Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

:fight1:

Na Masterbike 05 se je dobro odrezal, tu pa tišina.... :rtfm:

Bo kdo pojamral ali ni časa :devil:...

Kakšno desetino sem vas  srečal na cesti, torej jih ne hranite v garaži.....kako je biti lastnik tega  motorcikla?

:doze:  :doze:  :doze:  :)  :)  :)

Ma ni kaj komentirat, mi tako vemo kaj je naj in kdo se je tud lani najbolje odrezal na Masterbike 2004 .) :D :D

Biti lastnik tega motocikla :wub: je pa.... :OK: :OK: :OK:

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova 6ka je trenutno med 600taki brez konkurence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova 6ka je trenutno med 600taki brez konkurence

Torej, hotel sem le reči, da prihaja "morebitna" konkurenca, pišejo da bo nova generacija R6 precej huda, tako po tehnologiji kot po dizajnu!

Informacija pač.

Urqlle, Ok??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo :OK:

Zanimam me, če je Kawasaki izdeloval tudi pokrove za zadnji sedež, oz. kje ga staknit?? :naughty: :grim

Gre pa za 9-tko l.99. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

V kratkem naj bi kupil ZX-6R l.2005. Zdej me pa zanima koliko konjev ima motor. Na nemški strani piše da ima 130 oz 136 z ramiarom....v slo pa da 118. Kera številka je torej prava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

V kratkem naj bi kupil ZX-6R l.2005. Zdej me pa zanima koliko konjev ima motor. Na nemški strani piše da ima 130 oz 136 z ramiarom....v slo pa da 118. Kera številka je torej prava.

Model 2005 naj bi imel 130, medtem ko jih je imel 2004 118. Govorimo o nazivni moči motorja :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

aja ..vas zanimajo tisti konji na gredi do kerih ne boste nikol prišli :closedeyes: ...

pol pa definitivno tavišja.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi kupil ZX-6R l.2005. Zdej me pa zanima koliko konjev ima motor. Na nemški strani piše da ima 130 oz 136 z ramiarom....v slo pa da 118. Kera številka je torej prava.

Poglej na Akrapovičevi strani.... .) lepo servirani podatki O:-), če te že žulijo...

BTW, o konjih z Ram-air sistemom, ki jih vsi tako pridno prodajojo, pa bi z rezervo...je bil članek v Motorradu pred kakimi 3 leti in na testiranih modelih vseh štirih japonskih proizvajalcev so zasledili max. 30% obljubljenih dodatnih konjušnic (pri določenem modelu Kawe), pri ostalih testiranih od 1/2 do 1KS in malenkost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotavljam, da po vseh tehničnih specifikacijah za Kawasaki Ninja ZX6R l.98 piše, da ima 108 konjev. Meni v prometni piše 72kW, kar je cca 98 konjev. Ali je možno, da je "zaprta" za nemško tržišče in ali mogoče kdo ve, kako se odstrani zapore, ker 10. konjev pa ne bi podaril kar tako.

Sem že brskal po arhivu, pa nisem nič v zvezi s tem našel.

Hvala za informacije in pomoč.

Tudi pri naši stari ZX-6 (98 letnik) je pisalo 72kW! Motor je tudi po ravnini šel manj kot prejšnji model ZX-6 :hmm: Števec se je ustavil pri 240 - 250km/h, pa še to sopihajoče. Prejšnji model pa se je zdel vsaj subjetivno precej bolj energičen :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pametovanja o gredi.... :BUA:

Podatki o konjih na zadnjem biciklu za 2005 by Akrapovič!!!

max. rear wheel power HP / rpm:

115.4 / 13900 (ZX-6R 636 stock)

118.5 / 13850 (ZX-6R 636 AKRAPOVIC)

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Žio,

Uporabniki ZX6R motorjev bi prosil malo mnenja o tem motorju. Namreč iščem in iščem lep, bolj nov ter dober motor pa sem spet naletel na ZX6R-a letnik 1998 880.000 sit.

Motor ima 35.000 KM ter vzdrževan, garažiran ter servisiran in registriran še 1 leto.

Kako mnenje imate o tem motorju, ali se splača, ali se kvarijo ter kake so slabosti če so in kaj je treba paziti?

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kar si napisal ti bo težko bilo kaj svetovat, najbolje je da gre s tabo motor pogledat en, ki se mal razume na te zadeve .) .....sicer je pa o tem, kaj in kako kupit motor ter na kaj pazit pri tem že veliko napisanega, mal uporabi iskalnik

.....za moje pojme ma motor 'premalo' kilometrov, še posebej, če je že menjal več lastnikov :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kar si napisal ti bo težko bilo kaj svetovat, najbolje je da gre s tabo motor pogledat en, ki se mal razume na te zadeve  .) .....sicer je pa o tem, kaj in kako kupit motor ter na kaj pazit pri tem že veliko napisanega, mal uporabi iskalnik

.....za moje pojme ma motor 'premalo' kilometrov, še posebej, če je že menjal več lastnikov  :doze:

To je drugi lastnik tega motorja in je le toliko km, ker ni bilo veliko časa za vožnjo. Bi pa vedel kaj pogledati saj bodo zraven tudi kolegi ki se s tem tudi profi ukvarjajo. Zanimalo me je le vaše mnenje saj nekateri imate te motorje. Koliko so kaj vzdržljivi ter kaj je pri teh motorjih kaj za pazit?

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!