Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

glavno da grmi pa če je bočno al pa oljčno..... :OK: , če pa grejo tefloni pa lahko bilo kaj vliješ pa bo kadilo se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Verjetno si mislil, da za "podoben denar" novejšo fazerko? Novega vsekakor ne :) heh.

Gledam pa marsikaj, všeč so mi še Kawasaki Z, Ducati monster,...Nisem pa še nič probal peljat, tenutno bolj gledam na to da je vzdržljivo - zanesljivo :) hh.

hvala!

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj predstavlja 30-40k km na motorju, ki je letnik 2003 recimo. Se bo zadeva še peljala nekaj časa ali je to vseskupaj dotrajano in se ne splača? Bo V4 zdržal več kot V2? Kje je manj popravila itd.?

hvala!

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako lahko sploh pomisliš da bi primerjal motorje ki si jih navedel z aprilio mille ki ima komplet ohlinse gor? lej, če ti ni jasno kaj to pomeni, za klinčevih 2.300 evrov potem pojdi stran..

sicer pa imaš vse napisano kaj gre lahko narobe..in tudi kako se popravi..

ampak mislim da je bolje da kupiš kar si si zamislil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sploh niso važni kilometri bolj je važno vzdrževanje motorja ;) tako da pejdi pogledat in če ti je ok ga uzemi kilometrov pa nima dosti ;) jst sem mel z italjanom 50000 km in nato sem ga prodal in dela še danes je bil pa redno vzdrževan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej agregati in na sploh motorji imajo zelo malo serijskih. Dejansko je samo ena. Pač sklopka zaganjača rada odpove če se motor vžiga s slabotno baterijo in na splošno polnjenje baterije je potrebno prevezat. To so napake odpravljive z ne preveč denarja. Mogoče pri teh letih je lastnik jih že odpravil.

Drugače imajo te mašine (sledim italijansi forum) tudi po 120k km in več. Brez problemov. Servisi, vzdrževanje in gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes videl plačilno listo, pa je tak slaba plača, da nevem, če bo kaj :D haha...pa še dnevnice v gospodarskem sektorju so šle za 20% dol :D kriza. Bom mogoče čez vikend letel tisto RSV-jko pogledat :)

Hvala za vse odgovore!

lp, milan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom mogoče čez vikend letel tisto RSV-jko pogledat :)

Ti sam pejt pa denar mej zravn...ker tkole lepa na uč, te ne bo dolg čakala...ostalo ti je pa @biker77 povedal...če je redno vzdrževano je to to...

Pa dobro kupi!!!

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Jst bi bil na vse pazljiv,ker če me spomin ne vara pa sem kar skor sto posto,da ne, se je prodajal s poliestri in na pisti se hitr rado kaj zgodi tako,da bi blo mogoče najboljše motor odpeljat na kak servis like Elisa ipd pa naj snamejo oklepe pa pogledajo če je vse kul...

pa velik sreče pri nakupu ;)

p.s a nima rmoto eno 2004, si pogledal?

lp

Pozdravljeni,

Po sezoni brez motorja sem se navdušil nad tole lepotico http://tinyurl.com/a4rsygn jo mogoče kdo pozna? Na kaj je potrebno biti pazljiv pred nakupom?

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hytech hvala za info. Torej bo potrebno zadevo v nulo pogledat, še raje na kak servis odpeljat. Ono pri rmoto sem videl ja, sam je dobrega jurja dražja :(

@biker Prvo moram kupit, pol pa se mogoče zmenimo kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Po sezoni brez motorja sem se navdušil nad tole lepotico http://tinyurl.com/a4rsygn jo mogoče kdo pozna? Na kaj je potrebno biti pazljiv pred nakupom?

Lp,

Z

Kot je že hytech omenil, je res 1x v oglasu pisalo nekaj v takšnem smislu, da je bila v njegovi lasti le na pisti, priložil je tudi poliestre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Jst mam pa en problem. Odlomu sm un šrauf k je za verigo šponat, je mal zarustu in sm tolk časa žnaru da mi je ratal pokvart :OK: zej bom najprej probu povrtat pa navoj popravt, če bo šlo. A ma kdo še kako drugo idejo če to ne bo ratl?Mal sm tud razmišlu da bi mogoče 8 mm lukno zvrtu pa dau navarit marico, sam to je čist zadna če res ne bo druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa en problem. Odlomu sm un šrauf k je za verigo šponat, je mal zarustu in sm tolk časa žnaru da mi je ratal pokvart :OK: zej bom najprej probu povrtat pa navoj popravt, če bo šlo. A ma kdo še kako drugo idejo če to ne bo ratl?Mal sm tud razmišlu da bi mogoče 8 mm lukno zvrtu pa dau navarit marico, sam to je čist zadna če res ne bo druga

Zvrtaj, če je sedaj M 8 navoj zvrtaj točno v sredini, najprej z manjšim svedrom npr. 3,5 mm in nato z 6,4 ali 6,5 in nato popravi navj.Če je sedaj M 6 zvrtaj najprej z 3 mm in nato z 4,8 mm in vreži 6 mm navoj.Ravno tako se da vstavit nov Helicol navoj in boš imel spet enak navoj in popravljeno strokovni in za vedno! Najbolje bi bilo,če bi to neki dober mojster videl in ti popravil ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!