Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

To z prednjim steklom pa definitivno drži, že tudi zdajšnji model ima od vseh šestotakov najbolj nizko prednjo šipo, kar je sicer športno ampak neuporabno saj je vidljivost armaturne plošče zato zelo sabo pregledna, pa tud veterne zaščite je premalo.

Luči pod izpuhom bodo pa očitno hit poletja 2007/08. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni tkao vsec:( bom kar pri svoji ostal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je 05/06 Ninja lepša. Edino zadnji konc se mi dopade na modelu 2007-predvsem auspuh je zakon. Sam to odprtino za dovod zraka pa v si kopirajo od r6-2006, čeprav mi je pri kvakeju velik bolj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, sm reku da je grda, ampak rdeča pa mi je :blush: lepa

Ne morm verjet kako paše mat rdeča(sej je mat rdeča???) pa mat črna :eek: :photo: :OK: :whistle:

Alpa je sam ta slika taka mat look :D

ker če ni mat pol ni lepa :P

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti si čuden :slap: , aja voziš suzukija, here is a reason :P

Je mogoče kje že kaj drugih slik tele ninje, ne tako "statičnih"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Hmm..mam kup vprašanj o tem motorju :) trenutno imam 17 let in vozim yamaho ybr 125 in me zanima če bi bil ta motor dober za začetek..da mu bi dal notr blokado in ga zablokiral na 25kw..je kdo tuki ki ga ima zablokiranega?kok je končna?150km/h?pol me zanima kok je ta motor težek?a je res kot piše..160kg :eek: a ni to mal dosti za cestaka??al se motm??

prosu bi koga ki ima ta motor..po možnosi zablokiranega naj mi pove njegove izkušnje..če bi bil dober za začetnika..a te na motorju ful bolijo roke pa noge če se dolgo časa vozš??trpijo roke?po naprimer ene 300km brez se ustavt??

Mal če mi poveste izkušnje z motorji :OK:

Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...zdi se mi da že vidm ker bo moj nasledn motor... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..mam kup vprašanj o tem motorju :) trenutno imam 17 let in vozim yamaho ybr 125 in me zanima če bi bil ta motor dober za začetek..da mu bi dal notr blokado in ga zablokiral na 25kw..je kdo tuki ki ga ima zablokiranega?kok je končna?150km/h?pol me zanima kok je ta motor težek?a je res kot piše..160kg :eek: a ni to mal dosti za cestaka??al se motm??

prosu bi koga ki ima ta motor..po možnosi zablokiranega naj mi pove njegove izkušnje..če bi bil dober za začetnika..a te na motorju ful bolijo roke pa noge če se dolgo časa vozš??trpijo roke?po naprimer ene 300km brez se ustavt??

Mal če mi poveste izkušnje z motorji :OK:

Hvala ;)

Jaz imam GSX-R 600 zablokiranega. Za se navadit motorja je odlično ja. Po ravnini mi gre 170km/h, drugače pa tam do 140km/h je kr hitro no...

Ninja sigurno nima samo 160kg. In ne za cestaka to ni dosti. Pog(oog)lej malo po internetu... Moj ima poln okrog 200kg.

Udobje pa ni ravno na višku, ampak meni to ni fejst pomembno. Malo fitnesiraj doma, pa bo takoj boljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam GSX-R 600 zablokiranega. Za se navadit motorja je odlično ja. Po ravnini mi gre 170km/h, drugače pa tam do 140km/h je kr hitro no...

Ninja sigurno nima samo 160kg. In ne za cestaka to ni dosti. Pog(oog)lej malo po internetu... Moj ima poln okrog 200kg.

Udobje pa ni ravno na višku, ampak meni to ni fejst pomembno. Malo fitnesiraj doma, pa bo takoj boljše...

:hmm:

a 200kg da ma :eek: cestak..ojej jst sm pa zmeri mislu da so cestaki najlažji motorji..da so lahko vodljivi :) zdej se mal tko pozanimam kr konc/začetk leta bom kupu mal močnejši motor in ga zablokiral na 25kw..zdej en vem kaj naj zberem in mal sprašujem okoli :lol:

Oprostite za (pol)offtopic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje, navaden serijski cestak ima okol 170, 180 kg. Večje kubature tudi 200 in več. Okretnost je na nuli to se zavedaj, ker je vse zablokirano proti tresljajem pri visokih hitrostih. Pač taka zgradba motorja.

160kg ima LC4 od KTM pa veš kaka prekla je proti cestaku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

a 200kg da ma :eek: cestak..ojej jst sm pa zmeri mislu da so cestaki najlažji motorji..da so lahko vodljivi :)

600-tka ni 125 kubičn motrčk je pa dosti bol vodljiva kot večina 125 kubičnih motrčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja zx-6r 2007 ma 167kg 131KM, 2006 164kg 130KM, 2004 161kg 117KM, 2001 ma 199kg 111KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja zx-6r 2007 ma 167kg 131KM, 2006 164kg 130KM, 2004 161kg 117KM, 2001 ma 199kg 111KM

Pol pa ni zame..jst rabm motorček okol 150kg(še manj lohk)..max.180kg..čene ga ne bom mogu obdržati..razen če bom skoz na njemu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en lep pozdravček vsem skupaj!

ja sezona se je počas začela, jst sm mela pa rahlo nesrečo z motorjem :blush: , in me zanima ali mogoče kdo ve za kakšne dele za kawasaki zx6r 2001 letnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja zx-6r 2007 ma 167kg 131KM, 2006 164kg 130KM, 2004 161kg 117KM, 2001 ma 199kg 111KM

dobro si tole prepisal iz kataloga, sedaj pa, če bi se rad še peljal z njim, mu moraš naliti še vse tekočine, ker tole kar si napisal je SUHA TEŽA ;) (razen za l. 2001)

(točnosti podatkov pa nisem preverjal :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti manj kot 150kg ne smeš imet, ker potem ne boš imel razmerja 0.16kw/kg, ampak več

:topic:

Zakaj ne smem met manj kot 150kg?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne smem met manj kot 150kg?? :whistle:

ker ko maš izpit do 25 kw, ti zravn piše še max 0.16kw/kg

zdej si pa zračunej kolk kg more met motor, da ob blokadi na 25 kw ne presega tega (okol 155kg se mi zdi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz računal je blo 158kg, sicr pa sej ste živi. Ne bit tok leni.

Če hočš lahek in okreten motor si kupi Supermoto. Cestak ni niti okreten niti zelo lahek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!