Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Ne, ne, nič hudega ni bilo za vzrok prodaje. Vzrok prodaje je možnost nakupa novega motorja vsako sezono :rolleyes: .

Saj nisem mislil uzrok kot kakšno pomankljivost ( na vsakem motorju se kakšna najde odvisno tudi od potreb človeka ), ampak čisto splošno. Drugače pa vem, da so to super motorji, ker ga namreč imata dva kolega in sta nad njim zelo navdušena, ker nudi dovolj udobno vožnjo in hkrati tudi dovolj dinamično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa vem, da so to super motorji, ker ga namreč imata dva kolega in sta nad njim zelo navdušena, ker nudi dovolj udobno vožnjo in hkrati tudi dovolj dinamično

Ja saj malo mije žal, da sem ga prodal, ker je to res vrhunski motor - tehnično dovršen in vsestranski. Super je bil za vsakodnevno pot v službo in za izlete v dvoje. Ampak bi izpadel neumen, če nebi izkoristil možnosti, da vsako sezono probam drugo motor. Trenutno sem v dilemi ali novo Hornetko 600, CBF 1000 ali Varadero 1000. CB 1000 R pa je padla v vodo, ker bo dostopna sele poleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sodeluca kolega prodaja:

Hondo VFR 800 (je črne barve, letnik 2003, redno servisirana, malo kilometrov, čeprav je bila malo popraskana - košuta - je baje BP), za ceno 6500€

Če koga zanima nej pošle PM pa zrihtam cifro desca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Piksna

Slika je namenjena tako na splošno z namenom razširitve obzorja .)

@ T

Čak mal,motor si štrihal v črno,felge pa z rdečim robom,če se ne motim :?

Nisem še videl kako to zgleda v živo,ampak zdaj si to barvno kombinacijo mal težko predstavljam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Piksna

Slika je namenjena tako na splošno z namenom razširitve obzorja .)

@ T

Čak mal,motor si štrihal v črno,felge pa z rdečim robom,če se ne motim :?

Nisem še videl kako to zgleda v živo,ampak zdaj si to barvno kombinacijo mal težko predstavljam :krneki:

Lepo?Grdo?Hudo?

Sej ni važn, moja bo edina :evilgrin:

O.k. še en detail...

post-2720-1196436675_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MarduK: - aja, jaz sem pa sklepal, da voziš VFR. Sorry. Kaj pa voziš ?

Res zanimivo - na CBR 1100 XX naj bi bile zavore B.P. Po tvojemu postu pa sem sklepal, da imaš kak specifičen problem. Se pa strinjam - če ne primejo pol je jeba (ker odpovedo v osnovni funkciji).

Ej, poglej - nič nisem govoril, da je neumnost počet kar ti želiš. Nič ne kritiziram. Pa ne se razburjat. Sem samo vprašal in sklepal, da voziš VFR pa zadeve kot vidiš niso šle skup...

X-eleven, zavore naj bi bile popolnoma iste kot na XX, čeprav dvomim, da ima XX tako slabe zavore...mogoče se mi pa samo zdi, ker sem vajen 12-ke...

Morda so nove zavore res prijele dobro, mogoče so samo cevke slabe in pa neprava izbira zavornih ploščic. Bo pa tudi čas počasi za menjavo cevk, saj so te sigurno še prve in stare 6 let. Ker pa so nove nesramno drage (kar je tudi logično pri tem številu priključkov in tej dolžini cevk), pa bi morda usekal kakšno alternativo v tem smislu (bypass CBS-a), se pravi rabil bi mnogo manj cevi in priključkov, po pričevanju nekaterih iz angleškega X-11 foruma pa tudi precej boljšo odzivnost zavor (vendar postopka, slike in sheme seveda ni nihče priložil). No ja, nekaj bom že B)

P.S. Se ne razburjam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjero: Ne vem, kje si hodil, ko je bilo govora o kulturnem vedenju; take komentarje raje zadrži za sebe; tu si prisoten manj kot en dan, pa že pljuješ ... :headbang:

Kot prvo je že dolgo znano, da se o okusih ne debatira in drugo: "T" se ja odločil, da bo serijsko VFR pač personaliziral in z opsim in postopkom dela morebitnemu "posnemovalcu" olajšal delo ...

Se opravičujem, ker sem OFF, ampak me tak komentar res pogreje (malce pride celo prav, ko je zunaj -5 st.C)

hehe,ko je bilo govora o kulturnem vedenju sm bil v kleti.......

če te pa tole pogreje je tud neki dobrega v tem,pršparau boš na kurjavi...

post-18176-1196458718.gif...brother....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@T

Zdej je pa dost boš nalimal fotko al kaj :angry:

Zdele me pa že firbec daje :unsure:

Sej mene tud firbec daje :whistle:

Čakam se tank (da se nalima nalepke ter polakira) pol pa akcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.........kaksna ze?

Sej mene tud firbec daje :whistle:

Čakam se tank (da se nalima nalepke ter polakira) pol pa akcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mene tud firbec daje :whistle:

Čakam se tank (da se nalima nalepke ter polakira) pol pa akcija.

tazga???? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

post-18176-1196726458_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoje želje zadrž zase, in ne smetit po temah.

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom doma poslikal... :whistle:

Da ne bo edini Dan :topic: prodam stranske kovčke z nosilci in 3 ključavnicami (pase v Givi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je skupej. :whistle:

Men je všeč, v zivo je lepsa ker so barve lepše :krneki:

Ql B) sam še rdeče anodizirani vijaki manjkajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je skupej. :whistle:

Men je všeč, v zivo je lepsa ker so barve lepše :krneki:

Ful je huda :evilgrin: :evilgrin:

(sploh Vfr napis izzstopa)

zdej si unique...sam zkaj nisi pol črne uzeu že ko si jo kupoval...manj dela :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še rdeče anodizirani vijaki manjkajo :)

Zakaj že :whistle:

V Torek zvečer mi pripelje vijake in filter dam.

Vijakov zate še ni, sem bil včeraj na Asu pa so sam za moje diske pršli...

Na Matrisu pa sploh niso več resni, čakam na nosilce stabilitazorja že 3 mesce al pa več...

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je skupej. :whistle:

Men je všeč, v zivo je lepsa ker so barve lepše :krneki:

Cestitam!!! Zadeva ti je fantasticno uspela!! Verjamem, da je v zivo se bolj huda, ceprav je ze na slikah res dobra!! :worship: :evilgrin: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je skupej. :whistle:

Men je všeč, v zivo je lepsa ker so barve lepše :krneki:

Svaka čast, maš okus. Motor je res lep. :worship:

:? Mam eno vprašanje...Kolk so vredne VFR-ke, letnik 04,05 ter ali so ti letniki vredni nakupa al so pri novejših prišle kakšne pomembnejše izboljšave? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je skupej. :whistle:

Men je všeč, v zivo je lepsa ker so barve lepše :krneki:

Nice work. Osebno bi samo dodal nalepko na tanku (honda krilo), v barvi napisa VFR seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!