Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Ej banda , do zdaj sem najraje vozu z Dunlop roadsmart za normalno vožnjo so o.k. pa dost kilometrov naredijo (6000-7000km)...kar se pa tiče Michelin so bile tudi dobre sam malo km (4800km) so naredile :nono: .

Zdej sm pa prvič dal Continental ContiRoadAttack in moram rečt da sem zadovoljen, ampak bo potrebno še mal počakat, da vidimo koliko km bodo naredile ----upam da vsaj 7000-8000km.

Mislim, da če se vozi zmerno so vse tri dobre razen za nekatere extremiste :blush:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da noben ne omeni Metzeler Z6....no bom pa jaz.....9000-10.000 km.....skratka zadovoljen..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel na VFR in sedaj iman na VTR Conti sport attack, zadovoljen :worship:

Kilometrov pa res ne vem kolk nardim po moje okoli 7000?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da noben ne omeni Metzeler Z6....no bom pa jaz.....9000-10.000 km.....skratka zadovoljen..... :worship:

No bom pa naslednjič dal Metzeler Z6 da vidimo kako kaj........ :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop guma se topi, že če jo samo grdo pogledaš. :whistle:

:nono: imam Dunlop roadsmart na VFR in po 10.000 km bo zadnja guma čez 500 km za zamenjat. sprednja še v redu. vozim pa dovolj hitro, dinamično. nikoli na dirkališču ali avtocesti. guma je zelo v redu v vseh pogojih (od -5 do +30, dež, sonce).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kako se pa kaj izklop O2 senzorja v izpuhu obnese? Se res toliko pozna, glede cukanja pri nižjih obratih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kako se pa kaj izklop O2 senzorja v izpuhu obnese? Se res toliko pozna, glede cukanja pri nižjih obratih?

Sam izklop nebo pomagal,namesto O2 senzorja se vstavi 330 ohm upor.Pri serijskem izpuhu mislim,da ni nekega učinka z PC je pa nujen,če nočeš da ti fi sveti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam izklop nebo pomagal,namesto O2 senzorja se vstavi 330 ohm upor.Pri serijskem izpuhu mislim,da ni nekega učinka z PC je pa nujen,če nočeš da ti fi sveti...

In kaj naj bi bila funkcija 330 Ohm upora?

LP, Skiny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obogatiti zmes goriva,torej če jih nimaš je zmes prerevna....

Lambda sonda ni uporovni element, temveč glede na vsebnost kisika v izpuhu oddaja napetostni signal. Tovrstnega elementa torej ni mogoče "simulirati" z uporom.

Z delujočo lambda sondo regulacija količine goriva deluje v zaprti zanki. Lahko da obstaja način preklopa v regulacijo v odprti zanki (VFR konkretno ne poznam), vendar verjetno le, če je bil motor tega letnika za katero od tržišč delan brez lambda sonde. In ta način ne more biti vstavitev upora namesto lambda sonde.

LP, Skiny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da tole dejansko res deluje, vsaj na tujih forumih je več zaslediti o tej predelavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da tole dejansko res deluje, vsaj na tujih forumih je več zaslediti o tej predelavi...

In, kdaj bo predelava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da noben ne omeni Metzeler Z6....no bom pa jaz.....9000-10.000 km.....skratka zadovoljen..... :worship:

jst bom dal gor Metz Z6 Interact. Pričakujem da bodo okej!

še kdo mogoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...t&id=123889

Na pa prevedi...

Je že bilo objavljeno na strani okoli 50 :whistle:

http://www.bikersoracle.com/vfr/forum/showthread.php?t=14434

http://www.vfrdiscussion.com/forum/index.p...mp;#entry423879

Meni je lažje v angleščini.... :)

Popravljeno . Popravil zv0n3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj tu pa je lepo razloženo in nikjer ni govora o nobenem uporu. Lambda se odklopi, gretje lambde pa ostane priklopljeno (ker naj bi DME "kontroliral" priklopljenost lambde s pomočjo nadzora toka skozi grelec v lambdi in naj bi se v primeru odklopa prižgala lučka za napako na vbrizgu). Potem naj bi elektronika delovala v odprti zanki po prednastavljeni mapi vbrizga. Nekoliko neobičajen koncept nadzora lambde, a po svoje logičen.

LP, Skiny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi je ostalo do Vefi...

Če kdo rabi, rabljeno je bilo ene 500km :krneki:

vfr-lsl.jpg

Ugodno :)

Nosilec balance.

Pase z originalnimi kabli in cevmi, samo zice gasa je potrebno speljati drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti k vas mikajo tile "čudni" crashpadi od LighTech-a so v akciji 25% do 3.4... pridejo cca 50€... jst sm jih že naroču...

Kok pa delujejo? A je kdo že kej sprobu (pa ne mi usluge delat pa motor na tla metat, samo uprašam), če je uredu dolžina k štrlijo ven?

Kaj se pa definitivno popraska?

Jst sm mel ene na Fazerci pa je blo sam mal crashan na balanci, pa nč druzga.

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!