Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Jest sem nalagal suzukija pa bil sem drugic v zivljenju tam gor sem se pa peljal dol pa na sredi ovinka ko se ti odpre pogled na ravni del ceste vidim ene 20 metrov pred ovinkom avto na mojem voznem pasu pa v paniki stisnem sprednjo zavoro in mi odnese sprednji konc. Z mano nic hujsega razen par bolecih reber in stegno. Ampak pazi zdej to voznik avta se ustav mi pride pomagat pokliceva policijo in kaj se zgodi jest dobim kazen 460 € in 6 kazenskih tock ker po policistovem mnenju sem jest prevec odpru gas pri izvozu iz ovinka in mi je vzelo zadnji konc motorja nato pa naj bi poklical tega voznika avtomobila ki ga sploh ne poznam in sva se zmenila da bo on reku da se je pelu po mojem pasu zato da bom jest dobil njegov kupon in s tem kril svojo skodo.

Zdej bi pa lahko se sam par socnih na racun policaja napisu pa rajs ne bom .........

drugič boljš da butneš v avto, ker nesreče brez kontakta dveh vozil so bolj tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A mogoče kdo ve kaj je blo včeri tu pri nas? Okol 7 zvečer se je neki sirena drla, pa dons sm vidu mal nižje pod Podmejo ene kr velke madeže po cesti?

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kaj je blo včeri tu pri nas? Okol 7 zvečer se je neki sirena drla, pa dons sm vidu mal nižje pod Podmejo ene kr velke madeže po cesti?

Trikrat ugibaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trikrat ugibaj ...

Kak motorist prebrnu? Blo kej hujšga? Al se je kak biciklist sesu (čudu se nebi kokr ga tti žgejo navzdol)? Hm...še en ugibaje mi je ustal, kdo kako srno naladu (blo bi možno, glede na kr velik madež na cesti)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjebi gremo dans na maričko kej ? nekje ob 18.00 se mi zdi prava ura

Če je pa tooooooooooook vroče, mogoč bo zvečer kej boljš...zdle je čista tišina, še ptičku ne slišiš zvižgat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, naj mi edn pove s kakšno (normalno) hitrostjo približn pripelje tam recimo v tazadn ovink pod Podjemo, ko je odcep tud za Mrzlico, da ga lahko lepo kolenčkaš? Jz se še učim po kolenu vozit, pa mi vse gre lepo edin s kolenu ne potegnem po asfaltu, pa že ceu z motorja visim (vsej tak se mi zdi). Zdej mi je pa kapnal, da mogoče sm prepočasn, da če bi bla večja hitrost bi ga lahk mogoče še bolj nagnu in bi potegnu drsnik po asfaltu :naughty: Sam zdej, ko mi je ta kolenčkaje še vse tko bolj bežno jasn, si ne upam sam meje hitrosti iskat, da ne bom na koncu ceu v asfaltu namest sam s kolenu :D Hvala že vnaprej!

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, naj mi edn pove s kakšno (normalno) hitrostjo približn pripelje tam recimo v tazadn ovink pod Podjemo, ko je odcep tud za Mrzlico, da ga lahko lepo kolenčkaš? Jz se še učim po kolenu vozit, pa mi vse gre lepo edin s kolenu ne potegnem po asfaltu, pa že ceu z motorja visim (vsej tak se mi zdi). Zdej mi je pa kapnal, da mogoče sm prepočasn, da če bi bla večja hitrost bi ga lahk mogoče še bolj nagnu in bi potegnu drsnik po asfaltu :naughty: Sam zdej, ko mi je ta kolenčkaje še vse tko bolj bežno jasn, si ne upam sam meje hitrosti iskat, da ne bom na koncu ceu v asfaltu namest sam s kolenu :D Hvala že vnaprej!

Lp!

Lahko probaš na več načinov 1.da bol muški položiš

2. da kolenčnike malčk podložiš točno za tolk kolk ti fali

3. prosi cestarje da asfalt mal dvignejo na ovinku, pa še bi se našlo sam mal domišlije http://www.motosvet.com/tabla/style_emotic..._25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, naj mi edn pove s kakšno (normalno) hitrostjo približn pripelje tam recimo v tazadn ovink pod Podjemo, ko je odcep tud za Mrzlico, da ga lahko lepo kolenčkaš? Jz se še učim po kolenu vozit, pa mi vse gre lepo edin s kolenu ne potegnem po asfaltu, pa že ceu z motorja visim (vsej tak se mi zdi). Zdej mi je pa kapnal, da mogoče sm prepočasn, da če bi bla večja hitrost bi ga lahk mogoče še bolj nagnu in bi potegnu drsnik po asfaltu :naughty: Sam zdej, ko mi je ta kolenčkaje še vse tko bolj bežno jasn, si ne upam sam meje hitrosti iskat, da ne bom na koncu ceu v asfaltu namest sam s kolenu :D Hvala že vnaprej!

Lp!

280 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ovinku pr križu probi s cirka 70kmh pa ni vrag da ga nebi spravu dol. Ti se sam nagn, sam ne se preveč ustrašt ko boš prvič dotaknu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še nisem bil na mariji reki, pa me zanima kje je najboljša pot do tja iz Lj. Če bi se mogoče komu dalo na kakšnem zemljevidu narisat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še nisem bil na mariji reki, pa me zanima kje je najboljša pot do tja iz Lj. Če bi se mogoče komu dalo na kakšnem zemljevidu narisat :unsure:

Lahko greš po stari cesti LJ-Celje ter zaviješ za Prebold ali pa čez Litijo proti Trbovljam.

untitled.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism nikol gledu kolk se peljem v ovinku,ampak pr 50 km/h ti garantiram da se da pelat po kolenu.

No končno sta se dva našla s uporabnim odgovoru....pol bom probu prvo s 50 km/h čez kak ovink, jaz zdej peljem skozi se mi zdi s 40 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ovinku pr križu probi s cirka 70kmh pa ni vrag da ga nebi spravu dol. Ti se sam nagn, sam ne se preveč ustrašt ko boš prvič dotaknu!

Aha pol gre tam skozi kamot 70 km/h :D no sam za začetek bom raj kasnej, da res ne bojo kaki oljni madeži pa plastiko v roki domu nosu :D Kak pa je približn filing ko zapneš, a se tak kej sliši al sam koleno poruka? Da mal vem ko pričakovat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še nisem bil na mariji reki, pa me zanima kje je najboljša pot do tja iz Lj. Če bi se mogoče komu dalo na kakšnem zemljevidu narisat :unsure:

Priporočam ti po stari cesti LJ - CE pa potem pred Šempetrom v Savinski dolini greš desno, kjer je tabla za Prebold (tudi Trbovlje), potem še pa cca 8 km skoz naravnost pa si tam...jz sm marija reke in ko grem v LJ se tudi peljem po tej poti, ker je najlažja, skoz naravnost pa kr hiter se da it :naughty:

Popravljeno . Popravil Cestakar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha pol gre tam skozi kamot 70 km/h :D no sam za začetek bom raj kasnej, da res ne bojo kaki oljni madeži pa plastiko v roki domu nosu :D Kak pa je približn filing ko zapneš, a se tak kej sliši al sam koleno poruka? Da mal vem ko pričakovat :naughty:

Jaz sem ga podrajsal prvič v torek, ampak samo mal. Občutek fenomenalen, mal sem se prestrašil, sam ni bilo nič hudega, ampak ti bo kdo drug znal kej več povedati. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!