Skoči na vsebino

Honda VFR 750/800 (+VTEC)


Noise

Priporočene objave

Še slika :)

Kul hvala! Opažam, da konkretna vprašanja naletijo na dober odziv

Pravilno je 2,5 spredaj in 2,9 zadaj.

Vmes sem na netu nešel tudi Angleška navodila, ki to potrjujejo.

Hvala vsem......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ta motohit ko prodaja bučke... To ni nikol letnik 2006: http://tinyurl.com/77bjsuk

Po levi strani ima popraskan oklep (popravljeno kar s čopičem), sedež ni original, letnik verjetno tudi ne...... kilometrina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ta motohit ko prodaja bučke... To ni nikol letnik 2006: http://tinyurl.com/77bjsuk

Za motohit ne bom niti izgubljal besed ker nima smisla. Povem vam pa to, da letnik 2006 je imel spremenjeno zadnjo luč in smerokaze v prozorno steklo (ne pa rumenih), drugačna grafika obratomerja ter elektronika, kar sledeči motor definitivno ni.

LP

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta 2 taki doma :P Tale na slikci je naprodaj :) Če koga zanima mogoče..

:devil: No lepo da si se oglasu ko si kupu VFR... čakaj čakaj sam da te dobim v roke :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: No lepo da si se oglasu ko si kupu VFR... čakaj čakaj sam da te dobim v roke :bum:

Pomoje nebom taprav naslov:) Drugače imam 1000RR, doma pa sta še 2 očetovi VFRki. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav,

resno razmišljam o Leo-Vinčitovih auspuhih, k so mi originalni malo preveč "tihi". Pa ker bi se pred nakupom rad prepričal kak je to zvok i ako se splača zamenjat, bi prosil kakega lastnika VFRjke 800 z Vinčitovih auspuhih da me kontaktira na PS, da bi prišel ja pogledat in poslušaš to rohnenje... da se prepričam kaj kupujem :) :) ...piva zagotovljena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

resno razmišljam o Leo-Vinčitovih auspuhih, k so mi originalni malo preveč "tihi". Pa ker bi se pred nakupom rad prepričal kak je to zvok i ako se splača zamenjat, bi prosil kakega lastnika VFRjke 800 z Vinčitovih auspuhih da me kontaktira na PS, da bi prišel ja pogledat in poslušaš to rohnenje... da se prepričam kaj kupujem :) :) ...piva zagotovljena ;)

Kolk sm jih kaj vido po tablicah sodeč maš enega na obali, enega sem menda vido v LJ, samo naj se zaj sami javijo :D

Jaz mam sicer spucane auspuhe, pa mi je blo tud za moje pojme pretiho (ni blo nekega pravega zvoka) :D Zato sm dal motor nekomu da se je je parkrat mimo peljal pa ni tak slab zvok, tak da ostajam pri orginalu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nizkih obratih ga ni nič slišat in neznam praF šaltat :BUA: , k šaltam po zvoku :) :) ...komu se pa da obratomer skus gledat :smoke: ...zato bi rad da malo bolj rošta :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

resno razmišljam o Leo-Vinčitovih auspuhih, k so mi originalni malo preveč "tihi". Pa ker bi se pred nakupom rad prepričal kak je to zvok i ako se splača zamenjat, bi prosil kakega lastnika VFRjke 800 z Vinčitovih auspuhih da me kontaktira na PS, da bi prišel ja pogledat in poslušaš to rohnenje... da se prepričam kaj kupujem :) :) ...piva zagotovljena ;)

vem za eno v Šmarjeških Toplicah z leotom... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima pa tudi eno vprašanje:

je pri tem motorju normalno da se ventilator za hlajenje na hladilniku tekočine ugasne ko odvzameš napetost, (obrneš ključ), kjub temu da se tekočina še ni ohladila pod 100 stopinj celzija?

načeloma bi lahk reku da je itak brez pomena ker črpaka za obtok tekočine ne dela ob ugasnjenem agregatu, pa vseeno ma zanima kako je pri ostalih...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima pa tudi eno vprašanje:

je pri tem motorju normalno da se ventilator za hlajenje na hladilniku tekočine ugasne ko odvzameš napetost, (obrneš ključ), kjub temu da se tekočina še ni ohladila pod 100 stopinj celzija?

načeloma bi lahk reku da je itak brez pomena ker črpaka za obtok tekočine ne dela ob ugasnjenem agregatu, pa vseeno ma zanima kako je pri ostalih...

LP

Ja, to je normalno!.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nizkih obratih ga ni nič slišat in neznam praF šaltat :BUA: , k šaltam po zvoku :) :) ...komu se pa da obratomer skus gledat :smoke: ...zato bi rad da malo bolj rošta :music4:

eto sem zasledil na netu arrow izpuh (rabljen): http://tinyurl.com/82f75mb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nizkih obratih ga ni nič slišat in neznam praF šaltat :BUA: , k šaltam po zvoku :) :) ...komu se pa da obratomer skus gledat :smoke: ...zato bi rad da malo bolj rošta :music4:

Ti kasneje naložim video-zvok mojega originalnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej morda bi se navadu zvoka... samo kaj ko je drugaček kot na običnih 4cilindraših :) :) ...pa stvar rabi svoj cajt, da se je navadi :)

Popravljeno . Popravil lord marduk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v zadnjih dneh skor diplomeru glede kompletnega napajanja pri VFR. Tko da sm prišel do zaključka da je šla spet ena tuljava na statorju, saj mi na dveh fila 15v pri 1000rpm, na eni pa ni nobene napetosi. Tko da bom še enkrat menju stator in tut regler. Namen imam tudi naredit en update na napeljavi. Prlimam kakšno sliko ko zadevo speljem do konca smile.gif...lepo se imejte na meet-u. Upam da se kaj kmalu pridružim tudi jast smile.gif

In kakšni so torej rezultati? Tut meni je spajsalo navitje.Prvič sm na novo navil navitje, ampak očitno neuspešno(zdržalo 2kkm) sedaj pa čakam na nov alternator. Seveda bomo pred uporabo vse lepo premerli ampak vseen,a bi blo treba zamenat še kej druzga(regler, napeljave,...) al bo to zdej delal in se lohk pelem tut kam dlje ud prve vaške gostilne :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšni so torej rezultati? Tut meni je spajsalo navitje.Prvič sm na novo navil navitje, ampak očitno neuspešno(zdržalo 2kkm) sedaj pa čakam na nov alternator. Seveda bomo pred uporabo vse lepo premerli ampak vseen,a bi blo treba zamenat še kej druzga(regler, napeljave,.. .) al bo to zdej delal in se lohk pelem tut kam dlje ud prve vaške gostilne :))

Tu imaš nekaj nasvetov, kaj je potrebno narediti, da to teh problemov ne prihaja, je pa to problem bolj kot ne vseh VFR, mislim da tja do 2005, da imajo probleme z elektriko. Jaz sem pri svojem šel in vse konektorje razklenil ter za ziher preventivno našprical s kontakt sprejem, ker je verjetno največji problem, da s časom malo oksidirajo in ne prepuščajo več elektrike tako, kot bi jo morali.

http://www.vfrdiscussion.com/forum/index.php/topic/29975-tips-tricks-to-help-your-charging-system/

http://www.vfrdiscussion.com/forum/index.php/topic/34946-electrical-upgrade-how-to-with-pics/

http://www.vfrdiscussion.com/forum/index.php/topic/29102-stator-tests/

Pa še kaj se najde na tem forumu, da ti je v pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi mogoče nov stator za Hondo in mu ni ravno v veselje dajati 500+ EUR me lahko kontaktira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!