Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Najprej bom probal prodat v kompletu z vso opremo, če ne bo šlo (kar najbrž ne bo)

Gre vse dol, še feltne lahko s kom zamenam če hoče.

Itak so Vfr-ke tolk pocen ratale, odkar jih Motohit uvaža... :headbang:

Se bolj aktivno posvetim prodaji po Sardiniji, zdej je še moja moja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi VFR 800 letnik 99.Mi pa ,ko nabijem gas iz auspuha pride bolj temen dim. Olja mi pa ne žre.Filter za zrak sem tudi očistil.Poraba bencina je tudi večja kot od drugih,če malo pogledam po forumi.Je imel kdo sličn problem? Za odgovore se naprej zahvaljujem.

Popravljeno . Popravil Axa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi VFR 800 letnik 99.Mi pa ,ko nabijem gas iz auspuha pride bolj temen dim. Olja mi pa ne žre.Filter za zrak sem tudi očistil.Poraba bencina je tudi večja kot od drugih,če malo pogledam po forumi.Je imel kdo sličn problem? Za odgovore se naprej zahvaljujem.

... temen dim je lahko tudi posledica prevelike porabe goriva ... lahko daje kaj narobe z direktnim vbrizgom, elektroniko, svečkami ...

... preji k nekom, ki se spozna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... temen dim je lahko tudi posledica prevelike porabe goriva ... lahko daje kaj narobe z direktnim vbrizgom, elektroniko, svečkami ...

... preji k nekom, ki se spozna ...

Ja .bo treba pelat .Mi je že en mehanker povedu,če niso not( Dino yet )dize.Pod 9 l pa tud ne pridem ,če se peljem turistično. Bom napisu kaj je bil vzrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... temen dim je lahko tudi posledica prevelike porabe goriva ... lahko daje kaj narobe z direktnim vbrizgom, elektroniko, svečkami ...

... preji k nekom, ki se spozna ...

Ja .bo treba pelat .Mi je že en mehanker povedu,če niso not( Dino yet )dize.Pod 9 l pa tud ne pridem ,če se peljem turistično. Bom napisu kaj je bil vzrok.

Če vidim prav imaš L 99 ta če se ne motim je imela že Fi tako, da diz sigurno nimas.

Mozno je da imaš drug filter, sam to na porabo ne vpliva dramatično.

Po mojem je kakšna manjša napaka na Lambdi, tako majhno odstopanje, da sistem ne zazna napake...

Glede na cene bencina se ti kar splača popravt :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzanje z motorjem(agregatom),odvzem gasa...

:grim

Na Vtr je res pojemek velik, na Vfr pa ni tolko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bom pri Černetu poizkusil, da vidim ta mašino kako se obnese proti mojem :)

Čist tko k ni dost govora... A se pričakuje kaj novega o VFR v prihodnje? Kak nov motor, oblike itd?

Bi mogoče počakal še kako leto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bom pri Černetu poizkusil, da vidim ta mašino kako se obnese proti mojem :)

Čist tko k ni dost govora... A se pričakuje kaj novega o VFR v prihodnje? Kak nov motor, oblike itd?

Bi mogoče počakal še kako leto....

Govora je o vfr 7.generacije 1000ccm že nekaj časa,oz.že letos,pa še vedno nič......mal nazaj prelistaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem in sem videl da je govora ampak sem mislil, da kdo kaj več ve o tem in da se točno ve kdaj pride ter kaka bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kok km kaj naredite letno z tem motorjem?

Ko gledam malo 2 leti stare VFR jih prodajajo tudi, ki imajo samo 6000km pa 2. lastniki.

A se nič ne vozijo al kako? :)

Še moj motor ma 20.000km pa ni še star 2 leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kok km kaj naredite letno z tem motorjem?

Ko gledam malo 2 leti stare VFR jih prodajajo tudi, ki imajo samo 6000km pa 2. lastniki.

A se nič ne vozijo al kako? :)

Še moj motor ma 20.000km pa ni še star 2 leti...

zakaj pa ih prodajajo šele po 6000 km ? a ni to kao nek zajeban motor z zajebano tehniko in da je nadvse cool motor ? zakaj prodajat tak motor po eni sezoni ? folk preveč dnarja al le ni tko dobr motor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ih prodajajo šele po 6000 km ? a ni to kao nek zajeban motor z zajebano tehniko in da je nadvse cool motor ? zakaj prodajat tak motor po eni sezoni ? folk preveč dnarja al le ni tko dobr motor ?

Ko ravno yamaho prodajaš,pa probaj vfr in se sam prepričaj...

Hja,morda imajo eni pa res preveč..

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač je brezpredmetno govorit, da sploh še ker motor v SLO, ki se prodaja na netu ima tolk kilometrov kot piše - pa zanimivo je predvsem to da imajo 3 let stari večinoma okol 30000km in tud 8 let stari okol 30000km - očitno začnejo motorji po 3h letih močno zaje***t pa jih majo vsi sam še doma v garaž razdrte in šraufajo in šraufajo na veliko :naughty:

Itak, da je sicer možn da ma 2 lete stara VFR 6000km, sam je prej verjetn, da jih ma vsaj 30000km, pa da je lepo pošlihtana in če je lepo ohranjena se ji itak nič ne vidi.

Obstajajo pa ljudje k nardijo max 2000km na let - moj fotr npr. Jz pa vsaj 6x tolk, pa se spet ne vozm tok velik - mnogi sigurno precej več. Smešno je res te potovalnike gledat, k je nevem kolk star in ima 20000km - od Afrik, RT-jev, VFR...Pa tud če spremlaš malo temo "koliko km v letošnjem letu" jih je večina že nabila kr neki tisočakov - še nobeden se ni pohvalil z npr. "u jz pa že 260km" :)

jebi ga, če trofiš dobrega pa tud če ma 3x tolk km kot piše je men popolnoma vseen, samo da zadeva laufa kot more

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ravno yamaho prodajaš,pa probaj vfr in se sam prepričaj...

Hja,morda imajo eni pa res preveč..

sej lih u temu je štos da hočm probat vfr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep,pravilno razmišljaš :worship:

prej morm probat da ne bom razočaran :D k ta krava k jo mam zdej ma navora in vsega in sm se kr navadu na tak muscle bike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi jo tut probal..predvsem zarad famoznega vtec-a

ker slišal sem že vse..od tega da kr butne k se vklopi do tega da se ne zgodi nič..

sej večina motorjev v določenem območju "začne bistveno bl vlečt"

sam me pa zanima kako je to v primeru VFR-ke

sej ne da bi jo mel..sam zanima me .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi jo tut probal..predvsem zarad famoznega vtec-a

ker slišal sem že vse..od tega da kr butne k se vklopi do tega da se ne zgodi nič..

sej večina motorjev v določenem območju "začne bistveno bl vlečt"

sam me pa zanima kako je to v primeru VFR-ke

sej ne da bi jo mel..sam zanima me .)

meni pa boosterji niso všeč :trance_33_sleep: varjanta 600 kubični motorji k začne vlečt od 7000 naprej. Se počutim ko na 125 motorju. Nekako bolš filing mi je če vleče nonstop isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej morm probat da ne bom razočaran :D k ta krava k jo mam zdej ma navora in vsega in sm se kr navadu na tak muscle bike.

Navora z xjr ne moreš primerjat. Če hočeš navor, potem je to Blackbird. Preklop vteca pa po letu 2006 tudi ni več tako očiten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je že res da je možno met sam 6000km pa tak motor, sam kot si rekel se večina prodaja tam okol 20.000 km...

Lansko leto sem jih naredu okol 13.000km letos pa komaj pa ca. 500km.

Tudi sam komaj čakam probat VFR, ker če tko povleče Vtec kot na Civicu VTI pol je žurka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: statisticno dela povprecen motorist na leto ca. 1500-1800 km. (karkoli to sedaj pomeni.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj fotr ma VFR-ko letnik 2003 (se mi zdi) pa ma tam cca 17.000 km. Pa je tut mislu že dve leti nazaj prodajat z manj kot 15.000km prevoženih pa se je premislu in reku da zamenja ko naredijo boljši motor od tega. Po njegovem mnenju ga še niso :naughty: :naughty:

Tako da ravno take mal bolj potovalne motorje kupujejo mal starejši ki nimajo tolk časa za motor in posledično delajo manj km kot SS motorji ki jih majo sami 20 letniki in cele dneve nažigajo okol z motorji pa ni važn kolk neudoben je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kok km kaj naredite letno z tem motorjem?

Ko gledam malo 2 leti stare VFR jih prodajajo tudi, ki imajo samo 6000km pa 2. lastniki.

A se nič ne vozijo al kako? :)

Še moj motor ma 20.000km pa ni še star 2 leti...

eni kr naredijo...npr moj ima 44550........pa ma dve leti

pa bp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!