Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

pomoje nobene druge kot da boš OZ-ove felne na R-ki prej razbil (zvil) v slovenskih luknjah :whistle:

Pa na Ohlinsih prej dihtunge menju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh glede na to, da vzmetenje na navadni dela bolje kot na marsikateren SS japoncu ne vem zakaj bi jemal factory izvedbo..

res pa je da bolš zgleda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se dobi za podoben dnar se splača, drugače ne.

Zadnji amortizer edino mal kritizirajo, je slabši kot na rsv ali na starejši tuono, ampak ima kolega navadno pa se kar lepo pelje in se ni nikoli pritoževal :)

Za feltne pa jst povem iz prve roke, da se nič ne poznajo (so pa lepe :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se dobi za podoben dnar se splača, drugače ne.

Zadnji amortizer edino mal kritizirajo, je slabši kot na rsv ali na starejši tuono, ampak ima kolega navadno pa se kar lepo pelje in se ni nikoli pritoževal :)

Za feltne pa jst povem iz prve roke, da se nič ne poznajo (so pa lepe :D)

mogoče je pa isti kot na ta stari tuono pa zaradi malenkost večje moči na novi ne deluje tako suvereno..

lej, če primerjamo z najboljšimi japonskimi nakedi itak nimaš kej kritizirat ne vzmetenja, ne zavor sploh pa ne geštela in križev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, dejansko je drug, nima niti tistega rezervarčka za plin. Tud nastavljat se ga ne da tko prošerno.

Sej ne da kritiziram, kot pravim, kolega, ki ni med slabšimi šoferji je zelo zadovoljen z njim, samo je pa "slabši" kot na prejšnem modelu tuone-

Za motor pa niti ne dvomim, da je dober, je le aprilija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima če kdo ve kje se da dobit za Tuono pokrov zadnjega sedeža, oz. da se sedež zamenja s pokrovom? K sm zanč enga vidu k to ma, pa dobr zgleda.

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima če kdo ve kje se da dobit za Tuono pokrov zadnjega sedeža, oz. da se sedež zamenja s pokrovom? K sm zanč enga vidu k to ma, pa dobr zgleda.

Hvala, LP

Malo idej:

- na ebay;

- naročiš pri Autocommercu (MB, LJ);

- poiščeš na spletu (Bolha, ..., Ita., . . . itd.)

- ali ga daš izdelati mojstru, ki izdeluje oklepe iz poliestra ali ga sam narediš.

lp

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa tut zanima tuna

Prodal sem pomarančo in upal da bom lahko zdržal brez dveh koles...pa ne gre

Še malo pa bom šel po kredo pa takoj po motor...

Zanima me Tuono od letnika 2007 naprej. Kako se pelje, kako je z sopotnikom itd.

Pač imam deklo katera je še bol nora na vožnjo in sem še malo plav od takrat ko sem ji povedal da gre motor od hiše :bum:

Lahko pa mi na ZS pošljete kakšno številko, pa se pogovorimo v "živo" da vidim kaj in kako.

P.S. Čedalje bolj sem prepričan da so 4je med nogami preveč :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tut zanima tuna

Prodal sem pomarančo in upal da bom lahko zdržal brez dveh koles...pa ne gre

Še malo pa bom šel po kredo pa takoj po motor...

Zanima me Tuono od letnika 2007 naprej. Kako se pelje, kako je z sopotnikom itd.

Pač imam deklo katera je še bol nora na vožnjo in sem še malo plav od takrat ko sem ji povedal da gre motor od hiše :bum:

Lahko pa mi na ZS pošljete kakšno številko, pa se pogovorimo v "živo" da vidim kaj in kako.

P.S. Čedalje bolj sem prepričan da so 4je med nogami preveč :kva2:

straejši model je bolj lahkoten v sami vožnji.

novejši ma pa več moči.

hmmm..oba sta izredno dobra motorja in nikakor ne boš falil..

aja..pri novem je bolje ker je tank višji in se bo punca lahko naslonila nanjga..pri starem to ni šlo..

kar se tiče pa zavor in ostalega..veliko bolje kot japonci..tko da nimaš kej falit..

le kak zobnik bo treba zamenjta (če že ni)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kaj vožnja skozi ovinke? Se da kaj amortizerje nastavljat?

Glede ciklistike nimam pojma kako se pelje Aprilia. Vozil sem Shiverco pa je presenetljivo lahkotem motorček z odličnimi bremzami. Skozi ovinek se zeelo lepo pelje. Je Tuono kaj podoben?

Mogoče bi pa starejšega (okoli 05) probal najprej. Da kdo za kakšen krog, da vidim če se sedenje tako visoko punci dopade :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kaj vožnja skozi ovinke? Se da kaj amortizerje nastavljat?

Glede ciklistike nimam pojma kako se pelje Aprilia. Vozil sem Shiverco pa je presenetljivo lahkotem motorček z odličnimi bremzami. Skozi ovinek se zeelo lepo pelje. Je Tuono kaj podoben?

Mogoče bi pa starejšega (okoli 05) probal najprej. Da kdo za kakšen krog, da vidim če se sedenje tako visoko punci dopade :blush:

shiverca je baby tuono..se pravi daš še kako stopnjo ali dve višje, pa imaš tuono.

po mojih izkušnjah se niti en japonski naked ne more primerjat z tuono 2003. res da novega z1000 nisem vozil. amortizerji so seveda za nastavit..in ko nastaviš kaj, je dejansko razlika..

kot sem ti povedal, vožnja s starim tuonom je bolj lahkotna..malo bolj je okreten..

novejši pa bolj miren..lahko pa bi z nižanjem v križih to okretnost malenkost povečal..

sedenje za sopotnico je v vsakem primeru dobro (ni pa to potovalnik), pri novem pa se lahko zaradi višjega tanka nanj tudi nasloni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shiverca je baby tuono..se pravi daš še kako stopnjo ali dve višje, pa imaš tuono.

po mojih izkušnjah se niti en japonski naked ne more primerjat z tuono 2003. res da novega z1000 nisem vozil. amortizerji so seveda za nastavit..in ko nastaviš kaj, je dejansko razlika..

kot sem ti povedal, vožnja s starim tuonom je bolj lahkotna..malo bolj je okreten..

novejši pa bolj miren..lahko pa bi z nižanjem v križih to okretnost malenkost povečal..

sedenje za sopotnico je v vsakem primeru dobro (ni pa to potovalnik), pri novem pa se lahko zaradi višjega tanka nanj tudi nasloni..

Prelistal Anet in sosedski Mo***e ter najšel nekaj morebitnih kandidatkov :winkiss:

Ima kdo tastaro Tuno doma da bi jo malo od blizu videl pa kakšno rekel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prelistal Anet in sosedski Mo***e ter najšel nekaj morebitnih kandidatkov :winkiss:

Ima kdo tastaro Tuno doma da bi jo malo od blizu videl pa kakšno rekel?

@maticsan jo ima-bivša moja (naštimana tako da je ta prava)

@portfolio jo ima (tudi zrihtana se mi zdi)

tako da, kar kontaktiraj pa je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, zanima me če je kdo delal remapping na modelu 06-09 na map2 po tem ko je dal nove lonce gor? In če je me zanima še kdo mu je to delal? Kako ste pa kaj z db killerji? (pustili notr ali so že zunaj?) :) tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maticsan jo ima-bivša moja (naštimana tako da je ta prava)

@portfolio jo ima (tudi zrihtana se mi zdi)

Moja pa ni tolk zrihtana k tvoja ex tongue.gif

Med tem pa zanimiva tema TUKAJ

Aprilia Forum ima vse info biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja pa ni tolk zrihtana k tvoja ex tongue.gif

a je nisi ti tudi nekaj porihtal?

pa sej menjava čipa in izpuha ni neko "rihtanje"....zobnik je pa itak nujno menjat

tisti karbonski deli so pa nekaterim všeč drugim pač ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je nisi ti tudi nekaj porihtal?

grrr.gif

Itak, zobnike & zvok, da se šika (izpuh), ostalo je classica wub.gif Napram tvoji EX, je moja še devica trance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grrr.gif

Itak, zobnike & zvok, da se šika (izpuh), ostalo je classica wub.gif Napram tvoji EX, je moja še devica trance_17_emot-angel.gif

pol pa naroč un čip..80 evrov..se splača k je manj tiste luknje..

sej druzga tut jest nisem menjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa naroč un čip..80 evrov..se splača k je manj tiste luknje..

sej druzga tut jest nisem menjal

Sm mislu, da si jo čist sleku, pa da je ostal samo štel in rotax unsure.gif Za zdej je ok, če bo letos kej km "sploh", bom še malo experimentiral z razmerji zobnikov blush.gif

Drugače pa THX yes.gif

Pa ti si zadovoljen s pridobitvijo trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu, da si jo čist sleku, pa da je ostal samo štel in rotax unsure.gif Za zdej je ok, če bo letos kej km "sploh", bom še malo experimentiral z razmerji zobnikov blush.gif

Drugače pa THX yes.gif

Pa ti si zadovoljen s pridobitvijo trance_11_confused.gif

ne ne..vse je ostal original..pa sej je dobr..

bom povedal kaka je nova pridobitev ko se vreme malo izboljša..imam šele 500 metrov narejenih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo moje lepotice, prevozil kar nekaj km na cesti in marofu, ful zadovoljen, iščem še pokrov zadnjega sedeža, poliestre, ter platišča, res ga je težko prodati, vendar ko ga gledaš se ti potoži ha ha

post-13787-127403432666_thumb.jpg

post-13787-12740343535_thumb.jpg

post-13787-127403436141_thumb.jpg

post-13787-127403436739_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam vse razen pokrova ;)

Te pokličem, naprej pa moram peljati 1.11.11, ha ha ha, da si jih zaslužim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!