Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Da nimaš ti 72kw blokado :?

Nebi rekla, da jo ma, ker se moja tudi ne zvrti dosti več. Pa je ziher brez blokade. Samo ne vem pa kaj bi se tu poznalo pr pospeških in končni. moja s nobeno omenjeno stvarjo nima težav. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rekla, da jo ma, ker se moja tudi ne zvrti dosti več. Pa je ziher brez blokade. Samo ne vem pa kaj bi se tu poznalo pr pospeških in končni. moja s nobeno omenjeno stvarjo nima težav. :hmm:

Ponavadi se blokada ujema z rdečim poljem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se blokada ujema z rdečim poljem :?

Mislim, da gre nekaj malega časa v rdečem preden doseže blokado, se ne strinjaš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da gre nekaj malega časa v rdečem preden doseže blokado, se ne strinjaš? :hmm:

Itak,nisem mislil,da mora blokada oddelat takoj na začetku rdečega polja,par sto obratov gor dol .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak,nisem mislil,da mora blokada oddelat takoj na začetku rdečega polja,par sto obratov gor dol .)

Moj prejšnji post v tej temi je samo podal opcijo, da motorista moti una lučka levo, ki je pač nastavljiva na željeno višino obratov, ker pač ni podrobneje opisal kaj konkretno ga moti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem imam v tem,da blokade meče ven namesto pri{15750rpm.} pri 13500rpm.

zato se močno pozna pri pospeških in na končni hitrosti,kajti obrati so daleč od rdečega polja

Se mi zdi,da ga moti to :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi,da ga moti to :unsure:

Zdi ja, vemo pa ne zato navajamo še druge možnosti.

Možno pa je tudi da desne ročice ne zavrti dovolj proti sebi. (šala)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že slišal za te izpuhe za ninjo??? KLIK

ali pa ima mogoe kdo že izkušnje z njimi :?

za letnik 2005-06 se mi zdijo še posebej zanimivi ker niso pod sedežem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokada na 72kw.Kaj pa vem.Za 72Kw naj bi bila blokada omejena z gasom,tukaj se pa vrti ročka do konca.

Glede lučke!Nastavljeno imam na 14000rpm. pa se še nikoli ni prižgala,ker blokada vrže pri 13500rpm. ven.

Če jo imam nastavljeno pod te obrate dela normalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope,pri blokadah imaš obrat ročke enak,kot pri normalnem motorju!

Nope ;) pri blokadah imaš obrat ročke skrajšan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že slišal za te izpuhe za ninjo??? KLIK

ali pa ima mogoe kdo že izkušnje z njimi :?

za letnik 2005-06 se mi zdijo še posebej zanimivi ker niso pod sedežem :)

tole je pa super :worship: če boš kaj več informacij dobu me tudi zanima :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope ;) pri blokadah imaš obrat ročke skrajšan ;)

Mogoče samo v primeru,da imaš blokado z kotvico na vplinjaču,pri blokadi na elektroniki,šalica v vplinjaču,izpuhu,itd., pa ima obrat ročke normalen hod!

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam imam ninjo letnik 2005 may model 2004 pa dela vse bp lepo se zvrti do rdecega polja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče samo v primeru,da imaš blokado z kotvico na vplinjaču,pri blokadi na elektroniki,šalica v vplinjaču,izpuhu,itd., pa ima obrat ročke normalen hod!

Iz lastne izkušnje ti povem, da je blokada mehanska, namesti se namreč na eno izmed loput za zrak, tako da se le-te ne odpirajo do konca, posledično pa je tudi hod gasa krajši.

Če ne verjameš lahko prideš pogledat

Popravljeno . Popravil poggy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastne izkušnje ti povem, da je blokada mehanska, namesti se namreč na eno izmed loput za zrak, tako da se le-te ne odpirajo do konca, posledično pa je tudi hod gasa krajši.

Če ne verjameš lahko prideš pogledat

Tudi prav .) Sicer pa,če bi moj post prebral,bi videl,da sem to že napisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

mene zanima kje bi dobil slovenska navodila za kaxasaki ninja letnik 05

zanima me tudi ce pozna kdo kak tuj forum o kawasakijih mogoče kak hrvaški ali kaj podobnega

lp,nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

mene zanima kje bi dobil slovenska navodila za kaxasaki ninja letnik 05

zanima me tudi ce pozna kdo kak tuj forum o kawasakijih mogoče kak hrvaški ali kaj podobnega

lp,nejc

Angleško verjetno vsaj malo obvaldaš, zato boš večjega kot je kawiforum res težko našel. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi dobil podrobne slike crash padsov kako so narejeni in kako so zmontirani na sevi strani ali je potrebno rezati plastiko ali se da kako drugače ?

lp,nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na originalnih ne rabiš rezat plastike, sem jih sam imel na 636, samo če slučajno ciljaš na home made varianto ti že kar v štartu povem da takšnih nemoreš nardit doma, kakšen home made fake originala brez rezanja plastik pa je bolj šminka kot funkcionalnost.

Btw: res da so original acsesories ampak zastonj pa tud ne pridejo 200 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!