Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Jp

Tole je kar fin odsek, se tlacim vsak dan 2x skozi.

Edin mal pred avtobusno je nevarn ker lahko kaksn stricek zapelje ven.

Ja men se tud zdi da lahko z utripajočo naredim kar veliko, bom enkrat sprobal z kantico v kufru :krneki:

Joj,ne delaj tega,ti potegne kako svinjarijo iz kesla,pol pa maš hudiča...

No vsaj jaz se ne upam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj,ne delaj tega,ti potegne kako svinjarijo iz kesla,pol pa maš hudiča...

No vsaj jaz se ne upam :unsure:

Kestl ja bil pozim sčiščen, spihan, prebarvan, ma je ko novi :naughty:

Mal se mi zdi velik ampak kar sm računal naredim z utripajočo lahko skor 80-100km

Lan mi je pred vzponom na Vršič začela utripat (kar precej prej) pa sem v kranjski natankal manj kot 19L.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kestl ja bil pozim sčiščen, spihan, prebarvan, ma je ko novi :naughty:

Mal se mi zdi velik ampak kar sm računal naredim z utripajočo lahko skor 80-100km

Lan mi je pred vzponom na Vršič začela utripat (kar precej prej) pa sem v kranjski natankal manj kot 19L.

Matematika pove marsikaj,vsi motorčki imajo aktivacijo rezerve na približno 4 do 5 litrov,kar mora zadostovati za 100km.Druga stvar je,če je kaj z motorjem narobe,samo se potem pozna tudi na porabi že prej.Je pa dobr vedet kolk je limit,tu se pa strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon :naughty:

---samo sem ga pol dol odmontiral.... ker sem bil šokiran nad izgledom ...... zdaj pa sem poleg zadnjega še stranske gor zmontiral...po veš kak se morem zdaj počutit :BUA: ...... jebi ga ...se bo treba navadit.....

Special edition - VFR mule :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Special edition - VFR mule :rolleyes:

Simon...ti idi rejši kaki liter domačega refoška nabavit...ker jutri pridem v vaše kraje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha,sem ti rekel,pa mi nisi verjel.. :rolleyes:

Verjel, verjel. Zato sem ga pa kupil. Sicer še vedno planiram čez leto, dve kupiti kaj z večjo prostornino (k 1000 s, ZZR 1400, VFR 1000?! :evilgrin: ), ampak tega bom verjetno kar obdržal.

Je pa tale V4 addictive. Zvok je neverjeten!

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok je neverjeten!

Aha...

Pa bojda se res neki kuha dol pr rumenčkih.

Sej je logičn VFR 800 je že kar nekaj let ista(priblizo) Vtr 100F so nehal delat, XX so nehal delat.

Najbolje bi bilo (zame :rolleyes: ) da vse tri modele združijo in naredijo sportturing motor,

ki bo imel veliko navora, dosti moči, lep in v4

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...

Pa bojda se res neki kuha dol pr rumenčkih.

Sej je logičn VFR 800 je že kar nekaj let ista(priblizo) Vtr 100F so nehal delat, XX so nehal delat.

Najbolje bi bilo (zame :rolleyes: ) da vse tri modele združijo in naredijo sportturing motor,

ki bo imel veliko navora, dosti moči, lep in v4

:worship: :worship: :whistle: če ne boš pa ti kej zgruntal, pa naredil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjel, verjel. Zato sem ga pa kupil. Sicer še vedno planiram čez leto, dve kupiti kaj z večjo prostornino (k 1000 s, ZZR 1400, VFR 1000?! :evilgrin: ), ampak tega bom verjetno kar obdržal.

Je pa tale V4 addictive. Zvok je neverjeten!

lp,

Če bi se prej oglasil,bi ti Akrapota prišparal,doni ko kak big block hemi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...

Pa bojda se res neki kuha dol pr rumenčkih.

Sej je logičn VFR 800 je že kar nekaj let ista(priblizo) Vtr 100F so nehal delat, XX so nehal delat.

Najbolje bi bilo (zame :rolleyes: ) da vse tri modele združijo in naredijo sportturing motor,

ki bo imel veliko navora, dosti moči, lep in v4

mogoče se kaj takega kuha??

post-16376-1209143214_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil franko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno,kateri z poševnimi očmi,zaposlen v hondi,bere motosvet,naj razmisli kej v tej smeri.....

Ta je res ena izmed lepših :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Po dolgem času spet na forumu, tokrat kot ponosni lastnik VFRke (2005) :worship: . lanske sezone raje nebi omenjal, namreč imel novega V stroma 1000, za katerega pa ne morem rečt da je sploh motor, ampak navaden svinjak od motorja :SS . No važno da sem se ga rešil.

Skratka včeraj pripeljal motor domov in po vseh testnih vožnjah (tudi že v lanskem letu) in včerajšnjih 270 prevoženih kilometrih, lahko rečem da je to motor ki sem ga iskal. Predno sem ga kupil sem prevozil "celo Slovenijo" in preizkusil vseh 10 aktualnih VFR-k. Upam da sem kupil najboljšo. Glede na to da sem imel lani na testu novo, ne vidim razlik v delovanju.

Imel pa bi eno prošnjo! Ali je kdo tolk prijazen in bi mi dal SLO navodila, lahko tudi v PDF obliki, seveda :beer1: ne izostane.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo spremlja kolk °c kaže Vfr med obratovanjem?

Moja je tko skoz okol 90-105°

Največ se je segrela na 113° (lani na polno čez prelaz na Sardiniji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel pa bi eno prošnjo! Ali je kdo tolk prijazen in bi mi dal SLO navodila, lahko tudi v PDF obliki, seveda :beer1: ne izostane.

lp

V asu jih imajo, cca. 15 € na komad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V asu jih imajo, cca. 15 € na komad.

Govorimo o owners manualu(mala knjiga),ali service manual?

Par mesecev nazaj,je bil owners manual v asu 70€ :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi ne da, ampak morm,...

vprašanje ki sem ga zastavij je bilo " Imel pa bi eno prošnjo! Ali je kdo tolk prijazen in bi mi dal SLO navodila, lahko tudi v PDF obliki"

izgleda da si ti narobe razumel, tko da pozabi ,ne se razburjat in sej veš ,....ne jemlji si k srcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!