Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

žijo vsem tuki gor ,jest mel uprašanje bi eno, al ma kdo kšn konkreten predlog za zavorne ploščice. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žijo vsem tuki gor ,jest mel uprašanje bi eno, al ma kdo kšn konkreten predlog za zavorne ploščice. :hmm:

Jest sm mel do zdej originalne, ko jih znucam (kmalu) bom dal Braking, ker mam tud diske Braking

in tele originalne najbrž niso najboljsa izbira...

Drugač pa nebi delal kakih experimentov zato da prihranim 10-20€ kupil bi original...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žijo vsem tuki gor ,jest mel uprašanje bi eno, al ma kdo kšn konkreten predlog za zavorne ploščice. :hmm:

Na prejšnji so bile Lucas medium odlične :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo! Mene zanima kolk kilometrov imate kej z vašimi vfrjkami? ( V-tec generacija :) )

36000 km letnik 2004 delani redni servisi.

Neki nazaj se je pisal za skupinsko vožnjo VFR-ašev ,pa me zanima kako je kej s to akcijo?

Drgač pa VFR :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo! Mene zanima kolk kilometrov imate kej z vašimi vfrjkami? ( V-tec generacija :) )

moja lubica je pa 2002 ma pa 22000 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo turing šipo gor pa če ma a lohk kšno slikco,sm namreč zadnč že vprašu pa so mi temo zbrisal pa ne vem kdo mi je odgovoru :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@franko

Mislim,da se Yoshimuro da dobit pri naših južnih sosedih,sam je dražja kot,da bi pri nas kupil dva Akrapota posebej in jih preuredil za vfrko.Pa še to,Yosh nekak najbolj dela na suzi.....

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje bi se dalo dobiti kaj tazga?????

yoshimura :worship: :worship:

Hm, tole mi deluje kot kaksen domač projekt :unsure:

Predolgi so, prevelika luknja zija med plastiko, pa še vidi se da cevi

se niso pravilno nameščene. :whistle:

Ja feltne so pa lepe :)

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T a nimaš nič avtorskih pravic za feltne, kar kopirajo za tabo :glare: . Meni tudi ne delujejo originalni ti rori. Drugače se pa najbolj splača yoshimuro iz us of a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko prosim enga, ki ima dobro nastavljene zaromete, da

parkira na centralca vfr tko da bo začetek prednje gume 1m od zida

in mi pomer visino snopa. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Os prvega kolesa 150cm do stene,najbol svetel del snopa 2 cm pod zgornjo zatemnitvijo 79cm.....

...no vsaj na moji mi tako paše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na vsakem tehničem pregledu BREZPLAČNO nastavijo snop luči ... :winkiss:

Tomažek hoče vse sam :whistle:

Sej sm jo na oko kar dobro nastavil (5mm sem kiksnu)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za mal pomoči....

A ma kdo blažilnik krmila na Vfr?Bi ga kupil pa ne vem katerega iščem po netu pa tud ne najdem blažilnika za ta motor....Vsaka informacija al pa tud slikca dobrodošla.

LP.Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za mal pomoči....

A ma kdo blažilnik krmila na Vfr?Bi ga kupil pa ne vem katerega iščem po netu pa tud ne najdem blažilnika za ta motor....Vsaka informacija al pa tud slikca dobrodošla.

LP.Aleš

Matris, vem da obstaja, mel sem ga na VTR in CB900 in na obeh je deloval :worship:

Tko da bo tud na VFR priliman slej ko prej. :naughty:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da še jaz pokažem (nakažem) mojo novo pridobitev. Pred nakupom sem se odločal med VTEC in med V4. Po premisleku in nekaj poskušnih vožnjah sem se odločil za slendnjo.

Motor, ko sem ga kupil (3800 € sitnih) je zgledal takole:

post-12636-1207593307_thumb.jpg

Motor je letnik 2001, 25kkm (na števcu) in uvožen z Italije. Kot je razvidno iz slike je imel "lepotni popravek" levega boka. Po skrbnem pregledu smo ugotovili, da vitalnih deli niso bili poškodovani (ali pa so dobro popravljeni). Preventivno je bil opravljen celoten velik servis + menjava akumulatorja, svečk, zavorne tekočine, olje v vzmetenju in podobne malenkosti.

Motor sem seveda dal tudi barvati, in ker ne barvamo ravno vsako leto sem se odločil za malce bolj posebno kombinacijo. Izbral sem belo perla barvo (za audi A8) s kombinacijo z zlatimi nalepkami.

Malce za pokušino:

post-12636-1207593928_thumb.jpg

post-12636-1207593941_thumb.jpg

post-12636-1207593961_thumb.jpg

Bom dodal slike, ko bo motor sestavljen in seveda zglancan.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da še jaz pokažem (nakažem) mojo novo pridobitev. Pred nakupom sem se odločal med VTEC in med V4. Po premisleku in nekaj poskušnih vožnjah sem se odločil za slendnjo.

Motor, ko sem ga kupil (3800 € sitnih) je zgledal takole:

Motor je letnik 2001, 25kkm (na števcu) in uvožen z Italije. Kot je razvidno iz slike je imel "lepotni popravek" levega boka. Po skrbnem pregledu smo ugotovili, da vitalnih deli niso bili poškodovani (ali pa so dobro popravljeni). Preventivno je bil opravljen celoten velik servis + menjava akumulatorja, svečk, zavorne tekočine, olje v vzmetenju in podobne malenkosti.

Motor sem seveda dal tudi barvati, in ker ne barvamo ravno vsako leto sem se odločil za malce bolj posebno kombinacijo. Izbral sem belo perla barvo (za audi A8) s kombinacijo z zlatimi nalepkami.

Malce za pokušino:

Bom dodal slike, ko bo motor sestavljen in seveda zglancan.

lp,

Fina :worship:

Kaksne bojo pa felntne?

Zlate? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fina :worship:

Kaksne bojo pa felntne?

Zlate? :whistle:

Se še nisem odličil. Moram razmislit, kaj bo najbolje pasalo. Na plastike bom namreč še dodal paintbrush (zelo enostaven), iščem pa podoben efekt kot tole. Seveda pa precej bolj enostavne linije.

Obstaja seveda tema na katero delam motor, jo bom pa zaupal, ko bo zadeva končana. Bom pa paintbrush dodajal šele po sezoni, sedaj se bom raje vozil! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil gvucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,lepo,če bi jaz obdržal tastaro bi jo tudi letos barval,bela bo svetovna.Jaz bi dal zlate felge.....

..do VFR srečanja bo menda že vozna,al ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,lepo,če bi jaz obdržal tastaro bi jo tudi letos barval,bela bo svetovna.Jaz bi dal zlate felge.....

..do VFR srečanja bo menda že vozna,al ne :whistle:

:naughty:

Sicer mal goljufam, ker še ni zglancana, pa tudi ta svetloba ji ne dela usluge. Vseeno obljubim, da jo še enkrat slikam v polnem sijaju.

post-12636-1207673744_thumb.jpg

post-12636-1207673757_thumb.jpg

post-12636-1207673771_thumb.jpg

Ja, feltne bodo zelo verjetno zlate. Me pa malce skrbi, kako bo z ujemanjem barv (če bo barva feltn enaka barvi nalepk, drugače ne bo dobr izpadlo).

Me pa malce matra moja neumnost. Ker se mi je mudilo z barvanjem (sem bil že dogovorjen) nisem dobro preveril nalepke in šele sedaj z grozo ugotovil, da je v napisu na tanku napaka (seveda je lak že čez). Namesto besede forever piše forover. Sedaj gruntam, kako bi najlažje to popravil :unsure: .

No ja, važn da konjički lepo pojejo.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!