Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

....dobr zgleda tole...bo treba kšno mal podrčano dobit :naughty:

A to bo tista zame? :naughty: Kot drugi motor, seveda...kraljica ostaja moja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....dobr zgleda tole...bo treba kšno mal podrčano dobit :naughty:

Ni treba,komplet nadomestnih plastik,pobarvanih v repsolko ali konika-minolta 600€

Ve kdo ceno original plastik?

post-592-1216383838.jpg

post-592-1216383869_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba,komplet nadomestnih plastik,pobarvanih v repsolko ali konika-minolta 600€

Ve kdo ceno original plastik?

Ni za primerjat, samo maska je mal cez 500€ :wacko:

Sam tole sm že jest mal gledal, je kar uprasljivo po moje.

Izdelujejo jih v Hong Kongu izdelane so iz plastike (pise kere sam se ne spomnem).

Delajo jih pa sami, se pravi da se sigurno malo razlikujejo od originalov.

Je pa se problem z poštnino, saj je na koncu tole kar velik paket, če je papakirano kot mora bit je paket vsaj 1.2x1.2.x0.8m...

Z VFR ni dobro it po tleh, rabljenih kosov praktično ni, novo je pa drago kot žafran.

Če se zbiješ z kakšno rr raketo je kosov po celem svetu kolkr hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Repsol navadne so z poštnino 600,če se že zgodi,da so stare neuporabne je to cenejša opcia,moraš pa pol sam še zrihtat rezervoar in felge.

Najbrž kr tko zarad lepšega to nebi naredil nihče,ko pa je kriza pa ne vem........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pravkar sem prišel iz testne vožnje iz AS domžale rdeča VFR 2003 se mi zdi al 2002.

Bom na hitr kar povedu, da motorček mi je lep, zvok mi ma ql, čeprav ima original lonce gor, sem pa slišal z Leo vincijem tko, da če bo bo padu tale gor.

Sama drža je kar udobna. Malo bolj kot na mojem saj me že pri mojem drža skoraj nič ne moti. Kolena so bolj sproščena in držim še bolj pokoncu. Partnerka je zadovoljna

z stopalkami saj jih ima moj preveč gor. Sama trdota zica je tko (oba ja malo zadnja plat bolela po 2h vožnje kot pri mojem) Torej tukaj je mogoče malenkost bolj mehko.

Motor se mi zdi okreten in tudi za kake ovinke kar ql :)

Moti me malo teža motorja saj je kar poznati že ko se usedeš gor. Kar nisem pa pričakoval je pa moč/navor motorja.

Recimo v 5 ali 6 prestavi pod 5000 rpm, ko dam do konca gasa motor kar trese, ne več ali mu manjka moči ali pa je kaj čuden motor :) (pri mojem ga vozim okoli 3000 rpm pa ne trese nič, kar lepo začne vlečt...)

Torej vožnja je precej okoli 6000rpm da lepo pelje in me to kar moti ker sem navajen vozit okoli 3000 do 5000rpm, na easy pa tudi za prehitevat. Prehitevam (tudi v klance) med 3000-6000rpm.

Tukaj sem moral prehitevati okoli 6000rpm ali več. Pospeški pa tko do 200 (sem moral probati na autcesti :) ) je pa bolj leno. Normalno saj ni sport motor ampak vseeno sem moral probat :)

Kar mi je bolj tko, je armaturka precej bolj starinska na izgled ter nima v kateri brzini imaš (nima veliko motorjev) kar mi je še manjkalo. Pač lahko naknadno vgradiš.

V glavnem na koncu, motor je mi ql, lep izgled, malo pretežak ter manjka mu malo več moči :)

Drugače drugo leto če bo kombinacija črne pa rdeče bo verjetno kar v mojo garažo pripeljal, če me ne bo premamil kak drug sport touring motor z malo več moči (mogoče blackbird ali kaj podobnega, če obstaja).

Če pa ne bo takega po mojem okusu bom pa verjetno ostal kar na GSX-R 1000 K6.

lp,

Popravljeno . Popravil smarty23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba,komplet nadomestnih plastik,pobarvanih v repsolko ali konika-minolta 600€

Ve kdo ceno original plastik?

...pa nej slabu :naughty: Bi pa jaz še kej unikatnega rad sčaral, tak sem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa nej slabu :naughty: Bi pa jaz še kej unikatnega rad sčaral, tak sem :rolleyes:

post-17481-1216628155_thumb.jpg

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je cela :)

Moram edin se nosilc maske počakat.

Dobil sm rabljenega ki je izgledal čisto lep sam je tko cudn kriv :headbang:

Tko da motor je skup sam en bok ne paše glih na luknje pa se pol mal vid.

Nov nosilc je 175+DDV :blink: :wacko:

Je pa fino k je spet cela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je cela :)

Moram edin se nosilc maske počakat.

Dobil sm rabljenega ki je izgledal čisto lep sam je tko cudn kriv :headbang:

Tko da motor je skup sam en bok ne paše glih na luknje pa se pol mal vid.

Nov nosilc je 175+DDV :blink: :wacko:

Je pa fino k je spet cela...

Lepo,da si zrihtal,barvna shema je ostala kot prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,da si zrihtal,barvna shema je ostala kot prej?

Priblizno, nalepke so drugacne.

Bom zvečer poslikal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

img5565.jpg

img5580.jpg

img5573.jpg

Ja, lepa je ratala.

Počas jo bom začel prodajat.Pol bomo pa vidl.

Če koga zanima ali kdo koga pozna...

33000km, kupljena servisirana na AS-u, servisna...

Po dogovoru Givi nosilc ali 2x stranski oriđinale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zgleda je le ni tako lepo uštimal. Kawasaki diski so prov srčkani na VFR-i

Originalni so v predalu, teli so pa Braking in so po 250€ komad.

Če ti kej ni jasno ti pa lahko od bližje slikam...

Motor je pa verjetno v boljšem stanju kot marsikatera druga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prodajaš pol morš še hvalit ne :D joke stari :P btw lep motorčk

No, pa sej tolk se mi ne gre prodajat. :rolleyes:

Itak se bom še lepo do konca sezone vozil, okol novga leta pa pride nov bolid v garazo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo poštimana...tud jaz imam črno in sem že gledal,da bi feltne pobarval oz. puliral...ampak uni leoti,k si jih prodal,pa manjkajo gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je vžgala ampak se je pojavil problem. Motor na minimumu lepo dela ampak ko daš gas crkne. Možno da so membrane ? Stare trde pa ih vakum ne dvigne več tko kot bi ih mogu ? al ni to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav. berem vaše zanimive vprašanja in odgovore tudi sam sem voznik honde 800 vfr l 99.dober motorček ni kaj. naredil 8ookm.vožnja udobna,hitrost dovolj zame.sem pa opazil da kar dosti popije tam na 7-8 obratov.sem pa imel včeraj eno težavo...se peljem po cesti, k sreči 60-70km/h, kar naenkrat zmanjka moči;pogledam na armaturo;lučke utripajo...na kar se ugasnejo,motor šlus... :trance_33_sleep: parkiranga ob cesti,dvignem sedež in vidim da je nov(kao) akumulator fuč. ksreči je biu z mano kolega,ki se malo bolje spozna na te stvari,tako da sva lahko šla domov, kajti tudi on je biu z motorjem. vzamem od njega akumulator ga vstavim v mojga in stvar dela. :o

zanima me če je že kdo imeu podobni problem? sumim da je napaka pri reglarju,ampak s kolegom sva merila voltažo in je bila 14,3 volta.slišal pa sem, da hondin reglar polni do 15V.tako da sem zdaj v dvomih kaj je bilo narobe... :hmm: :hmm:

samo vprašam se kaj bi bilo pri 200km/h,če tako crkne??? :?

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@T: Kakšno imaš pa ceno?

Nisem se še čist odloču :unsure:

Če te zanima prid na perčk, pa bomo vidl.

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav. berem vaše zanimive vprašanja in odgovore tudi sam sem voznik honde 800 vfr l 99.dober motorček ni kaj. naredil 8ookm.vožnja udobna,hitrost dovolj zame.sem pa opazil da kar dosti popije tam na 7-8 obratov.sem pa imel včeraj eno težavo...se peljem po cesti, k sreči 60-70km/h, kar naenkrat zmanjka moči;pogledam na armaturo;lučke utripajo...na kar se ugasnejo,motor šlus... :trance_33_sleep: parkiranga ob cesti,dvignem sedež in vidim da je nov(kao) akumulator fuč. ksreči je biu z mano kolega,ki se malo bolje spozna na te stvari,tako da sva lahko šla domov, kajti tudi on je biu z motorjem. vzamem od njega akumulator ga vstavim v mojga in stvar dela. :o

zanima me če je že kdo imeu podobni problem? sumim da je napaka pri reglarju,ampak s kolegom sva merila voltažo in je bila 14,3 volta.slišal pa sem, da hondin reglar polni do 15V.tako da sem zdaj v dvomih kaj je bilo narobe... :hmm: :hmm:

samo vprašam se kaj bi bilo pri 200km/h,če tako crkne??? :?

:afro1:

Kako si pa vidu da je akumulator fuč?

Če fila pravilno je mogoče akumulator bil defekten, sej če je nov je itak v garanciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je bilo malo goste tekočine na njem .od kolega sva dala not je motor delal nazaj moj akumolator nidelal.zdaj bom kupil novega in videl koloiko časa bo motor delal.samo upam da se ne bo spet ponovilo pri večji hitrosti.prašal bom pa še na hondin servis v ponedeljek potem bomo videli. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sumim da je napaka pri reglarju,ampak s kolegom sva merila voltažo in je bila 14,3 volta.slišal pa sem, da hondin reglar polni do 15V.

Bi rekel,da R/R ni tole,pr 4 tisoč naj bi polnil 14,7V,zgleda tko na uč,da je sam akumulator...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni;

obrnil sem se na vas, ker sam ne vem kaj dosti o tem motorju.

Kupujem Hondo VFR 800, letnik 2001.

Prodajalec mi je rekel, da ta motor ima V-tec, jaz pa ne vem, če je res.

Na motorju piše, da je VFR 800,in da ima dual zavore-se opravičujem, če nisem prav napisal.

Prosil bi za odgovor, ker jutri grem po motor in me zanima, če drži, da ima V-TEC motor.

Sem pa se peljal na probno in moram povedat, da je zadeva super, le tresljaji me malo motijo, ker nisem navajen takšnega motorja.

Če se da komu, ki VFR dobro pozna kaj napisat ga naprošam za info.

Že v naprej se zahvaljujem za odgovore.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-592-1217188476_thumb.jpgletnik98-01 brez vtecapost-592-1217188515_thumb.jpgletnik 02-08 VTEC motor.

Dual CBS imajo oba modela,drugače je pa na uč velika razlika...

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-592-1217188476_thumb.jpgletnik98-01 brez vtecapost-592-1217188515_thumb.jpgletnik 02-08 VTEC motor.

Dual CBS imajo oba modela,drugače je pa na uč velika razlika...

Ja OK-in zakaj meni trdi lastnik, da je VTEC motor.

Na kakšen način lahko ugotovim če je.

In koliko je vreden takšen motor, da se slučajno ne opekel, ker trenutno vozim Kawasaki Z750N, let. 2005 in bi ga zamenjal za VFR

Na kaj moram biti pozoren in koliko so ti motorji vredni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!