Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Zanima me če ima kdo naprodaj prednjo luč za rsv mille, ali pa če veste kje bi se jo dalo dobiti za neko normalno ceno. Zakaj vse luči od mille sploh razpokajo, zaradi sonca? In povprašal bi tudi kako je okoli tistega čipa katerega se enostavno zamenja da se pridobi par konjev? Kje se ga dobi, kako se imenuje in kako izgleda (link ali slika bi bila super)?

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš na avtonetu par razbitih rsvjk. Zakaj pokajo nevem, moja je še cela, trkam :)

Na avtonetu ima samo motospirit dve karambolirane, ampak nima luči. Kako je pa s tistim čipom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtonetu ima samo motospirit dve karambolirane, ampak nima luči. Kako je pa s tistim čipom?

Če je za tisto k jest mislm, ne rab cipa ampak auspuh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač je pa kr v redu izpadla

Čip imam jaz, ampak ne vem če paše na tvojo 99-00, imam pa od 2001 modela, praktično nov se pa zelo pozna napram originalni mapi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem točno kako je ampak mislim da te stare imajo še eno opcijo (zasilna sicer) da se določen kabelček odreže na računalniku in se vklopi 2. mapa.

Drugače pa so e-promi za zamenjat.

Če te zanima lahko pogledam po italijanskih forumih kateri je ta kabel. Drugače pa se splača menjat tale čip in aribox "odpret" da zadiha. Fabirško imajo zmanjšane vhodne cevi. Te cevi ki so zmanjšane se lahko odstrani in odreže tisti kabel in je motor takoj drugačen za vozit.

Mogoče pa si vse to že naredil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Previsoka ni, preširoka tudi ne, je pa glih za glih v širino, se zna kdaj ketna malce na rob naslonit, nič kar bi se čutilo.

Na novejši milki vozi znanec 200/xx, pa tudi gre, sam dol je mogu blatnik dat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Previsoka ni, preširoka tudi ne, je pa glih za glih v širino, se zna kdaj ketna malce na rob naslonit, nič kar bi se čutilo.

Na novejši milki vozi znanec 200/xx, pa tudi gre, sam dol je mogu blatnik dat.

No to me je zanimalo, ker se na moji 190/55 malenkost pozna od ketne in tud ko pogledam gre glih za glih.

še na prejšni mille sem imel pa vedno 180/55 gor tko da ni blo nikol problema.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je standardna.

Deset let nazaj je bila standarna guma za tisočake 180/55 ali 190/50. 190/55 je dimenzija zadnjih par let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričakujem odpoved delovnega razmerja kar je tudi razlog prodaje.

A ni 2004 že novejši model ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So bili ja.

V servisni knjigi piše letnik 2005. Kupljen 30.06.2005

Tako da po tej logiki je letnik 2005.

No ja po tej logiki je res tako,če pa gledaš model in leto izdelave pa temu ni tako.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja po tej logiki je res tako,če pa gledaš model in leto izdelave pa temu ni tako.

Lp

Jaz vem da je modelno leto 2003. Vendar je letnik 2005. Tako piše v homologaciji in povsod.

Sem imel podoben problem že z avtom.

Tisto kar piše v homologaciji takšen letnik je... neglede na modelno leto. Isto je pri avtomobilih.

Se pravi glede nato da meni piše v homologaciji 2005 je potem takem 2005, četudi je modelno leto 2003.

Primer so tudi avtomobili recimo letnik 2000, prva registracija 2001. Homologacija izdana 2000. Prodan 2001. Leta 2005 so začeli izdajati homologacije ko je bil avto prodan in ne ko je bil uvožen.

Danes noben prodajalec več ne gleda leto izdelave ampak kdaj je bila izdana homologacija.

To je relavanten podatek.

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!