Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Pa se ena iz Sardinije. :whistle:

Dobre pol ure pred dogodkom v mestu S. Teodoro :headbang:

In kolk si skupno prevozil km na furi do Sardinije in v kolkih dneh?...ste meli lepo vreme? .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolk si skupno prevozil km na furi do Sardinije in v kolkih dneh?...ste meli lepo vreme? .....

Vreme je bilo skoraj idealno.

Samo v Sredo je popoldne malo poršil dez.

Hm, do Livorna je okol 600Km, dol smo delal pa tko po 300km/dan +/-

Če bi se nazaj prsu z motorjem bi naredu mal okol 3000

6.6 smo startal nazaj smo bli 15.6

Lani je bilo za primerjavo skoz nad 30 :krneki: čist preveč, letos je bilo umirjeno vreme.

Drugo leto je v planu prevoz oseb in motorjev z avtom+prikolico do trajekta.

Cesta je brezvezna in nevarna (očitno :alien1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena od srede z marofa.....bi se dalo lepo peljat z vfr, če bi odstranil centralca in imel druge gume gor....metzeler z4....katastrofa

post-12239-1214570545_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če naredim 3000 km na sezono je to že uspeh.... Meni pa ni jasno kak je možno 20.000km naredit....to naredi moja punca z avtom na leto...pa se vsak dan 80km daleč v službo vozi :rolleyes:

Mogoče bom zdaj kaj več km delal z novimi rori, ko veličastno rohni :worship:

Tud jaz bi bil vesel,če bi moja vfr-ka mal bolj rohnela! Na prejšnjem sem mel leo vincita titanium,brez silencerja,pa sem vsaj vedu,kdaj je na obratih,zdej moram pa skoz obratomer gledat,ker po enem določenem času sploh motorja več ne slišim...pa naj bi imel najtišjo Z-One čelado...tako,da od rohnenja gotovo ne izgubim sluha..

S kilometri je pa tako,da jih narediš brez problema tudi več, če furaš lepe ,daljše furce.Če pa se pelješ sam po mestu,pa mogoče v službo,trgovino...pol se jih pa težko nabere...letos je precej nagajalo vreme,pa še neke obveznosti imam,zato jih moja vfr-ka od maja sem ni naredila več kot 2000km...sem jih pa lani z enim drugim strojčkom naredil 11.000km,kar tudi ni tako malo glede na to,da se nisem vozil recimo 5x v sezoni po Dolomitih ;) ampak tako je...pa srečno in veliko prijetnih km! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v glavnem, moja se prodaja.

Oglas je tudi na a__o.net...

4500€ je cena

Leovince posebej za 300€

Na motorju manjka se Armatura plastike okoli armature, L klipon, pa se kakšna malenkost.

Motor dela normalno deklci niso popraskani, vilice in ostalo pomembno je nepoškodovano.

Za barvat bo oba boka maska tank, strehica.

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leovince posebej za 300€

Kolk km si pa naredu s tem Leo vincijem? je komplet al samo lonci?

Popravljeno . Popravil roadbuster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km si pa naredu s tem Leo vincijem? je komplet al samo lonci?

Komplet mislim da ne obstaja...

Od katalizatorja naprej, za kilometre ne vem je pa vse v najlepšem redu z lonci, če te skrbi

ohranjenost. So pa Titanium lonci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K&N Filter imam tud če kdo rabi, bom dal originalnega nazaj not.

Itak je se cisto dober...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vrnila sva se iz potovanja po Bosni....prelepih 1600 km po prečudoviti državi......motor rojen za potovanja........ In kar ni nepomembno, brez enega incidenta, ljudje pa prijazni, dostopni, vljudni.......skratka vse tisto kar mi že dolgo nismo več.........Žal.......... :trance_33_sleep:

post-6744-1214827864_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil xr800
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena od srede z marofa.....bi se dalo lepo peljat z vfr, če bi odstranil centralca in imel druge gume gor....metzeler z4....katastrofa

Zdravo. Sem pozabil vprašat kateri fotoaparat si to nabavu. Zakaj pa bi dal stran centralca? Ali poravsa? Meni na 750 VFR ni mogel ( tudi ko je že 3/4 stopalk manjkalo ).

LPR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga nism odstranu...

Sm pa na Sardiniji popraskal centralca in krivine, na drugi strani pa plastiko.

Dol ga nebi jemal je preveč dela, itak pa tko ni dobr vozt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Sem pozabil vprašat kateri fotoaparat si to nabavu. Zakaj pa bi dal stran centralca? Ali poravsa? Meni na 750 VFR ni mogel ( tudi ko je že 3/4 stopalk manjkalo ).

LPR

nikon D60....žal, tebe moja ni nikjer ujela....očitno si bil prehiter :whistle:

Zakaj stran dajat......boljši občutek :evilgrin: ......drajsale so pa sam tačke......gume mi niso vlivale nekega zaupanja.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ratalo :D Je bilo treba nosilce od kufra mal prilagodit. Zaradi distančnikov pridejo preširoko in sem jih malenkost skrajšal. Naslednji teden namontiram še drug nosilec za tablico.

Zvok je pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ratalo :D Je bilo treba nosilce od kufra mal prilagodit. Zaradi distančnikov pridejo preširoko in sem jih malenkost skrajšal. Naslednji teden namontiram še drug nosilec za tablico.

Zvok je pa :worship:

No super, da si le zadovoljen. B)

Jest jo bom pa tud rajš kr sam zrihtu.Sm dobu (upam) armaturo v I za 200€.

Tako da je na motorju škode za 1000€ vse skupej, kar pa spet ni toliko.

Bom pa vseeno prodal konc sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vrnila sva se iz potovanja po Bosni....prelepih 1600 km po prečudoviti državi......motor rojen za potovanja........ In kar ni nepomembno, brez enega incidenta, ljudje pa prijazni, dostopni, vljudni.......skratka vse tisto kar mi že dolgo nismo več.........Žal.......... :trance_33_sleep:

Jaz imam tudi letos plan se malo po naši biši jugi zapeljat, čim več ob morju..... ker še nisem bil....ne vem al bi bilo potrebno zraun šotor tovorit, al se da najt sobe za prespat dan ali dva glede na to da je polna sezona....ma kdo kaj izkušenj s tem? ......

Popravljeno . Popravil inrtuder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi letos plan se malo po naši biši jugi zapeljat, čim več ob morju..... ker še nisem bil....ne vem al bi bilo potrebno zraun šotor tovorit, al se da najt sobe za prespat dan ali dva glede na to da je polna sezona....ma kdo kaj izkušenj s tem? ......

Če nisi zahteven, skoraj ni pričakovat problemov.

Je pa v sezoni malce težje najti ker bi vsi radi oddali za več dni motoristi pa ponavadi iščemo samo za prespat.

Da se pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo iz prve roke, ker sem se vračal po jadranski magistrali do Splita. Ni neke panike najt sobo....tud pred Omišem je ni bilo (čista soba, čist tuš z wc-jem-ostale stvari mi niso pomembne).....samo ne rinit v centre, držat se je treba bolj obrobja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu, naša se ze barva.

Spet bo lepa :D še dobr da nism prodal, tko se bom lahko še letos vozu...

Kurc, bom pa se vinjeto kupu.

Da vidim kako se pelje VFR v originalnem stanju :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu, naša se ze barva.

Spet bo lepa :D še dobr da nism prodal, tko se bom lahko še letos vozu...

Kurc, bom pa se vinjeto kupu.

Da vidim kako se pelje VFR v originalnem stanju :unsure:

rore nujno nazaj gor,drugač je dolgcajt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rore nujno nazaj gor,drugač je dolgcajt :whistle:

Jest nč več:closedeyes:

Mogoče naslednji lastnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je žal da si jih prodal :naughty: Za vikend je padlo 800+ km. Zvoka se enostavno ne naveličaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je žal da si jih prodal :naughty: Za vikend je padlo 800+ km. Zvoka se enostavno ne naveličaš.

Zdele mi se ni, mi pa bo čez 10 dni ko se bom spet vozil...

Ma itak bom takoj ko bo zrihtana pričel z prodajo.

Tako ali tako je bilo v planu da jo prodam po Sardiniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!