tko da se ti na 125 to kr ne splača ker se da dobr pelat tud če samo cestne gume daš gor... pa še vzmetenje ni tapravo za supermoto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!